Typy Championship
12 meczów z typem do 22 listopadamodel zaktualizowany 10:11dane meczowe z 10:00
| Mecz | Kupon | Uzasadnienie | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21:00 | +2.558 %ponad 2,5 gola | Kursy na typ +2.5
| +0,6 pp | ze 100 zł po podatku 148,72 zł | ||||
Kursy na typ +2.5 Według modelu typ ponad 2,5 gola ma 58 % szans; przewidywana suma goli to 2,95. Mecze z ponad 2,5 gola w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: Derby County 5, Bolton Wanderers 7. Szansa rynkowa wynosi 57 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 13:30 | 241 %wygra Wolverhampton | Kursy na typ 2
| −1,3 pp | ze 100 zł po podatku 198,00 zł | ||||
Kursy na typ 2 Według modelu typ wygra Wolverhampton ma 41 % szans; przewidywane gole 1,36 wobec 1,44. Wolverhampton w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 6, bilans bramek 14:9; Wrexham: zwycięstwa 3, bilans 11:15. Szansa rynkowa wynosi 42 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 13:30 | −2.556 %poniżej 2,5 gola | Kursy na typ −2.5
| +1,2 pp | ze 100 zł po podatku 146,96 zł | ||||
Kursy na typ −2.5 Według modelu typ poniżej 2,5 gola ma 56 % szans; przewidywana suma goli to 2,39. Mecze z ponad 2,5 gola w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: Portsmouth 4, Stoke City 6. Szansa rynkowa wynosi 54 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 13:30 | 138 %wygra Bristol City | Kursy na typ 1
| +1,3 pp | ze 100 zł po podatku 237,60 zł | ||||
Kursy na typ 1 Według modelu typ wygra Bristol City ma 38 % szans; przewidywane gole 1,43 wobec 1,34. Bristol City w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 3, bilans bramek 9:13; Norwich City: zwycięstwa 5, bilans 22:17. Szansa rynkowa wynosi 37 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 16:00 | −2.551 %poniżej 2,5 gola | Kursy na typ −2.5
| +5,1 pp | przewaga +5,1 ppze 100 zł po podatku 173,36 zł | ||||
Kursy na typ −2.5 Według modelu typ poniżej 2,5 gola ma 51 % szans; przewidywana suma goli to 2,26. Mecze z ponad 2,5 gola w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: West Bromwich Albion 3, Millwall 8. Według rynku szansa wynosi 46 %, co daje przewagę +5,1 pp. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 16:00 | BTTS55 %obie strzelą: tak | Kursy na typ BTTS
| −5,2 pp | ze 100 zł po podatku 138,16 zł | ||||
Kursy na typ BTTS Według modelu typ obie strzelą: tak ma 55 % szans; przewidywana suma goli to 2,73. Mecze z golami obu stron w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: Watford 4, Middlesbrough 6. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 16:00 | +2.554 %ponad 2,5 gola | Kursy na typ +2.5
| +0,9 pp | ze 100 zł po podatku 154,88 zł | ||||
Kursy na typ +2.5 Według modelu typ ponad 2,5 gola ma 54 % szans; przewidywana suma goli to 2,81. Mecze z ponad 2,5 gola w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: Queens Park Rangers 5, Lincoln City 6. Szansa rynkowa wynosi 53 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 16:00 | +2.558 %ponad 2,5 gola | Kursy na typ +2.5
| −1,7 pp | ze 100 zł po podatku 139,04 zł | ||||
Kursy na typ +2.5 Według modelu typ ponad 2,5 gola ma 58 % szans; przewidywana suma goli to 2,92. Mecze z ponad 2,5 gola w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: Preston North End 6, Southampton 5. Szansa rynkowa wynosi 60 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 16:00 | −2.552 %poniżej 2,5 gola | Kursy na typ −2.5
| +3,4 pp | przewaga +3,4 ppze 100 zł po podatku 167,20 zł | ||||
Kursy na typ −2.5 Według modelu typ poniżej 2,5 gola ma 52 % szans; przewidywana suma goli to 2,33. Mecze z ponad 2,5 gola w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: Charlton Athletic 5, Sheffield United 6. Według rynku szansa wynosi 49 %, co daje przewagę +3,4 pp. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 16:00 | 137 %wygra Cardiff City | Kursy na typ 1
