Typy Burnley vs Blackburn Rovers
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Burnley | 52 % | 1.93 | 2.20 |
| Xremis | 27 % | 3.73 | 4.25 |
| 2wygra Blackburn | 21 % | 4.68 | 5.33 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XBurnley lub remis | 79 % | 1.27 | 1.45 |
| X2Blackburn lub remis | 48 % | 2.08 | 2.37 |
| 12bez remisu | 73 % | 1.37 | 1.56 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 71 % | 1.41 | 1.61 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 29 % | 3.43 | 3.91 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 44 % | 2.25 | 2.57 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 56 % | 1.80 | 2.05 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 23 % | 4.31 | 4.90 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 77 % | 1.30 | 1.48 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 47 % | 2.11 | 2.40 |
| BTTS nienie | 53 % | 1.90 | 2.17 |
W modelu zastosowano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 076 meczów.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Burnley RPPRR
| 03.11 | Championship | @ | 1:1 | R |
| 31.10 | Championship | 0:0 | R | |
| 24.10 | Championship | @ | 1:4 | P |
| 16.10 | Championship | 1:2 | P | |
| 13.10 | Championship | 2:2 | R |
Blackburn Rovers ZPZPP
| 03.11 | Championship | 1:2 | P | |
| 31.10 | Championship | @ | 0:4 | P |
| 24.10 | Championship | 2:0 | Z | |
| 17.10 | Championship | @ | 2:3 | P |
| 13.10 | Championship | @ | 1:0 | Z |
Trendy w meczach: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Burnley | Blackburn Rovers |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:9 | 6:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Ostatnie 10 meczów | Burnley | Blackburn Rovers |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 5/10 50 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 13:16 | 15:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/10 30 % | 8/10 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | Burnley | Blackburn Rovers |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 8/15 53 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 13/15 87 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 19:27 | 20:23 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/15 33 % | 12/15 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/15 27 % | 8/15 53 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Burnley | Blackburn Rovers |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,30 | 1,50 |
| Gole stracone | 1,60 | 1,70 |
| xG | 1,24 | 1,17 |
| xG rywali | 1,55 | 1,88 |
| Strzały | 13,1 | 12,3 |
| Strzały rywali | 14,9 | 16,2 |
| Strzały celne | 3,9 | 3,9 |
| Rzuty rożne | 4,2 | 6,6 |
| Rzuty rożne rywali | 5,2 | 5,6 |
| Żółte kartki | 1,9 | 2,0 |
Drużyny liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rzutach rożnych i kartkach podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Historia meczów: Blackburn kontra Burnley
- Burnley wygrał
- 3
- Remisy
- 1
- Blackburn wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 1 z 4
- Gole na mecz
- 1,8
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 04.01.2025 | Championship | 0:1 | ||
| 31.08.2024 | Championship | 1:1 | ||
| 25.04.2023 | Championship | 0:1 | ||
| 13.11.2022 | Championship | 3:0 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je zwykle około 60 minut przed meczem. Typ obliczamy wtedy ponownie.
Ranking Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |

