Typy Sevilla FC vs Alavés
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Sevilla FC vs Alavés: nasz typ
Model daje typowi poniżej 2,5 gola 55 % szans, a przewidywana suma goli wynosi 2,59. Ponad 2,5 gola padło w tylu meczach z 10 ostatnich spotkań każdej drużyny: Sevilla FC 6, Alavés 5. Rynkowa szansa to 56 %, więc przewagi nie ma. Wybieramy najbardziej prawdopodobny typ, którego kurs mieści się od 1.40 do 3.50.
- Bilans 8 ostatnich spotkań: 1 zwycięstwo Sevilla FC, 4 remisy i 3 zwycięstwa Alavés.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 7 razy na 8, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 5 razy; przeciętnie padało 3,3 gola.
- Sevilla FC zdobywa bramkę w 11 spotkaniach z rzędu.
- Alavés, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 4:11.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (13 %), 1:0 (10 %), 2:1 (9 %). Oczekiwane gole: 1,47 do 1,12.
−2.5 poniżej 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 54,6 %
- Kurs uczciwy
- 1.83
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.09
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 56,0 %
- Przewaga
- −1,4 pp
- Najlepszy kurs
- 1.68

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 147,84 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.92 | 3.35 | 4.00 | |
| 1.95 | 3.45 | 4.20 | |
| 1.95 | 3.20 | 4.00 | |
| 1.95 | 3.35 | 3.90 | |
| średnia rynkowa | 1.94 | 3.34 | 4.03 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.11 | 3.63 | 4.00 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −3,8 pp | −1,5 pp | +1,2 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 2.20 | 1.68 | |
| 2.20 | 1.67 | |
| średnia rynkowa | 2.20 | 1.68 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.20 | 1.83 |
| przewaga nad najlepszym kursem | 0,0 pp | −5,0 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.93 | 1.74 | |
| 1.95 | 1.82 | |
| 2.00 | 1.80 | |
| 1.97 | 1.78 | |
| średnia rynkowa | 1.96 | 1.78 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.90 | 2.11 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +2,6 pp | −7,6 pp |
| Bukmacher | Sevilla FC −0,5 | Alavés +0,5 |
|---|---|---|
| 1.90 | 1.84 | |
| 1.95 | 1.88 | |
| 1.90 | 1.85 | |
| średnia rynkowa | 1.92 | 1.86 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Sevilla FC | 47 % | 2.11 | 2.40 | 49 % | −1,5 pp |
| Xremis | 28 % | 3.63 | 4.13 | 28 % | −0,2 pp |
| 2wygra Alavés | 25 % | 4.00 | 4.55 | 23 % | +1,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XSevilla FC lub remis | 72 % | 1.39 | 1.59 | – | – |
| X2Alavés lub remis | 55 % | 1.81 | 2.06 | – | – |
| 12bez remisu | 73 % | 1.37 | 1.57 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 26 % | 3.82 | 4.34 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 45 % | 2.20 | 2.51 | 44 % | +1,4 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 55 % | 1.83 | 2.09 | 56 % | −1,4 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 26 % | 3.80 | 4.32 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 74 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 53 % | 1.90 | 2.16 | – | – |
| BTTS nienie | 47 % | 2.11 | 2.40 | – | – |
Podstawą modelu jest rozkład Poissona uwzględniający korektę na niskie wyniki; model dopasowano do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach: forma drużyn
Sevilla FC PRPZP
| 01.11 | La Liga | @ | 1:3 | P |
| 26.10 | La Liga | 2:0 | Z | |
| 18.10 | La Liga | @ | 1:4 | P |
| 12.10 | La Liga | @ | 3:3 | R |
| 19.09 | La Liga | 1:3 | P |
Alavés RPPRP
| 31.10 | La Liga | @ | 1:6 | P |
| 23.10 | La Liga | 1:1 | R | |
| 18.10 | La Liga | @ | 1:2 | P |
| 10.10 | La Liga | 1:2 | P | |
| 19.09 | La Liga | @ | 0:0 | R |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Sevilla FC | Alavés |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:13 | 4:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | Sevilla FC | Alavés |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:18 | 12:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Ostatnie 15 meczów | Sevilla FC | Alavés |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/15 47 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 10/15 67 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 22:24 | 19:20 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/15 33 % | 7/15 47 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 7/15 47 % | 6/15 40 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Sevilla FC | Alavés |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 1,20 |
| Gole stracone | 1,80 | 1,70 |
| xG | 0,91 | 1,20 |
| xG rywali | 1,35 | 1,47 |
| Strzały | 12,2 | 12,2 |
| Strzały rywali | 12,9 | 12,7 |
| Strzały celne | 4,6 | 4,2 |
| Rzuty rożne | 3,5 | 3,9 |
| Rzuty rożne rywali | 3,5 | 4,8 |
| Żółte kartki | 2,7 | 1,6 |
Liczymy każdą drużynę osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach prezentujemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Sevilla FC vs Alavés: bezpośrednie spotkania
- Sevilla FC wygrał
- 1
- Remisy
- 4
- Alavés wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 7 z 8
- Gole na mecz
- 3,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | La Liga | 1:1 | ||
| 20.09.2025 | La Liga | 1:2 | ||
| 20.04.2025 | La Liga | 1:1 | ||
| 20.09.2024 | La Liga | 2:1 | ||
| 12.01.2024 | La Liga | 2:3 | ||
| 21.08.2023 | La Liga | 4:3 | ||
| 04.03.2022 | La Liga | 0:0 | ||
| 20.11.2021 | La Liga | 2:2 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je po ogłoszeniu, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
La Liga: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |

