Typy Málaga vs Racing Santander
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Málaga kontra Racing to nasz typ na ten mecz.
Model daje typowi ponad 2,5 gola 59 % szans. Przewidywana suma goli wynosi łącznie 3,20. W 10 ostatnich meczach każdej drużyny liczymy spotkania z ponad 2,5 gola: Málaga 4, Racing Santander 8. Rynek daje tej opcji 57 %, więc przewagi brak. Najbardziej prawdopodobny typ wybieramy przy kursie od 1.40 do 3.50.
- Málaga, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 5:10.
- Racing Santander, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 4:13.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 2:1 (9 %), 1:2 (7 %). Oczekiwane gole: 1,78 do 1,42.
+2.5 ponad 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 58,9 %
- Kurs uczciwy
- 1.70
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.93
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 57,2 %
- Przewaga
- +1,7 pp
- Najlepszy kurs
- 1.65

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 145,20 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.50 | 2.76 | |
| 2.45 | 3.55 | 2.85 | |
| 2.40 | 3.35 | 2.80 | |
| 2.37 | 3.45 | 2.77 | |
| średnia rynkowa | 2.40 | 3.46 | 2.79 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.41 | 3.85 | 3.08 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,8 pp | −2,2 pp | −2,6 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.65 | 2.20 | |
| 1.65 | 2.22 | |
| średnia rynkowa | 1.65 | 2.21 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.70 | 2.43 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −1,7 pp | −3,9 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.51 | 2.33 | |
| 1.55 | 2.40 | |
| 1.54 | 2.40 | |
| 1.54 | 2.40 | |
| średnia rynkowa | 1.53 | 2.38 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.57 | 2.74 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −1,0 pp | −5,2 pp |
| Bukmacher | Málaga −0,5 | Racing +0,5 |
|---|---|---|
| 2.32 | 1.56 | |
| 2.40 | 1.58 | |
| 2.32 | 1.57 | |
| średnia rynkowa | 2.35 | 1.57 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse obejmujące wszystkie rynki
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Málaga | 42 % | 2.41 | 2.74 | 39 % | +2,2 pp |
| Xremis | 26 % | 3.85 | 4.38 | 27 % | −1,0 pp |
| 2wygra Racing | 32 % | 3.08 | 3.50 | 34 % | −1,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XMálaga lub remis | 70 % | 1.43 | 1.63 | – | – |
| X2Racing lub remis | 54 % | 1.84 | 2.10 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.50 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 83 % | 1.20 | 1.37 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 17 % | 6.02 | 6.85 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 59 % | 1.70 | 1.93 | 57 % | +1,7 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 41 % | 2.43 | 2.77 | 43 % | −1,7 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 40 % | 2.52 | 2.86 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 60 % | 1.66 | 1.89 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 64 % | 1.57 | 1.79 | – | – |
| BTTS nienie | 36 % | 2.74 | 3.12 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Podane kursy rynkowe nie zawierają marży.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Málaga PRPRP
| 31.10 | La Liga | @ | 1:2 | P |
| 23.10 | La Liga | @ | 1:1 | R |
| 18.10 | La Liga | 2:5 | P | |
| 09.10 | La Liga | 1:1 | R | |
| 20.09 | La Liga | @ | 0:1 | P |
Racing Santander PRPZP
| 01.11 | La Liga | 0:3 | P | |
| 24.10 | La Liga | 2:1 | Z | |
| 18.10 | La Liga | @ | 0:2 | P |
| 11.10 | La Liga | 2:2 | R | |
| 19.09 | La Liga | @ | 0:5 | P |
Trendy w meczach: 5, 10 i 15 ostatnich spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Málaga | Racing Santander |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:10 | 4:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ostatnie 10 meczów | Málaga | Racing Santander |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 5/10 50 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 6/10 60 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:19 | 13:27 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/10 70 % | 9/10 90 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/10 40 % | 7/10 70 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Málaga | Racing Santander |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,80 | 1,30 |
| Gole stracone | 1,90 | 2,70 |
| xG | 0,96 | 1,29 |
| xG rywali | 1,77 | 2,40 |
| Strzały | 11,4 | 11,7 |
| Strzały rywali | 16,1 | 16,8 |
| Strzały celne | 3,4 | 4,7 |
| Rzuty rożne | 5,4 | 4,9 |
| Rzuty rożne rywali | 5,5 | 7,4 |
| Żółte kartki | 1,8 | 2,7 |
Statystyki liczymy dla każdej drużyny osobno, na podstawie 10 ostatnich meczów ligowych. Strzały, rożne i kartki podajemy wyłącznie w ligach, które je publikują.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone składy, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy ponownie w tej sytuacji.
Tabela drużyn La Liga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |
La Liga, sobota 07.11: pozostałe typy
- Typy Espanyol vs Deportivo16:15 · −2.5 55 %
- Typy Osasuna vs Athletic Club18:30 · 2 43 %
- Typy Valencia CF vs Real Madryt21:00 · 2 59 %

