Typy Valencia CF vs Real Madryt
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ na mecz: Valencia CF kontra Real Madryt
Model wskazuje, że Real Madryt ma 59 % szans na zwycięstwo; przewidziane gole to 0,93 wobec 1,86. W 10 ostatnich spotkaniach Real Madryt odniósł 9 zwycięstw, a jego bilans bramek to 29:13; Valencia CF wygrała 2 razy, z bilansem 8:17.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 2 zwycięstwa Valencia CF, 1 remis i 7 zwycięstw Real Madryt.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 6 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 7 razy; przeciętnie padało 3,3 gola.
- Valencia CF, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 6:7.
- Real Madryt: seria 7 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 0:1 (11 %), 0:2 (11 %). Oczekiwane gole: 0,93 do 1,86.
2 wygra Real Madryt
- Szansa wg modelu
- 58,7 %
- Kurs uczciwy
- 1.70
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.94
- Najlepszy kurs
- 1.30
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 114,40 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 9.50 | 6.00 | 1.25 | |
| 8.75 | 6.50 | 1.30 | |
| 9.50 | 5.90 | 1.28 | |
| 8.30 | 5.90 | 1.27 | |
| średnia rynkowa | 9.01 | 6.08 | 1.27 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 7.15 | 5.41 | 1.48 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +3,5 pp | +3,1 pp | −9,4 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.43 | 2.80 | |
| 1.43 | 2.80 | |
| średnia rynkowa | 1.43 | 2.80 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.89 | 2.12 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −17,1 pp | +11,4 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.79 | 1.87 | |
| 1.80 | 1.98 | |
| 1.80 | 1.98 | |
| 1.80 | 1.97 | |
| średnia rynkowa | 1.80 | 1.95 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.93 | 2.07 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −3,9 pp | −2,2 pp |
| Bukmacher | Valencia CF +0,5 | Real Madryt −0,5 |
|---|---|---|
| 3.70 | 1.25 | |
| 3.70 | 1.28 | |
| 3.60 | 1.27 | |
| średnia rynkowa | 3.67 | 1.27 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse obejmujące wszystkie rynki
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Valencia CF | 14 % | 7.15 | 8.13 | 12 % | +2,1 pp |
| Xremis | 18 % | 5.41 | 6.16 | 16 % | +2,7 pp |
| 2wygra Real Madryt | 68 % | 1.48 | 1.69 | 72 % | −4,8 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XValencia CF lub remis | 41 % | 2.42 | 2.76 | – | – |
| X2Real Madryt lub remis | 82 % | 1.22 | 1.39 | – | – |
| 12bez remisu | 77 % | 1.31 | 1.49 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 77 % | 1.29 | 1.48 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 23 % | 4.41 | 5.01 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 53 % | 1.89 | 2.15 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 47 % | 2.12 | 2.42 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 31 % | 3.26 | 3.71 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 69 % | 1.44 | 1.64 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 52 % | 1.93 | 2.20 | – | – |
| BTTS nienie | 48 % | 2.07 | 2.36 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Kursy rynkowe prezentujemy bez marży.
Forma w każdych rozgrywkach, ostatnie 5 meczów
Valencia CF PRRPZ
| 01.11 | La Liga | @ | 1:0 | Z |
| 24.10 | La Liga | 1:2 | P | |
| 17.10 | La Liga | 0:0 | R | |
| 11.10 | La Liga | @ | 2:2 | R |
| 20.09 | La Liga | 2:3 | P |
Real Madryt ZZZZZ
| 04.11 | Liga Mistrzów | @ | 3:2 | Z |
| 01.11 | La Liga | @ | 3:0 | Z |
| 25.10 | La Liga | @ | 2:1 | Z |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 4:1 | Z | |
| 18.10 | La Liga | 4:1 | Z |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Valencia CF | Real Madryt |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 5/5 100 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:7 | 16:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/5 80 % | 1/3 33 % |
| Ostatnie 10 meczów | Valencia CF | Real Madryt |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 9/10 90 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 1/10 10 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 9/10 90 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/10 50 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:17 | 29:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 4/7 57 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 3/7 43 % |
| Ostatnie 15 meczów | Valencia CF | Real Madryt |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 13/15 87 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 0/15 0 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 2/15 13 % |
| Obie strzelą | 7/15 47 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 13/15 87 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/15 53 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:22 | 41:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 7/11 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 7/15 47 % | 6/11 55 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Valencia CF | Real Madryt |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,80 | 2,90 |
| Gole stracone | 1,70 | 1,30 |
| xG | 1,06 | 2,22 |
| xG rywali | 1,55 | 1,12 |
| Strzały | 10,6 | 15,7 |
| Strzały rywali | 16,4 | 14,4 |
| Strzały celne | 3,0 | 6,0 |
| Rzuty rożne | 4,3 | 5,6 |
| Rzuty rożne rywali | 5,3 | 3,6 |
| Żółte kartki | 2,5 | 2,0 |
Każdą drużynę liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rzutów rożnych i kartek pokazujemy w ligach, które je publikują.
Starcia bezpośrednie: Real Madryt vs Valencia CF
- Valencia CF wygrał
- 2
- Remisy
- 1
- Real Madryt wygrał
- 7
- Obie strzelą
- 6 z 10
- Gole na mecz
- 3,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | La Liga | 0:2 | ||
| 01.11.2025 | La Liga | 4:0 | ||
| 05.04.2025 | La Liga | 1:2 | ||
| 03.01.2025 | La Liga | 1:2 | ||
| 02.03.2024 | La Liga | 2:2 | ||
| 11.11.2023 | La Liga | 5:1 | ||
| 21.05.2023 | La Liga | 1:0 | ||
| 02.02.2023 | La Liga | 2:0 | ||
| 08.01.2022 | La Liga | 4:1 | ||
| 19.09.2021 | La Liga | 1:2 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
La Liga: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |
La Liga: pozostałe typy na sobotę 07.11
- Typy Málaga vs Racing Santander14:00 · +2.5 59 %
- Typy Espanyol vs Deportivo16:15 · −2.5 55 %
- Typy Osasuna vs Athletic Club18:30 · 2 43 %