| −4,0 pp | ze 100 zł po podatku 186,56 zł | ||||
Kursy na typ 1 Według modelu typ wygra Cardiff City ma 37 % szans; przewidywane gole 1,22 wobec 1,51. Cardiff City w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 3, bilans bramek 16:16; Burnley: zwycięstwa 1, bilans 13:16. Szansa rynkowa wynosi 41 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 16:00 | 256 %wygra West | Kursy na typ 2
| −3,1 pp | ze 100 zł po podatku 145,20 zł | ||||
Kursy na typ 2 Według modelu typ wygra West Ham United ma 56 % szans; przewidywane gole 1,10 wobec 1,68. West Ham United w 10 ostatnich spotkaniach: zwycięstwa 5, bilans bramek 28:14; Blackburn Rovers: zwycięstwa 4, bilans 15:17. Szansa rynkowa wynosi 59 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 16:00 | −2.552 %poniżej 2,5 gola | Kursy na typ −2.5
| +2,3 pp | ze 100 zł po podatku 167,20 zł | ||||
Kursy na typ −2.5 Według modelu typ poniżej 2,5 gola ma 52 % szans; przewidywana suma goli to 2,46. Mecze z ponad 2,5 gola w 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny: Birmingham City 8, Swansea City 7. Szansa rynkowa wynosi 50 %, więc przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem od 1.40 do 3.50. Typ z 4 listopada, 09:25.
| ||||||||
| 13:30 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 13:30 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 13:30 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 16:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 16:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 16:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 16:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 16:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 16:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 16:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 16:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
| 13:00 | typ wkrótce | – | – | |||||
Żaden mecz nie spełnia tych filtrów. Odznacz „Tylko z przewagą” albo wybierz inną ligę.
Najlepsze typy: Championship
1. Championship · sobota 16:00
+2.5 ponad 2,5 gola 58 %
kurs 1.58
· ze 100 zł 139,04 zł przewaga −1,7 pp
2. Championship · piątek 21:00
+2.5 ponad 2,5 gola 58 %
kurs 1.69
· ze 100 zł 148,72 zł przewaga +0,6 pp
3. Championship · sobota 13:30
kurs 1.67
· ze 100 zł 146,96 zł przewaga +1,2 pp
Tabela Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Kluby Championship
Southampton
Middlesbrough
Wolverhampton
Birmingham City
Stoke City
Swansea City
West Bromwich Albion
West Ham United
Sheffield United
Portsmouth
Queens Park Rangers
Norwich City
Millwall
Blackburn Rovers
Bristol City
Wrexham
Bolton Wanderers
Cardiff City
Lincoln City
Watford
Charlton Athletic
Burnley
Derby County
Preston North End
Statystyki rozgrywek Championship w sezonie
- Gole na mecz
- 2,93
- Ponad 2,5 gola
- 61 %
- Obie strzelą
- 62 %
- 1 / X / 2
- 42/26/32 %
- Średnia rzutów rożnych na mecz
- 10,3
- Średnia żółtych kartek na mecz
- 3,8
Dane obejmują mecze rozegrane w sezonie, czyli 168 spotkań. Trendy drużyn Championship
Ostatnie wyniki meczów
| Data | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|
| 04.11 | 1:2 | ||
| 04.11 | 2:0 | ||
| 04.11 | 3:3 | ||
| 03.11 | 1:1 | ||
| 03.11 | 3:0 | ||
| 03.11 | 1:0 | ||
| 03.11 | 1:1 | ||
| 03.11 | 2:3 | ||
| 03.11 | 3:1 | ||
| 03.11 | 0:4 |
Strzelcy
| 1 | Will Lankshear | 13 | – | 13 | |
| 2 | Jack Moylan | 9 | 3 | 14 | |
| 3 | Andri Gudjohnsen | 9 | – | 13 | |
| 4 | Jarrod Bowen | 7 | 7 | 14 | |
| 5 | Cyle Larin | 7 | – | 11 | |
| 6 | Sam Dalby | 6 | – | 14 | |
| 7 | Fernando López | 6 | 3 | 13 | |
| 8 | August Priske | 6 | – | 11 | |
| 9 | Isaac Price | 5 | 2 | 14 | |
| 10 | Kieffer Moore | 5 | 2 | 14 |