Typy La Liga
10 meczów z typem do 23 listopadamodel zaktualizowany 10:11dane meczowe z 10:00
| Mecz | Kupon | Uzasadnienie | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21:00 | −2.555 %poniżej 2,5 gola | Kursy na typ −2.5
| −1,4 pp | ze 100 zł po podatku 147,84 zł | ||||
Kursy na typ −2.5 Według modelu typ poniżej 2,5 gola ma 55 % szans; przewidywana suma goli to 2,59. Mecze z ponad 2,5 gola w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: Sevilla FC 6, Alavés 5. Szansa rynkowa wynosi 56 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 14:00 | +2.559 %ponad 2,5 gola | Kursy na typ +2.5
| +1,7 pp | ze 100 zł po podatku 145,20 zł | ||||
Kursy na typ +2.5 Według modelu typ ponad 2,5 gola ma 59 % szans; przewidywana suma goli to 3,20. Mecze z ponad 2,5 gola w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: Málaga 4, Racing Santander 8. Szansa rynkowa wynosi 57 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 16:15 | −2.555 %poniżej 2,5 gola | od 2.08 | +1,7 pp | |||||
| Według modelu typ poniżej 2,5 gola ma 55 % szans; przewidywana suma goli to 2,37. Mecze z ponad 2,5 gola w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: Espanyol 5, Deportivo 4. Szansa rynkowa wynosi 53 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25. | ||||||||
| 18:30 | 243 %wygra Athletic Club | Kursy na typ 2
| −3,4 pp | ze 100 zł po podatku 184,80 zł | ||||
Kursy na typ 2 Według modelu typ wygra Athletic Club ma 43 % szans; przewidywane gole 1,18 wobec 1,21. Athletic Club w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 4, bilans bramek 14:10; Osasuna: zwycięstwa 3, bilans 11:22. Szansa rynkowa wynosi 46 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 21:00 | 259 %wygra Real Madryt | Kursy na typ 2
| −15,3 pp | ze 100 zł po podatku 114,40 zł | ||||
Kursy na typ 2 Według modelu typ wygra Real Madryt ma 59 % szans; przewidywane gole 0,93 wobec 1,86. Real Madryt w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 9, bilans bramek 29:13; Valencia CF: zwycięstwa 2, bilans 8:17. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 14:00 | 243 %wygra Real Betis | Kursy na typ 2
| −2,6 pp | ze 100 zł po podatku 189,20 zł | ||||
Kursy na typ 2 Według modelu typ wygra Real Betis ma 43 % szans; przewidywane gole 1,41 wobec 1,45. Real Betis w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 6, bilans bramek 18:14; Elche: zwycięstwa 2, bilans 13:17. Szansa rynkowa wynosi 45 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 16:15 | 154 %wygra Real Sociedad | Kursy na typ 1
| −2,1 pp | ze 100 zł po podatku 147,84 zł | ||||
Kursy na typ 1 Według modelu typ wygra Real Sociedad ma 54 % szans; przewidywane gole 1,64 wobec 1,05. Real Sociedad w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 5, bilans bramek 23:16; Rayo Vallecano: zwycięstwa 3, bilans 15:20. Szansa rynkowa wynosi 57 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 18:30 | 164 %wygra Villarreal | Kursy na typ 1
| −1,7 pp | ze 100 zł po podatku 127,60 zł | ||||
Kursy na typ 1 Według modelu typ wygra Villarreal ma 64 % szans; przewidywane gole 1,83 wobec 0,83. Villarreal w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 4, bilans bramek 15:18; Getafe: zwycięstwa 2, bilans 9:18. Szansa rynkowa wynosi 65 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 18:30 | 152 %wygra Celta Vigo | Kursy na typ 1
| −0,4 pp | ze 100 zł po podatku 162,80 zł | ||||
Kursy na typ 1 Według modelu typ wygra Celta Vigo ma 52 % szans; przewidywane gole 1,72 wobec 1,11. Celta Vigo w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 3, bilans bramek 12:11; Levante: zwycięstwa 2, bilans 16:18. Szansa rynkowa wynosi 52 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 21:00 | 248 %wygra FC Barcelona | Kursy na typ 2
| −2,6 pp | ze 100 zł po podatku 162,80 zł | ||||
Kursy na typ 2 Według modelu typ wygra FC Barcelona ma 48 % szans; przewidywane gole 1,53 wobec 1,78. FC Barcelona w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 8, bilans bramek 38:15; Atlético Madryt: zwycięstwa 8, bilans 18:5. Szansa rynkowa wynosi 51 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 21:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 14:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 16:15 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 18:30 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 21:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 14:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 16:15 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 18:30 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 21:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 21:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
Żaden mecz nie spełnia tych filtrów. Odznacz „Tylko z przewagą” albo wybierz inną ligę.
Najlepsze typy: La Liga
Tabela ligi La Liga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |
Statystyki sezonu La Liga
- Gole na mecz
- 3,01
- Ponad 2,5 gola
- 58 %
- Obie strzelą
- 58 %
- 1 / X / 2
- 46/25/29 %
- Średnia rzutów rożnych na mecz
- 9,7
- Średnia żółtych kartek na mecz
- 4,4
Trendy drużyn La Liga pokazują dane z 109 meczów rozegranych w sezonie.
Ostatnie wyniki meczów
| Data | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|
| 02.11 | 2:1 | ||
| 01.11 | 2:1 | ||
| 01.11 | 0:1 | ||
| 01.11 | 0:3 | ||
| 01.11 | 3:1 | ||
| 31.10 | 6:1 | ||
| 31.10 | 2:1 | ||
| 31.10 | 3:0 | ||
| 31.10 | 0:2 | ||
| 30.10 | 0:1 |
Strzelcy
| 1 | Raphinha | 15 | 3 | 10 | |
| 2 | Kylian Mbappé | 12 | 2 | 11 | |
| 3 | Lamine Yamal | 10 | 7 | 11 | |
| 4 | Ante Budimir | 8 | – | 11 | |
| 5 | Yassir Zabiri | 8 | – | 11 | |
| 6 | Sergio Camello | 7 | 2 | 11 | |
| 7 | Roberto Fernández | 6 | – | 11 | |
| 8 | Fer Niño | 6 | – | 11 | |
| 9 | Álex Baena | 5 | 3 | 11 | |
| 10 | Roger Brugué | 5 | – | 10 |
Villarreal
Getafe
Málaga
Racing Santander
Valencia CF
Real Madryt