Typy Watford vs Middlesbrough
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Typ, który proponujemy: Watford vs Middlesbrough
Przewidywana suma goli to 2,73. Model wskazuje na gole obu stron z 55 % szans. Z ostatnich 10 spotkań każdej drużyny tyle meczów zakończyło się golami obu stron: Watford 4, Middlesbrough 6.
- Bilans 8 ostatnich spotkań: 4 zwycięstwa Watford, 0 remisów i 4 zwycięstwa Middlesbrough.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 5 razy na 8, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 6 razy; przeciętnie padało 3,4 gola.
- Watford, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 6:9.
- Middlesbrough, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 13:7.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 0:1 (10 %), 1:2 (9 %). Oczekiwane gole: 1,13 do 1,60.
BTTS obie strzelą: tak
- Szansa wg modelu
- 54,8 %
- Kurs uczciwy
- 1.82
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.08
- Najlepszy kurs
- 1.57
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 138,16 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 5.00 | 4.45 | 1.52 | |
| 5.25 | 4.75 | 1.55 | |
| 4.80 | 4.30 | 1.53 | |
| 5.00 | 4.50 | 1.54 | |
| średnia rynkowa | 5.01 | 4.50 | 1.53 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 5.46 | 4.48 | 1.68 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,7 pp | +1,3 pp | −5,1 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.44 | 2.60 | |
| 1.46 | 2.70 | |
| średnia rynkowa | 1.45 | 2.65 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.96 | 2.05 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −17,4 pp | +11,8 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.55 | 2.35 | |
| 1.57 | 2.30 | |
| 1.54 | 2.30 | |
| 1.54 | 2.35 | |
| średnia rynkowa | 1.55 | 2.33 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.84 | 2.19 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −9,3 pp | +3,0 pp |
| Bukmacher | Watford +0,5 | Middlesbrough −0,5 |
|---|---|---|
| 2.38 | 1.52 | |
| 2.35 | 1.53 | |
| 2.37 | 1.50 | |
| średnia rynkowa | 2.37 | 1.52 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Watford | 18 % | 5.46 | 6.21 | 14 % | +4,3 pp |
| Xremis | 22 % | 4.48 | 5.10 | 20 % | +2,0 pp |
| 2wygra Middlesbrough | 59 % | 1.68 | 1.92 | 66 % | −6,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XWatford lub remis | 52 % | 1.91 | 2.18 | – | – |
| X2Middlesbrough lub remis | 74 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| 12bez remisu | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 76 % | 1.31 | 1.50 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 24 % | 4.18 | 4.76 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 51 % | 1.96 | 2.23 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 49 % | 2.05 | 2.33 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 29 % | 3.44 | 3.92 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 71 % | 1.41 | 1.61 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 54 % | 1.84 | 2.09 | – | – |
| BTTS nienie | 46 % | 2.19 | 2.50 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Marżę pomijamy w kursach rynkowych.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Watford PZPPZ
| 03.11 | Championship | 1:0 | Z | |
| 31.10 | Championship | @ | 2:3 | P |
| 24.10 | Championship | @ | 0:1 | P |
| 17.10 | Championship | 2:0 | Z | |
| 13.10 | Championship | @ | 1:5 | P |
Middlesbrough ZRZZP
| 04.11 | Championship | @ | 0:2 | P |
| 31.10 | Championship | 3:0 | Z | |
| 23.10 | Championship | @ | 5:1 | Z |
| 17.10 | Championship | 2:2 | R | |
| 13.10 | Championship | @ | 3:2 | Z |
Trendy w meczach: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Watford | Middlesbrough |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:9 | 13:7 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/5 80 % | 0/5 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Watford | Middlesbrough |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 7/10 70 % | 1/10 10 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:18 | 23:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/10 60 % | 1/10 10 % |
| Ostatnie 15 meczów | Watford | Middlesbrough |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 9/15 60 % | 2/15 13 % |
| Obie strzelą | 7/15 47 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 6/15 40 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 13:27 | 32:21 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/15 47 % | 9/15 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 7/15 47 % | 2/15 13 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Watford | Middlesbrough |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,90 | 2,30 |
| Gole stracone | 1,80 | 1,40 |
| xG | 1,02 | 2,13 |
| xG rywali | 1,73 | 1,05 |
| Strzały | 12,2 | 19,9 |
| Strzały rywali | 16,6 | 11,6 |
| Strzały celne | 3,8 | 7,0 |
| Rzuty rożne | 3,8 | 6,3 |
| Rzuty rożne rywali | 5,9 | 4,6 |
| Żółte kartki | 2,6 | 1,1 |
Osobno sprawdzamy 10 ostatnich meczów ligowych każdej drużyny. Dane o strzałach, rożnych i kartkach prezentujemy tylko w ligach publikujących te statystyki.
Middlesbrough kontra Watford: bezpośrednie spotkania
- Watford wygrał
- 4
- Remisy
- 0
- Middlesbrough wygrał
- 4
- Obie strzelą
- 5 z 8
- Gole na mecz
- 3,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Championship | 5:1 | ||
| 01.11.2025 | Championship | 3:0 | ||
| 15.02.2025 | Championship | 0:1 | ||
| 05.10.2024 | Championship | 2:1 | ||
| 04.05.2024 | Championship | 3:1 | ||
| 30.09.2023 | Championship | 2:3 | ||
| 28.01.2023 | Championship | 2:0 | ||
| 30.08.2022 | Championship | 2:1 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je po tym, zwykle na około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy ponownie przeliczamy typ.
Championship: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Pozostałe typy: sobota 07.11 w Championship
- Typy Wrexham vs Wolverhampton13:30 · 2 41 %
- Typy Portsmouth vs Stoke City13:30 · −2.5 56 %
- Typy Bristol City vs Norwich City13:30 · 1 38 %
- Typy West Bromwich Albion vs Millwall16:00 · −2.5 51 %
- Typy Queens Park Rangers vs Lincoln City16:00 · +2.5 54 %
- Typy Preston North End vs Southampton16:00 · +2.5 58 %
- Typy Charlton Athletic vs Sheffield United16:00 · −2.5 52 %
- Typy Cardiff City vs Burnley16:00 · 1 37 %
- Typy Blackburn Rovers vs West Ham United16:00 · 2 56 %
- Typy Birmingham City vs Swansea City16:00 · −2.5 52 %

