Typy Sheffield United vs Watford
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Dla wszystkich rynków: szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Sheffield | 53 % | 1.87 | 2.13 |
| Xremis | 25 % | 3.97 | 4.52 |
| 2wygra Watford | 21 % | 4.69 | 5.33 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XSheffield lub remis | 79 % | 1.27 | 1.45 |
| X2Watford lub remis | 47 % | 2.15 | 2.45 |
| 12bez remisu | 75 % | 1.34 | 1.52 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 75 % | 1.33 | 1.51 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 25 % | 4.07 | 4.62 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 50 % | 1.99 | 2.27 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 50 % | 2.01 | 2.29 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 28 % | 3.54 | 4.03 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 72 % | 1.39 | 1.59 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 52 % | 1.93 | 2.20 |
| BTTS nienie | 48 % | 2.07 | 2.36 |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów.
W każdych rozgrywkach forma z 5 ostatnich spotkań
Sheffield United PZRZZ
| 03.11 | Championship | @ | 3:2 | Z |
| 30.10 | Championship | 1:0 | Z | |
| 24.10 | Championship | 1:1 | R | |
| 17.10 | Championship | @ | 1:0 | Z |
| 14.10 | Championship | @ | 2:3 | P |
Watford PZPPZ
| 03.11 | Championship | 1:0 | Z | |
| 31.10 | Championship | @ | 2:3 | P |
| 24.10 | Championship | @ | 0:1 | P |
| 17.10 | Championship | 2:0 | Z | |
| 13.10 | Championship | @ | 1:5 | P |
Trendy meczowe w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | Sheffield United | Watford |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:6 | 6:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ostatnie 10 meczów | Sheffield United | Watford |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 7/10 70 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 6/10 60 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:13 | 9:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/10 40 % | 4/10 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 6/10 60 % |
| Ostatnie 15 meczów | Sheffield United | Watford |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/15 47 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 9/15 60 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/15 67 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 6/15 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 22:18 | 13:27 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 7/15 47 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/15 40 % | 7/15 47 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Sheffield United | Watford |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 0,90 |
| Gole stracone | 1,30 | 1,80 |
| xG | 1,29 | 1,02 |
| xG rywali | 1,40 | 1,73 |
| Strzały | 12,5 | 12,2 |
| Strzały rywali | 13,6 | 16,6 |
| Strzały celne | 4,3 | 3,8 |
| Rzuty rożne | 4,1 | 3,8 |
| Rzuty rożne rywali | 5,3 | 5,9 |
| Żółte kartki | 2,2 | 2,6 |
Ostatnie 10 spotkań ligowych służy do osobnego liczenia każdej drużyny. Dane o strzałach, rzutach rożnych i kartkach pokazujemy wyłącznie dla lig publikujących te statystyki.
Sheffield kontra Watford w bezpośrednich spotkaniach
- Sheffield wygrał
- 5
- Remisy
- 0
- Watford wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 1 z 6
- Gole na mecz
- 1,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Championship | 0:2 | ||
| 18.10.2025 | Championship | 1:0 | ||
| 04.01.2025 | Championship | 1:2 | ||
| 01.09.2024 | Championship | 1:0 | ||
| 25.02.2023 | Championship | 1:0 | ||
| 01.08.2022 | Championship | 1:0 |
Składy
Zwykle około 60 minut przed meczem prezentujemy potwierdzone składy po ich ogłoszeniu przez kluby. Typ przeliczamy wtedy ponownie.
Tabela rozgrywek Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Pozostałe typy: sobota 21.11, Championship
- Typy Southampton vs Derby County13:30
- Typy Norwich City vs Cardiff City13:30
- Typy Millwall vs Queens Park Rangers13:30
- Typy Wolverhampton vs Charlton Athletic16:00
- Typy West Ham United vs Preston North End16:00
- Typy Swansea City vs West Bromwich Albion16:00
- Typy Stoke City vs Birmingham City16:00
- Typy Middlesbrough vs Bristol City16:00
- Typy Lincoln City vs Wrexham16:00
- Typy Bolton Wanderers vs Portsmouth16:00

