Typy Wrexham vs Wolverhampton
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Typ, który wybieramy: Wrexham vs Wolverhampton
Model typuje zwycięstwo Wolverhampton, dając mu 41 % szans; przewidywane gole to 1,36 wobec 1,44. W 10 ostatnich spotkaniach Wolverhampton odniósł 6 zwycięstw, a bilans bramek wynosi 14:9; Wrexham zanotował 3 zwycięstwa i bilans 11:15. Przewagi nie ma, ponieważ szansa rynkowa wynosi 42 %. Wybieramy najbardziej prawdopodobny typ z kursem między 1.40 a 3.50.
- Wrexham, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 7:6.
- Wolverhampton: seria 5 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (13 %), 1:2 (9 %), 0:1 (8 %). Oczekiwane gole: 1,36 do 1,44.
2 wygra Wolverhampton
- Szansa wg modelu
- 40,6 %
- Kurs uczciwy
- 2.46
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.80
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 41,9 %
- Przewaga
- −1,3 pp
- Najlepszy kurs
- 2.25

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 198,00 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.05 | 3.30 | 2.21 | |
| 3.30 | 3.45 | 2.17 | |
| 3.00 | 3.20 | 2.20 | |
| 3.10 | 3.35 | 2.25 | |
| średnia rynkowa | 3.11 | 3.33 | 2.21 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 3.05 | 3.78 | 2.46 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +2,5 pp | −2,5 pp | −3,7 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.85 | 1.85 | |
| 1.90 | 1.88 | |
| średnia rynkowa | 1.88 | 1.86 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.88 | 2.13 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,4 pp | −6,3 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.72 | 2.05 | |
| 1.70 | 2.07 | |
| 1.70 | 2.02 | |
| 1.71 | 2.05 | |
| średnia rynkowa | 1.71 | 2.05 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.74 | 2.34 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,8 pp | −5,6 pp |
| Bukmacher | Wrexham −0,5 | Wolverhampton +0,5 |
|---|---|---|
| 2.90 | 1.36 | |
| 3.00 | 1.35 | |
| 2.92 | 1.35 | |
| średnia rynkowa | 2.94 | 1.35 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Prawdopodobieństwa dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Wrexham | 33 % | 3.05 | 3.47 | 32 % | +1,2 pp |
| Xremis | 26 % | 3.78 | 4.30 | 26 % | 0,0 pp |
| 2wygra Wolverhampton | 41 % | 2.46 | 2.80 | 42 % | −1,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XWrexham lub remis | 62 % | 1.63 | 1.85 | – | – |
| X2Wolverhampton lub remis | 65 % | 1.54 | 1.75 | – | – |
| 12bez remisu | 74 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 78 % | 1.29 | 1.47 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 23 % | 4.44 | 5.06 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 53 % | 1.88 | 2.15 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 47 % | 2.13 | 2.43 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 31 % | 3.24 | 3.69 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 69 % | 1.45 | 1.65 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 57 % | 1.74 | 1.99 | – | – |
| BTTS nienie | 43 % | 2.34 | 2.67 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn w każdych rozgrywkach, na podstawie 5 ostatnich spotkań
Wrexham PZPPZ
| 04.11 | Championship | 2:0 | Z | |
| 30.10 | Championship | @ | 0:1 | P |
| 24.10 | Championship | @ | 0:2 | P |
| 17.10 | Championship | 4:1 | Z | |
| 13.10 | Championship | 1:2 | P |
Wolverhampton ZRZZZ
| 04.11 | Championship | @ | 2:1 | Z |
| 31.10 | Championship | 3:0 | Z | |
| 24.10 | Championship | 1:0 | Z | |
| 20.10 | Championship | 1:1 | R | |
| 16.10 | Championship | @ | 2:1 | Z |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Wrexham | Wolverhampton |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:6 | 9:3 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ostatnie 10 meczów | Wrexham | Wolverhampton |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 6/10 60 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:15 | 14:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | Wrexham | Wolverhampton |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 19:21 | 26:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/15 33 % | 8/15 53 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/15 33 % | 7/15 47 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Wrexham | Wolverhampton |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 1,40 |
| Gole stracone | 1,50 | 0,90 |
| xG | 1,02 | 1,76 |
| xG rywali | 1,32 | 0,83 |
| Strzały | 12,6 | 16,2 |
| Strzały rywali | 13,5 | 9,7 |
| Strzały celne | 3,1 | 4,3 |
| Rzuty rożne | 4,5 | 7,0 |
| Rzuty rożne rywali | 4,1 | 3,6 |
| Żółte kartki | 1,2 | 2,2 |
Liczymy każdą drużynę osobno na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych; dane o strzałach, rzutach rożnych i kartkach podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone zestawienia, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela ligi Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Pozostałe typy: sobota 07.11, Championship
- Typy Portsmouth vs Stoke City13:30 · −2.5 56 %
- Typy Bristol City vs Norwich City13:30 · 1 38 %
- Typy West Bromwich Albion vs Millwall16:00 · −2.5 51 %
- Typy Watford vs Middlesbrough16:00 · BTTS 55 %
- Typy Queens Park Rangers vs Lincoln City16:00 · +2.5 54 %
- Typy Preston North End vs Southampton16:00 · +2.5 58 %
- Typy Charlton Athletic vs Sheffield United16:00 · −2.5 52 %
- Typy Cardiff City vs Burnley16:00 · 1 37 %
- Typy Blackburn Rovers vs West Ham United16:00 · 2 56 %
- Typy Birmingham City vs Swansea City16:00 · −2.5 52 %

