Typy Bayern Monachium vs FC Cologne
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Bayern | 88 % | 1.14 | 1.30 | 87 % | +0,2 pp |
| Xremis | 8 % | 12.02 | 13.66 | 9 % | −0,2 pp |
| 2wygra FC Cologne | 4 % | 24.51 | 27.86 | 4 % | 0,0 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XBayern lub remis | 96 % | 1.04 | 1.19 | – | – |
| X2FC Cologne lub remis | 12 % | 8.31 | 9.44 | – | – |
| 12bez remisu | 92 % | 1.09 | 1.24 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 95 % | 1.05 | 1.20 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 5 % | 19.38 | 22.03 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 84 % | 1.18 | 1.35 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 16 % | 6.43 | 7.31 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 69 % | 1.46 | 1.66 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 31 % | 3.18 | 3.62 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 56 % | 1.77 | 2.02 | – | – |
| BTTS nienie | 44 % | 2.30 | 2.62 | – | – |
Do 10 076 meczów dopasowano model oparty na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Podano kursy rynkowe, pomijając marżę.
Forma: 5 ostatnich spotkań w ramach każdych rozgrywek
Bayern Monachium ZRZRZ
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 2:0 | Z |
| 31.10 | Bundesliga | 2:2 | R | |
| 25.10 | Bundesliga | @ | 3:1 | Z |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 2:2 | R | |
| 17.10 | Bundesliga | 6:1 | Z |
FC Cologne PZPRR
| 01.11 | Bundesliga | @ | 1:1 | R |
| 24.10 | Bundesliga | 0:0 | R | |
| 16.10 | Bundesliga | @ | 0:1 | P |
| 11.10 | Bundesliga | 2:1 | Z | |
| 19.09 | Bundesliga | @ | 1:2 | P |
Trendy meczowe w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | Bayern Monachium | FC Cologne |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:6 | 4:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/3 67 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/3 0 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 10 meczów | Bayern Monachium | FC Cologne |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/10 60 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 0/10 0 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/10 90 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 34:12 | 11:20 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/6 83 % | 8/10 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/6 0 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | Bayern Monachium | FC Cologne |
|---|---|---|
| Wygrane | 9/15 60 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 0/15 0 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 13/15 87 % |
| Ponad 2,5 gola | 12/15 80 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 1/15 7 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 48:17 | 20:28 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 9/11 82 % | 10/15 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/11 9 % | 5/15 33 % |
Dane średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Bayern Monachium | FC Cologne |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 3,40 | 1,10 |
| Gole stracone | 1,20 | 2,00 |
| xG | 3,73 | 1,55 |
| xG rywali | 1,04 | 1,52 |
| Strzały | 25,0 | 15,2 |
| Strzały rywali | 10,0 | 13,8 |
| Strzały celne | 10,3 | 4,8 |
| Rzuty rożne | 8,2 | 5,9 |
| Rzuty rożne rywali | 3,3 | 5,4 |
| Żółte kartki | 0,8 | 1,9 |
Statystyki każdej drużyny liczymy osobno z 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach prezentujemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
FC Cologne kontra Bayern: bezpośrednie spotkania
- Bayern wygrał
- 7
- Remisy
- 1
- FC Cologne wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 5 z 8
- Gole na mecz
- 3,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Bundesliga | 5:1 | ||
| 14.01.2026 | Bundesliga | 1:3 | ||
| 13.04.2024 | Bundesliga | 2:0 | ||
| 24.11.2023 | Bundesliga | 0:1 | ||
| 27.05.2023 | Bundesliga | 1:2 | ||
| 24.01.2023 | Bundesliga | 1:1 | ||
| 15.01.2022 | Bundesliga | 0:4 | ||
| 22.08.2021 | Bundesliga | 3:2 |
Składy
Po ogłoszeniu przez kluby przedstawiamy potwierdzone składy, zwykle około 60 minut przed meczem. Wtedy po raz kolejny przeliczamy typ.
Tabela Bundesligi
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |

