Typy Millwall vs Queens Park Rangers
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Millwall | 48 % | 2.10 | 2.39 |
| Xremis | 27 % | 3.77 | 4.29 |
| 2wygra Queens | 26 % | 3.88 | 4.41 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XMillwall lub remis | 74 % | 1.35 | 1.54 |
| X2Queens lub remis | 52 % | 1.91 | 2.18 |
| 12bez remisu | 73 % | 1.36 | 1.55 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 74 % | 1.34 | 1.53 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 26 % | 3.92 | 4.46 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 49 % | 2.04 | 2.33 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 51 % | 1.96 | 2.23 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 27 % | 3.69 | 4.20 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 73 % | 1.37 | 1.56 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 53 % | 1.90 | 2.16 |
| BTTS nienie | 47 % | 2.11 | 2.41 |
W modelu wykorzystano rozkład Poissona z poprawką na niskie wyniki, a całość dopasowano do 10 076 meczów.
Forma: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
Millwall PRPZP
| 03.11 | Championship | @ | 0:3 | P |
| 31.10 | Championship | 4:1 | Z | |
| 24.10 | Championship | @ | 1:2 | P |
| 17.10 | Championship | 2:2 | R | |
| 13.10 | Championship | 0:1 | P |
Queens Park Rangers ZPZPR
| 03.11 | Championship | 1:1 | R | |
| 31.10 | Championship | @ | 1:4 | P |
| 24.10 | Championship | 5:0 | Z | |
| 17.10 | Championship | @ | 0:3 | P |
| 14.10 | Championship | 4:1 | Z |
Trendy meczowe: z ostatnich 5, 10 oraz 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Millwall | Queens Park Rangers |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:9 | 11:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 10 meczów | Millwall | Queens Park Rangers |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:16 | 15:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 4/10 40 % |
| Ostatnie 15 meczów | Millwall | Queens Park Rangers |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 7/15 47 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 25:24 | 22:20 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 10/15 67 % | 6/15 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/15 33 % | 5/15 33 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Millwall | Queens Park Rangers |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,70 | 1,50 |
| Gole stracone | 1,60 | 1,40 |
| xG | 1,89 | 1,54 |
| xG rywali | 1,29 | 1,11 |
| Strzały | 14,2 | 13,7 |
| Strzały rywali | 14,2 | 11,9 |
| Strzały celne | 4,3 | 4,2 |
| Rzuty rożne | 4,9 | 6,0 |
| Rzuty rożne rywali | 6,3 | 4,1 |
| Żółte kartki | 2,2 | 2,3 |
Strzały, rożne i kartki uwzględniamy tylko tam, gdzie liga je publikuje. Liczby dla każdej drużyny pochodzą z 10 ostatnich spotkań ligowych.
Historia spotkań Millwall vs Queens
- Millwall wygrał
- 6
- Remisy
- 2
- Queens wygrał
- 2
- Obie strzelą
- 5 z 10
- Gole na mecz
- 2,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Championship | 2:0 | ||
| 18.10.2025 | Championship | 1:2 | ||
| 01.02.2025 | Championship | 2:1 | ||
| 21.09.2024 | Championship | 1:1 | ||
| 20.01.2024 | Championship | 2:0 | ||
| 26.12.2023 | Championship | 2:0 | ||
| 11.02.2023 | Championship | 1:2 | ||
| 14.09.2022 | Championship | 0:2 | ||
| 15.02.2022 | Championship | 2:0 | ||
| 07.08.2021 | Championship | 1:1 |
Składy
Składy potwierdzone pokazujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zazwyczaj około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela ligi Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Pozostałe typy: sobota 21.11, Championship
- Typy Southampton vs Derby County13:30
- Typy Norwich City vs Cardiff City13:30
- Typy Wolverhampton vs Charlton Athletic16:00
- Typy West Ham United vs Preston North End16:00
- Typy Swansea City vs West Bromwich Albion16:00
- Typy Stoke City vs Birmingham City16:00
- Typy Sheffield United vs Watford16:00
- Typy Middlesbrough vs Bristol City16:00
- Typy Lincoln City vs Wrexham16:00
- Typy Bolton Wanderers vs Portsmouth16:00

