Typy Blackburn Rovers vs West Ham United
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasza rekomendacja: Blackburn kontra West
Typ wskazany przez model: wygrana West Ham United przy 56 % szans. Przewidywane gole: 1,10 oraz 1,68. W 10 ostatnich meczach West Ham United odnotował 5 zwycięstw i bilans bramek 28:14. Blackburn Rovers zanotował 4 zwycięstwa oraz bilans 15:17. Przewagi nie ma, bo szansa rynkowa to 59 %. Sięgamy po typ najbardziej prawdopodobny, a jego kurs mieści się między 1.40 a 3.50.
- Blackburn Rovers, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 6:9.
- West Ham United zdobywa bramkę w 15 spotkaniach z rzędu.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 0:1 (10 %), 1:2 (10 %). Oczekiwane gole: 1,10 do 1,68.
2 wygra West Ham United
- Szansa wg modelu
- 55,6 %
- Kurs uczciwy
- 1.80
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.05
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 58,8 %
- Przewaga
- −3,1 pp
- Najlepszy kurs
- 1.65
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 145,20 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Zestawienie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 4.60 | 3.90 | 1.62 | |
| 4.65 | 4.25 | 1.65 | |
| 4.50 | 3.80 | 1.62 | |
| 4.65 | 4.00 | 1.65 | |
| średnia rynkowa | 4.60 | 3.99 | 1.64 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 4.90 | 4.21 | 1.79 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −1,1 pp | +0,2 pp | −4,8 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.56 | 2.30 | |
| 1.59 | 2.35 | |
| średnia rynkowa | 1.57 | 2.33 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.90 | 2.11 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −10,3 pp | +4,8 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.62 | 2.22 | |
| 1.60 | 2.25 | |
| 1.60 | 2.20 | |
| 1.62 | 2.17 | |
| średnia rynkowa | 1.61 | 2.21 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.82 | 2.22 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,9 pp | +0,7 pp |
| Bukmacher | Blackburn +0,5 | West −0,5 |
|---|---|---|
| 2.16 | 1.62 | |
| 2.12 | 1.62 | |
| 2.17 | 1.60 | |
| średnia rynkowa | 2.15 | 1.61 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Blackburn | 20 % | 4.90 | 5.57 | 18 % | +2,1 pp |
| Xremis | 24 % | 4.21 | 4.79 | 23 % | +0,9 pp |
| 2wygra West | 56 % | 1.79 | 2.04 | 59 % | −2,9 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XBlackburn lub remis | 50 % | 2.02 | 2.30 | – | – |
| X2West lub remis | 76 % | 1.32 | 1.51 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.34 | 1.53 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 77 % | 1.30 | 1.48 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 23 % | 4.37 | 4.98 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 53 % | 1.90 | 2.17 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 47 % | 2.11 | 2.40 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 30 % | 3.29 | 3.74 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 70 % | 1.44 | 1.64 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 55 % | 1.82 | 2.08 | – | – |
| BTTS nienie | 45 % | 2.22 | 2.52 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Kursy rynkowe prezentujemy bez marży.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Blackburn Rovers ZPZPP
| 03.11 | Championship | 1:2 | P | |
| 31.10 | Championship | @ | 0:4 | P |
| 24.10 | Championship | 2:0 | Z | |
| 17.10 | Championship | @ | 2:3 | P |
| 13.10 | Championship | @ | 1:0 | Z |
West Ham United ZZPPR
| 04.11 | Championship | @ | 3:3 | R |
| 31.10 | Championship | 1:3 | P | |
| 24.10 | Championship | 2:3 | P | |
| 17.10 | Championship | @ | 1:0 | Z |
| 14.10 | Championship | @ | 6:0 | Z |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów pokazują trendy meczowe
| Ostatnie 5 meczów | Blackburn Rovers | West Ham United |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:9 | 13:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Blackburn Rovers | West Ham United |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:17 | 28:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/10 80 % | 6/10 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | Blackburn Rovers | West Ham United |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 7/15 47 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 0/15 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:23 | 39:21 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 12/15 80 % | 11/15 73 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 8/15 53 % | 4/15 27 % |
Średnie dane z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Blackburn Rovers | West Ham United |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 2,80 |
| Gole stracone | 1,70 | 1,40 |
| xG | 1,17 | 2,18 |
| xG rywali | 1,88 | 1,22 |
| Strzały | 12,3 | 17,8 |
| Strzały rywali | 16,2 | 10,1 |
| Strzały celne | 3,9 | 7,6 |
| Rzuty rożne | 6,6 | 6,6 |
| Rzuty rożne rywali | 5,6 | 4,5 |
| Żółte kartki | 2,0 | 2,1 |
Drużyny liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy wyłącznie tam, gdzie liga je publikuje.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy wersje potwierdzone, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy ponownie przeliczamy typ.
Tabela rozgrywek Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Sobota 07.11: pozostałe typy na Championship
- Typy Wrexham vs Wolverhampton13:30 · 2 41 %
- Typy Portsmouth vs Stoke City13:30 · −2.5 56 %
- Typy Bristol City vs Norwich City13:30 · 1 38 %
- Typy West Bromwich Albion vs Millwall16:00 · −2.5 51 %
- Typy Watford vs Middlesbrough16:00 · BTTS 55 %
- Typy Queens Park Rangers vs Lincoln City16:00 · +2.5 54 %
- Typy Preston North End vs Southampton16:00 · +2.5 58 %
- Typy Charlton Athletic vs Sheffield United16:00 · −2.5 52 %
- Typy Cardiff City vs Burnley16:00 · 1 37 %
- Typy Birmingham City vs Swansea City16:00 · −2.5 52 %

