Typy Rayo Vallecano vs Valencia CF
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Rayo Vallecano | 47 % | 2.15 | 2.44 | 48 % | −1,1 pp |
| Xremis | 28 % | 3.55 | 4.04 | 27 % | +0,7 pp |
| 2wygra Valencia CF | 25 % | 3.96 | 4.51 | 25 % | +0,4 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XRayo Vallecano lub remis | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| X2Valencia CF lub remis | 55 % | 1.80 | 2.05 | – | – |
| 12bez remisu | 71 % | 1.42 | 1.62 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 66 % | 1.51 | 1.72 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 34 % | 2.95 | 3.36 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 39 % | 2.58 | 2.94 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 61 % | 1.63 | 1.86 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 19 % | 5.32 | 6.05 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 81 % | 1.23 | 1.40 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 45 % | 2.23 | 2.54 | – | – |
| BTTS nienie | 55 % | 1.81 | 2.06 | – | – |
Model oparty jest na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki, dopasowany do 10 076 meczów.
Forma drużyn w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Rayo Vallecano ZRRPZ
| 31.10 | La Liga | 3:0 | Z | |
| 24.10 | La Liga | 0:3 | P | |
| 19.10 | La Liga | @ | 1:1 | R |
| 19.09 | La Liga | @ | 1:1 | R |
| 15.09 | La Liga | 2:1 | Z |
Valencia CF PRRPZ
| 01.11 | La Liga | @ | 1:0 | Z |
| 24.10 | La Liga | 1:2 | P | |
| 17.10 | La Liga | 0:0 | R | |
| 11.10 | La Liga | @ | 2:2 | R |
| 20.09 | La Liga | 2:3 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 oraz 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Rayo Vallecano | Valencia CF |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:6 | 6:7 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ostatnie 10 meczów | Rayo Vallecano | Valencia CF |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 5/10 50 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:20 | 8:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/10 50 % | 6/10 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | Rayo Vallecano | Valencia CF |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 15/15 100 % | 8/15 53 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 23:23 | 17:22 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 8/15 53 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 8/15 53 % | 7/15 47 % |
Uśrednione statystyki z ostatnich 10 meczów
| Średnio na mecz | Rayo Vallecano | Valencia CF |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 0,80 |
| Gole stracone | 2,00 | 1,70 |
| xG | 1,37 | 1,06 |
| xG rywali | 1,68 | 1,55 |
| Strzały | 14,7 | 10,6 |
| Strzały rywali | 15,5 | 16,4 |
| Strzały celne | 5,0 | 3,0 |
| Rzuty rożne | 5,2 | 4,3 |
| Rzuty rożne rywali | 5,7 | 5,3 |
| Żółte kartki | 2,5 | 2,5 |
Drużyny liczymy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Starcia bezpośrednie: Rayo Vallecano kontra Valencia CF
- Rayo Vallecano wygrał
- 2
- Remisy
- 7
- Valencia CF wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 7 z 10
- Gole na mecz
- 1,7
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | La Liga | 1:1 | ||
| 01.12.2025 | La Liga | 1:1 | ||
| 19.04.2025 | La Liga | 1:1 | ||
| 07.12.2024 | La Liga | 0:1 | ||
| 12.05.2024 | La Liga | 0:0 | ||
| 19.12.2023 | La Liga | 0:1 | ||
| 03.04.2023 | La Liga | 1:1 | ||
| 10.09.2022 | La Liga | 2:1 | ||
| 11.04.2022 | La Liga | 1:1 | ||
| 27.11.2021 | La Liga | 1:1 |
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone wersje, zwykle około 60 minut przed meczem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
La Liga: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |

