Typy Cardiff City vs Burnley
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Typ, który wybieramy: Cardiff City vs Burnley
Model daje typowi „wygra Cardiff City” 37 % szans; przewidywane gole to 1,22 wobec 1,51. W 10 ostatnich spotkaniach Cardiff City odnotował 3 zwycięstwa, a bilans bramek wynosi 16:16. Burnley wygrał 1 raz, przy bilansie 13:16. Brak przewagi, szansa rynkowa wynosi 41 %. Sięgamy po najbardziej prawdopodobny typ, z kursem w przedziale 1.40 do 3.50.
- Bilans 4 ostatnich spotkań: 0 zwycięstw Cardiff City, 1 remis i 3 zwycięstwa Burnley.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 2 razy na 4, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 3 razy; przeciętnie padało 3,3 gola.
- Cardiff City, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 11:9.
- Burnley, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 5:9.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (13 %), 0:1 (9 %), 1:2 (9 %). Oczekiwane gole: 1,22 do 1,51.
1 wygra Cardiff City
- Szansa wg modelu
- 37,5 %
- Kurs uczciwy
- 2.67
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 3.04
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 41,5 %
- Przewaga
- −4,0 pp
- Najlepszy kurs
- 2.12
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 186,56 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.01 | 3.80 | 3.10 | |
| 2.12 | 3.85 | 3.10 | |
| 2.10 | 3.50 | 2.95 | |
| 2.12 | 3.70 | 3.05 | |
| średnia rynkowa | 2.09 | 3.71 | 3.05 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.67 | 3.88 | 2.72 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −9,7 pp | −0,2 pp | +4,5 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.50 | 2.40 | |
| 1.52 | 2.50 | |
| średnia rynkowa | 1.51 | 2.45 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.94 | 2.06 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −14,3 pp | +8,6 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.48 | 2.55 | |
| 1.45 | 2.65 | |
| 1.46 | 2.55 | |
| 1.46 | 2.57 | |
| średnia rynkowa | 1.46 | 2.58 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.80 | 2.25 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −12,0 pp | +6,7 pp |
| Bukmacher | Cardiff City −0,5 | Burnley +0,5 |
|---|---|---|
| 1.98 | 1.74 | |
| 2.10 | 1.67 | |
| 2.05 | 1.68 | |
| średnia rynkowa | 2.04 | 1.70 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Prawdopodobieństwa na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Cardiff City | 37 % | 2.67 | 3.04 | 41 % | −4,0 pp |
| Xremis | 26 % | 3.88 | 4.42 | 25 % | +0,4 pp |
| 2wygra Burnley | 37 % | 2.72 | 3.09 | 33 % | +3,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XCardiff City lub remis | 56 % | 1.77 | 2.02 | – | – |
| X2Burnley lub remis | 70 % | 1.43 | 1.63 | – | – |
| 12bez remisu | 73 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 76 % | 1.31 | 1.49 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 24 % | 4.22 | 4.81 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 51 % | 1.94 | 2.21 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 49 % | 2.06 | 2.35 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 29 % | 3.41 | 3.88 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 71 % | 1.41 | 1.61 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 56 % | 1.80 | 2.05 | – | – |
| BTTS nienie | 44 % | 2.25 | 2.56 | – | – |
W modelu zastosowano rozkład Poissona, uwzględniono korektę na niskie wyniki. Dopasowanie objęło 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Cardiff City ZRZPR
| 04.11 | Championship | 3:3 | R | |
| 31.10 | Championship | @ | 0:3 | P |
| 24.10 | Championship | 1:0 | Z | |
| 17.10 | Championship | @ | 2:2 | R |
| 13.10 | Championship | 5:1 | Z |
Burnley RPPRR
| 03.11 | Championship | @ | 1:1 | R |
| 31.10 | Championship | 0:0 | R | |
| 24.10 | Championship | @ | 1:4 | P |
| 16.10 | Championship | 1:2 | P | |
| 13.10 | Championship | 2:2 | R |
Trendy meczowe w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | Cardiff City | Burnley |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:9 | 5:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Cardiff City | Burnley |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 16:16 | 13:16 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 3/10 30 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | Cardiff City | Burnley |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 8/15 53 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 13/15 87 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 2/15 13 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:27 | 19:27 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 10/15 67 % | 5/15 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
Uśrednione statystyki z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Cardiff City | Burnley |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,60 | 1,30 |
| Gole stracone | 1,60 | 1,60 |
| xG | 2,00 | 1,24 |
| xG rywali | 1,68 | 1,55 |
| Strzały | 16,1 | 13,1 |
| Strzały rywali | 14,5 | 14,9 |
| Strzały celne | 6,1 | 3,9 |
| Rzuty rożne | 5,8 | 4,2 |
| Rzuty rożne rywali | 4,8 | 5,2 |
| Żółte kartki | 1,8 | 1,9 |
Każdą drużynę liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Spotkania bezpośrednie: Cardiff City i Burnley
- Cardiff City wygrał
- 0
- Remisy
- 1
- Burnley wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 2 z 4
- Gole na mecz
- 3,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 04.03.2025 | Championship | 1:2 | ||
| 17.08.2024 | Championship | 5:0 | ||
| 08.05.2023 | Championship | 3:0 | ||
| 01.10.2022 | Championship | 1:1 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela ligi Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Pozostałe typy dla Championship, sobota 07.11
- Typy Wrexham vs Wolverhampton13:30 · 2 41 %
- Typy Portsmouth vs Stoke City13:30 · −2.5 56 %
- Typy Bristol City vs Norwich City13:30 · 1 38 %
- Typy West Bromwich Albion vs Millwall16:00 · −2.5 51 %
- Typy Watford vs Middlesbrough16:00 · BTTS 55 %
- Typy Queens Park Rangers vs Lincoln City16:00 · +2.5 54 %
- Typy Preston North End vs Southampton16:00 · +2.5 58 %
- Typy Charlton Athletic vs Sheffield United16:00 · −2.5 52 %
- Typy Blackburn Rovers vs West Ham United16:00 · 2 56 %
- Typy Birmingham City vs Swansea City16:00 · −2.5 52 %

