Typy Derby County vs Bolton Wanderers
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Derby County vs Bolton, nasz typ
Model wskazuje na typ ponad 2,5 gola z szansą 58 %; oczekiwana suma goli wynosi 2,95. W 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny liczymy mecze z ponad 2,5 gola: Derby County 5, Bolton Wanderers 7. 57 % to szansa rynkowa, bez przewagi. Najbardziej prawdopodobny typ wybieramy przy kursach 1.40 do 3.50.
- Derby County, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 3:14.
- Bolton Wanderers, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 7:9.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 2:1 (9 %), 1:0 (8 %). Oczekiwane gole: 1,68 do 1,27.
+2.5 ponad 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 57,9 %
- Kurs uczciwy
- 1.73
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.97
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 57,2 %
- Przewaga
- +0,6 pp
- Najlepszy kurs
- 1.69

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 148,72 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.45 | 2.66 | |
| 2.40 | 3.70 | 2.75 | |
| 2.40 | 3.30 | 2.65 | |
| 2.42 | 3.50 | 2.70 | |
| średnia rynkowa | 2.40 | 3.49 | 2.69 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.38 | 3.92 | 3.08 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,7 pp | −1,5 pp | −3,9 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.67 | 2.12 | |
| 1.69 | 2.15 | |
| średnia rynkowa | 1.68 | 2.13 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.75 | 2.33 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,2 pp | −3,5 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.57 | 2.31 | |
| 1.55 | 2.32 | |
| 1.57 | 2.30 | |
| 1.56 | 2.30 | |
| średnia rynkowa | 1.56 | 2.31 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.69 | 2.45 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −4,5 pp | −2,3 pp |
| Bukmacher | Derby County −0,5 | Bolton +0,5 |
|---|---|---|
| 2.33 | 1.54 | |
| 2.40 | 1.54 | |
| 2.32 | 1.53 | |
| średnia rynkowa | 2.35 | 1.54 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse dotyczące wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Derby County | 42 % | 2.38 | 2.71 | 40 % | +2,4 pp |
| Xremis | 26 % | 3.92 | 4.46 | 26 % | −0,2 pp |
| 2wygra Bolton | 32 % | 3.08 | 3.51 | 35 % | −2,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XDerby County lub remis | 72 % | 1.40 | 1.59 | – | – |
| X2Bolton lub remis | 54 % | 1.87 | 2.13 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.33 | 1.52 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 80 % | 1.25 | 1.43 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 20 % | 4.99 | 5.68 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 57 % | 1.75 | 2.00 | 57 % | −0,2 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 43 % | 2.33 | 2.65 | 43 % | +0,2 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 34 % | 2.92 | 3.32 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 66 % | 1.52 | 1.73 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 59 % | 1.69 | 1.93 | – | – |
| BTTS nienie | 41 % | 2.45 | 2.79 | – | – |
W modelu stosujemy rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki. Model dopasowano do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań we wszystkich rozgrywkach
Derby County PPRPP
| 03.11 | Championship | 0:4 | P | |
| 31.10 | Championship | @ | 1:4 | P |
| 24.10 | Championship | @ | 1:1 | R |
| 17.10 | Championship | 0:1 | P | |
| 14.10 | Championship | @ | 1:4 | P |
Bolton Wanderers ZRPPZ
| 03.11 | Championship | @ | 1:0 | Z |
| 31.10 | Championship | 2:3 | P | |
| 23.10 | Championship | 1:5 | P | |
| 17.10 | Championship | @ | 0:0 | R |
| 13.10 | Championship | @ | 3:1 | Z |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Derby County | Bolton Wanderers |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 3:14 | 7:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 10 meczów | Derby County | Bolton Wanderers |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/10 0 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:22 | 15:21 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Derby County | Bolton Wanderers |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,60 | 1,50 |
| Gole stracone | 2,20 | 2,10 |
| xG | 0,98 | 1,36 |
| xG rywali | 2,05 | 2,08 |
| Strzały | 12,4 | 13,8 |
| Strzały rywali | 14,8 | 15,1 |
| Strzały celne | 3,6 | 4,7 |
| Rzuty rożne | 5,9 | 4,9 |
| Rzuty rożne rywali | 4,5 | 5,9 |
| Żółte kartki | 1,9 | 1,6 |
Każdą drużynę liczymy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone składy, zwykle około 60 minut przed meczem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela ligi Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |

