Typy Charlton Athletic vs Sheffield United
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ dotyczy meczu Charlton vs Sheffield
Model przewiduje typ poniżej 2,5 gola z prawdopodobieństwem 52 %; przewidywana suma goli wynosi 2,33. W ostatnich 10 meczach każdej drużyny liczba spotkań z ponad 2,5 gola wynosi: Charlton Athletic 5, Sheffield United 6. Rynek daje szansę 49 %, czyli przewagę +3,4 pp.
- Charlton Athletic, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 3:11.
- Sheffield United zdobywa bramkę w 7 spotkaniach z rzędu.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (14 %), 0:1 (12 %), 0:0 (10 %). Oczekiwane gole: 1,04 do 1,29.
−2.5 poniżej 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 52,3 %
- Kurs uczciwy
- 1.91
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.18
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 49,0 %
- Przewaga
- +3,4 pp
- Najlepszy kurs
- 1.90

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 167,20 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.40 | 2.06 | |
| 3.45 | 3.50 | 2.10 | |
| 3.25 | 3.25 | 2.05 | |
| 3.30 | 3.45 | 2.10 | |
| średnia rynkowa | 3.33 | 3.40 | 2.08 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 3.53 | 3.60 | 2.28 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,6 pp | −0,8 pp | −3,8 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.85 | 1.85 | |
| 1.90 | 1.90 | |
| średnia rynkowa | 1.88 | 1.88 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.10 | 1.91 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −5,1 pp | −0,2 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.73 | 2.03 | |
| 1.70 | 2.10 | |
| 1.72 | 2.00 | |
| 1.72 | 2.02 | |
| średnia rynkowa | 1.72 | 2.04 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.11 | 1.90 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −10,4 pp | +5,0 pp |
| Bukmacher | Charlton −0,5 | Sheffield +0,5 |
|---|---|---|
| 3.15 | 1.31 | |
| 3.25 | 1.30 | |
| 3.10 | 1.31 | |
| średnia rynkowa | 3.17 | 1.31 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Charlton | 28 % | 3.53 | 4.01 | 28 % | +0,5 pp |
| Xremis | 28 % | 3.60 | 4.09 | 27 % | +0,8 pp |
| 2wygra Sheffield | 44 % | 2.28 | 2.60 | 45 % | −1,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XCharlton lub remis | 59 % | 1.71 | 1.95 | – | – |
| X2Sheffield lub remis | 71 % | 1.41 | 1.61 | – | – |
| 12bez remisu | 71 % | 1.41 | 1.61 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 68 % | 1.47 | 1.67 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 32 % | 3.14 | 3.57 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 48 % | 2.10 | 2.40 | 51 % | −3,5 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 52 % | 1.91 | 2.17 | 49 % | +3,5 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 21 % | 4.86 | 5.53 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 79 % | 1.26 | 1.44 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 47 % | 2.11 | 2.40 | – | – |
| BTTS nienie | 53 % | 1.90 | 2.17 | – | – |
Model uwzględnia korektę na niskie wyniki w rozkładzie Poissona, a dopasowano go do 10 076 meczów. Bez marży podajemy kursy rynkowe.
Ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach: forma drużyn
Charlton Athletic RPPPP
| 03.11 | Championship | 0:1 | P | |
| 31.10 | Championship | @ | 0:3 | P |
| 24.10 | Championship | 1:3 | P | |
| 17.10 | Championship | @ | 0:2 | P |
| 13.10 | Championship | @ | 2:2 | R |
Sheffield United PZRZZ
| 03.11 | Championship | @ | 3:2 | Z |
| 30.10 | Championship | 1:0 | Z | |
| 24.10 | Championship | 1:1 | R | |
| 17.10 | Championship | @ | 1:0 | Z |
| 14.10 | Championship | @ | 2:3 | P |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów pokazują trendy meczowe
| Ostatnie 5 meczów | Charlton Athletic | Sheffield United |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 3:11 | 8:6 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 10 meczów | Charlton Athletic | Sheffield United |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/10 0 % | 5/10 50 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 6/10 60 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:19 | 15:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | Charlton Athletic | Sheffield United |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 7/15 47 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 10/15 67 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 6/15 40 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 12:25 | 22:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 10/15 67 % | 8/15 53 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/15 33 % | 6/15 40 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Charlton Athletic | Sheffield United |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,50 | 1,50 |
| Gole stracone | 1,90 | 1,30 |
| xG | 1,02 | 1,29 |
| xG rywali | 1,58 | 1,40 |
| Strzały | 10,2 | 12,5 |
| Strzały rywali | 16,4 | 13,6 |
| Strzały celne | 2,6 | 4,3 |
| Rzuty rożne | 4,2 | 4,1 |
| Rzuty rożne rywali | 6,2 | 5,3 |
| Żółte kartki | 2,2 | 2,2 |
Każda drużyna ma osobne statystyki z 10 ostatnich meczów ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy tylko tam, gdzie liga je publikuje.
Spotkania bezpośrednie: Charlton vs Sheffield
- Charlton wygrał
- 2
- Remisy
- 0
- Sheffield wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 0 z 2
- Gole na mecz
- 1,0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | Championship | 1:0 | ||
| 20.09.2025 | Championship | 0:1 |
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. Wtedy obliczamy typ po raz kolejny.
Tabela ligi Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Pozostałe typy: sobota 07.11, Championship
- Typy Wrexham vs Wolverhampton13:30 · 2 41 %
- Typy Portsmouth vs Stoke City13:30 · −2.5 56 %
- Typy Bristol City vs Norwich City13:30 · 1 38 %
- Typy West Bromwich Albion vs Millwall16:00 · −2.5 51 %
- Typy Watford vs Middlesbrough16:00 · BTTS 55 %
- Typy Queens Park Rangers vs Lincoln City16:00 · +2.5 54 %
- Typy Preston North End vs Southampton16:00 · +2.5 58 %
- Typy Cardiff City vs Burnley16:00 · 1 37 %
- Typy Blackburn Rovers vs West Ham United16:00 · 2 56 %
- Typy Birmingham City vs Swansea City16:00 · −2.5 52 %

