Typy Portsmouth vs Stoke City
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Portsmouth vs Stoke City: nasz typ
Model daje typowi poniżej 2,5 gola 56 % szans, a przewidywana suma goli wynosi 2,39. W 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny meczów z ponad 2,5 gola było tyle: Portsmouth 4, Stoke City 6. Rynkowa szansa wynosi 54 %, więc przewagi brak. Najbardziej prawdopodobny typ wybieramy przy kursie od 1.40 do 3.50.
- Bilans 4 ostatnich spotkań: 2 zwycięstwa Portsmouth, 0 remisów i 2 zwycięstwa Stoke City.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 3 razy na 4, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 3 razy; przeciętnie padało 4,0 gola.
- Portsmouth: seria 6 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
- Stoke City, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 7:4.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (14 %), 1:0 (11 %), 0:0 (10 %). Oczekiwane gole: 1,31 do 1,08.
−2.5 poniżej 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 55,7 %
- Kurs uczciwy
- 1.80
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.05
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 54,5 %
- Przewaga
- +1,2 pp
- Najlepszy kurs
- 1.67

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 146,96 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.20 | 2.99 | |
| 2.35 | 3.20 | 3.20 | |
| 2.30 | 3.10 | 2.95 | |
| 2.32 | 3.20 | 3.05 | |
| średnia rynkowa | 2.31 | 3.17 | 3.05 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.46 | 3.42 | 3.31 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,0 pp | −2,0 pp | −1,1 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 2.12 | 1.65 | |
| 2.20 | 1.67 | |
| średnia rynkowa | 2.16 | 1.66 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.24 | 1.80 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,9 pp | −4,5 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.90 | 1.84 | |
| 1.88 | 1.88 | |
| 1.88 | 1.82 | |
| 1.88 | 1.83 | |
| średnia rynkowa | 1.89 | 1.84 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.05 | 1.96 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −3,8 pp | −2,0 pp |
| Bukmacher | Portsmouth −0,5 | Stoke City +0,5 |
|---|---|---|
| 2.24 | 1.58 | |
| 2.30 | 1.56 | |
| 2.22 | 1.57 | |
| średnia rynkowa | 2.25 | 1.57 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Prawdopodobieństwa na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Portsmouth | 41 % | 2.46 | 2.81 | 40 % | +0,5 pp |
| Xremis | 29 % | 3.42 | 3.89 | 29 % | −0,2 pp |
| 2wygra Stoke City | 30 % | 3.31 | 3.77 | 30 % | −0,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XPortsmouth lub remis | 70 % | 1.42 | 1.62 | – | – |
| X2Stoke City lub remis | 59 % | 1.71 | 1.94 | – | – |
| 12bez remisu | 71 % | 1.40 | 1.60 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 70 % | 1.44 | 1.64 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 30 % | 3.29 | 3.74 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 45 % | 2.24 | 2.55 | 46 % | −1,0 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 55 % | 1.80 | 2.06 | 54 % | +1,0 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 22 % | 4.56 | 5.19 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 78 % | 1.28 | 1.46 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 49 % | 2.05 | 2.33 | – | – |
| BTTS nienie | 51 % | 1.96 | 2.23 | – | – |
Model oparty na rozkładzie Poissona, z korektą na niskie wyniki, dopasowano do 10 076 meczów. Marża nie jest wliczona w kursy rynkowe.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Portsmouth ZRZRZ
| 03.11 | Championship | 3:1 | Z | |
| 31.10 | Championship | @ | 0:0 | R |
| 24.10 | Championship | 2:1 | Z | |
| 20.10 | Championship | @ | 1:1 | R |
| 17.10 | Championship | @ | 1:0 | Z |
Stoke City PZRZZ
| 03.11 | Championship | @ | 2:1 | Z |
| 31.10 | Championship | 2:0 | Z | |
| 24.10 | Championship | 0:0 | R | |
| 17.10 | Championship | @ | 1:0 | Z |
| 13.10 | Championship | 2:3 | P |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Portsmouth | Stoke City |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:3 | 7:4 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | Portsmouth | Stoke City |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:8 | 18:8 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Ostatnie 15 meczów | Portsmouth | Stoke City |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:17 | 22:19 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 10/15 67 % | 8/15 53 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Portsmouth | Stoke City |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,40 | 1,80 |
| Gole stracone | 0,80 | 0,80 |
| xG | 1,17 | 1,18 |
| xG rywali | 1,22 | 1,45 |
| Strzały | 12,8 | 12,8 |
| Strzały rywali | 11,4 | 14,5 |
| Strzały celne | 3,5 | 4,2 |
| Rzuty rożne | 4,8 | 5,7 |
| Rzuty rożne rywali | 5,1 | 5,4 |
| Żółte kartki | 1,9 | 1,8 |
Dane dla każdej drużyny pochodzą z 10 ostatnich meczów ligowych. Podajemy statystyki strzałów, rożnych i kartek tylko wtedy, gdy liga je publikuje.
Portsmouth vs Stoke City: historia bezpośrednich spotkań
- Portsmouth wygrał
- 2
- Remisy
- 0
- Stoke City wygrał
- 2
- Obie strzelą
- 3 z 4
- Gole na mecz
- 4,0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Championship | 1:3 | ||
| 25.10.2025 | Championship | 0:1 | ||
| 22.01.2025 | Championship | 3:1 | ||
| 02.10.2024 | Championship | 6:1 |
Składy
Potwierdzone składy przedstawiamy po ogłoszeniu ich przez kluby. Zwykle dzieje się to około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy jeszcze raz przeliczamy typ.
Tabela ligi Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Pozostałe typy dla Championship: sobota 07.11
- Typy Wrexham vs Wolverhampton13:30 · 2 41 %
- Typy Bristol City vs Norwich City13:30 · 1 38 %
- Typy West Bromwich Albion vs Millwall16:00 · −2.5 51 %
- Typy Watford vs Middlesbrough16:00 · BTTS 55 %
- Typy Queens Park Rangers vs Lincoln City16:00 · +2.5 54 %
- Typy Preston North End vs Southampton16:00 · +2.5 58 %
- Typy Charlton Athletic vs Sheffield United16:00 · −2.5 52 %
- Typy Cardiff City vs Burnley16:00 · 1 37 %
- Typy Blackburn Rovers vs West Ham United16:00 · 2 56 %
- Typy Birmingham City vs Swansea City16:00 · −2.5 52 %

