Typy Osasuna vs Athletic Club
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Typ, który wybieramy: Osasuna vs Athletic Club
Model przyznaje Athletic Club 43 % szans na zwycięstwo, przewidywane gole 1,18 przy 1,21. Athletic Club z ostatnich 10 meczów ma 4 zwycięstwa i bilans bramek 14:10. Osasuna zaliczyła 3 wygrane przy bilansie 11:22. Nie ma przewagi, ponieważ szansa rynkowa wynosi 46 %. Sięgamy po najbardziej prawdopodobny typ, którego kurs mieści się między 1.40 a 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 1 zwycięstwo Osasuna, 4 remisy i 5 zwycięstw Athletic Club.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 4 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 3 razy; przeciętnie padało 2,0 gola.
- Osasuna, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 6:10.
- Athletic Club, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 7:4.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (14 %), 0:1 (10 %), 1:0 (10 %). Oczekiwane gole: 1,18 do 1,21.
2 wygra Athletic Club
- Szansa wg modelu
- 42,6 %
- Kurs uczciwy
- 2.35
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.67
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 46,0 %
- Przewaga
- −3,4 pp
- Najlepszy kurs
- 2.10
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 184,80 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.30 | 2.06 | |
| 3.50 | 3.50 | 2.10 | |
| 3.50 | 3.20 | 2.10 | |
| 3.45 | 3.30 | 2.10 | |
| średnia rynkowa | 3.49 | 3.33 | 2.09 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 3.43 | 3.54 | 2.35 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,6 pp | −0,4 pp | −5,0 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 2.10 | 1.72 | |
| 2.10 | 1.72 | |
| średnia rynkowa | 2.10 | 1.72 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.27 | 1.79 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −3,5 pp | −2,2 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.84 | 1.82 | |
| 1.95 | 1.82 | |
| 1.90 | 1.88 | |
| 1.88 | 1.87 | |
| średnia rynkowa | 1.89 | 1.85 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.04 | 1.96 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,2 pp | −2,3 pp |
| Bukmacher | Osasuna −0,5 | Athletic Club +0,5 |
|---|---|---|
| 3.35 | 1.30 | |
| 3.50 | 1.32 | |
| 3.35 | 1.30 | |
| średnia rynkowa | 3.40 | 1.31 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse obejmujące wszystkie rynki
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Osasuna | 29 % | 3.43 | 3.90 | 26 % | +3,0 pp |
| Xremis | 28 % | 3.54 | 4.03 | 28 % | +0,5 pp |
| 2wygra Athletic Club | 43 % | 2.35 | 2.67 | 46 % | −3,4 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XOsasuna lub remis | 64 % | 1.57 | 1.79 | – | – |
| X2Athletic Club lub remis | 65 % | 1.53 | 1.75 | – | – |
| 12bez remisu | 71 % | 1.41 | 1.61 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 69 % | 1.44 | 1.64 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 31 % | 3.27 | 3.72 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 44 % | 2.27 | 2.58 | 45 % | −0,8 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 56 % | 1.79 | 2.04 | 55 % | +0,8 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 22 % | 4.60 | 5.23 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 78 % | 1.28 | 1.46 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 49 % | 2.04 | 2.32 | – | – |
| BTTS nienie | 51 % | 1.96 | 2.24 | – | – |
W modelu zastosowano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowanie opiera się na 10 076 meczach. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Osasuna RPZPP
| 02.11 | La Liga | @ | 1:2 | P |
| 26.10 | La Liga | @ | 0:2 | P |
| 18.10 | La Liga | 2:0 | Z | |
| 11.10 | La Liga | @ | 2:5 | P |
| 19.09 | La Liga | 1:1 | R |
Athletic Club RRPZZ
| 01.11 | La Liga | 2:1 | Z | |
| 25.10 | La Liga | 4:0 | Z | |
| 21.10 | La Liga | @ | 1:3 | P |
| 17.10 | La Liga | @ | 0:0 | R |
| 19.09 | La Liga | 0:0 | R |
Trendy w meczach: z ostatnich 5, 10 i 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Osasuna | Athletic Club |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:10 | 7:4 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 10 meczów | Osasuna | Athletic Club |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:22 | 14:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 4/10 40 % |
| Ostatnie 15 meczów | Osasuna | Athletic Club |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 10/15 67 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:30 | 21:20 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/15 40 % | 6/15 40 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Osasuna | Athletic Club |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 1,40 |
| Gole stracone | 2,20 | 1,00 |
| xG | 1,55 | 1,59 |
| xG rywali | 1,51 | 1,18 |
| Strzały | 10,6 | 14,8 |
| Strzały rywali | 14,3 | 10,6 |
| Strzały celne | 3,6 | 4,1 |
| Rzuty rożne | 2,9 | 5,9 |
| Rzuty rożne rywali | 5,5 | 4,6 |
| Żółte kartki | 2,8 | 1,9 |
Liczymy każdą drużynę osobno, na podstawie 10 ostatnich meczów ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Osasuna vs Athletic Club: bezpośrednie spotkania
- Osasuna wygrał
- 1
- Remisy
- 4
- Athletic Club wygrał
- 5
- Obie strzelą
- 4 z 10
- Gole na mecz
- 2,0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 21.04.2026 | La Liga | 1:0 | ||
| 03.01.2026 | La Liga | 1:1 | ||
| 30.03.2025 | La Liga | 0:0 | ||
| 21.12.2024 | La Liga | 1:2 | ||
| 11.05.2024 | La Liga | 2:2 | ||
| 19.08.2023 | La Liga | 0:2 | ||
| 25.05.2023 | La Liga | 2:0 | ||
| 09.01.2023 | La Liga | 0:0 | ||
| 15.05.2022 | La Liga | 2:0 | ||
| 03.01.2022 | La Liga | 1:3 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela drużyn La Liga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |
Pozostałe typy dla La Liga, sobota 07.11
- Typy Málaga vs Racing Santander14:00 · +2.5 59 %
- Typy Espanyol vs Deportivo16:15 · −2.5 55 %
- Typy Valencia CF vs Real Madryt21:00 · 2 59 %

