Typy Real Madryt vs Celta Vigo
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Real Madryt | 76 % | 1.32 | 1.51 | 78 % | −2,6 pp |
| Xremis | 15 % | 6.68 | 7.59 | 13 % | +1,7 pp |
| 2wygra Celta Vigo | 9 % | 10.66 | 12.12 | 8 % | +0,9 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XReal Madryt lub remis | 89 % | 1.12 | 1.28 | – | – |
| X2Celta Vigo lub remis | 29 % | 3.43 | 3.90 | – | – |
| 12bez remisu | 82 % | 1.22 | 1.39 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 83 % | 1.21 | 1.38 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 17 % | 5.81 | 6.61 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 61 % | 1.63 | 1.86 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 39 % | 2.58 | 2.94 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 39 % | 2.57 | 2.93 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 61 % | 1.64 | 1.87 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 51 % | 1.96 | 2.23 | – | – |
| BTTS nienie | 49 % | 2.05 | 2.33 | – | – |
Model bazuje na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów.
Forma: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
Real Madryt ZZZZZ
| 04.11 | Liga Mistrzów | @ | 3:2 | Z |
| 01.11 | La Liga | @ | 3:0 | Z |
| 25.10 | La Liga | @ | 2:1 | Z |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 4:1 | Z | |
| 18.10 | La Liga | 4:1 | Z |
Celta Vigo ZZRPP
| 05.11 | Liga Europy | 1:2 | P | |
| 31.10 | La Liga | @ | 0:3 | P |
| 25.10 | La Liga | 0:0 | R | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 2:1 | Z |
| 18.10 | La Liga | 2:1 | Z |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów w trendach meczowych
| Ostatnie 5 meczów | Real Madryt | Celta Vigo |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/5 100 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 16:5 | 5:7 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/3 67 % | 0/3 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/3 33 % | 0/3 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Real Madryt | Celta Vigo |
|---|---|---|
| Wygrane | 9/10 90 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/10 90 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 29:13 | 12:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/7 57 % | 0/6 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/7 43 % | 1/6 17 % |
| Ostatnie 15 meczów | Real Madryt | Celta Vigo |
|---|---|---|
| Wygrane | 13/15 87 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 0/15 0 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 2/15 13 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 13/15 87 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 10/15 67 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 7/15 47 % |
| Gole strzelone : stracone | 41:17 | 14:16 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/11 64 % | 2/11 18 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/11 55 % | 4/11 36 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Real Madryt | Celta Vigo |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,90 | 1,20 |
| Gole stracone | 1,30 | 1,10 |
| xG | 2,22 | 1,26 |
| xG rywali | 1,12 | 0,85 |
| Strzały | 15,7 | 11,0 |
| Strzały rywali | 14,4 | 14,2 |
| Strzały celne | 6,0 | 3,5 |
| Rzuty rożne | 5,6 | 2,0 |
| Rzuty rożne rywali | 3,6 | 4,2 |
| Żółte kartki | 2,0 | 1,7 |
Drużyny liczymy osobno, na podstawie ich 10 ostatnich meczów ligowych. Statystyki strzałów, rzutów rożnych i kartek udostępniamy tylko dla lig, które je publikują.
Real Madryt vs Celta Vigo: bezpośrednie spotkania
- Real Madryt wygrał
- 9
- Remisy
- 0
- Celta Vigo wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 6 z 10
- Gole na mecz
- 3,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 06.03.2026 | La Liga | 1:2 | ||
| 07.12.2025 | La Liga | 0:2 | ||
| 04.05.2025 | La Liga | 3:2 | ||
| 19.10.2024 | La Liga | 1:2 | ||
| 10.03.2024 | La Liga | 4:0 | ||
| 25.08.2023 | La Liga | 0:1 | ||
| 22.04.2023 | La Liga | 2:0 | ||
| 20.08.2022 | La Liga | 1:4 | ||
| 02.04.2022 | La Liga | 1:2 | ||
| 12.09.2021 | La Liga | 5:2 |
Składy
Zwykle około 60 minut przed meczem prezentujemy potwierdzone składy, po ogłoszeniu ich przez kluby. Ponownie przeliczamy wtedy typ.
La Liga: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |

