Typy Villarreal vs Getafe
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Villarreal vs Getafe: nasz typ
Według modelu wygrana Villarreal ma 64 % szans. Przewidywane gole po stronie Villarreal wynoszą 1,83, a przeciwnika 0,83. Villarreal ma na koncie 4 zwycięstwa w 10 ostatnich meczach oraz bilans bramek 15:18. W przypadku Getafe to 2 zwycięstwa i bilans 9:18. Szansa rynkowa to 65 %, więc przewagi nie ma. Wybieramy typ najbardziej prawdopodobny, z kursem mieszczącym się między 1.40 a 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 5 zwycięstw Villarreal, 4 remisy i 1 zwycięstwo Getafe.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 6 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 4 razy; przeciętnie padało 1,9 gola.
- Villarreal, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 5:12.
- Getafe, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 6:12.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:0 (12 %), 2:0 (12 %), 1:1 (11 %). Oczekiwane gole: 1,83 do 0,83.
1 wygra Villarreal
- Szansa wg modelu
- 63,8 %
- Kurs uczciwy
- 1.57
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.79
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 65,5 %
- Przewaga
- −1,7 pp
- Najlepszy kurs
- 1.45
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 127,60 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.41 | 4.50 | 6.70 | |
| 1.45 | 4.70 | 7.25 | |
| 1.45 | 4.40 | 6.75 | |
| 1.44 | 4.50 | 6.40 | |
| średnia rynkowa | 1.44 | 4.53 | 6.78 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.57 | 4.58 | 6.96 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −5,2 pp | +0,6 pp | +0,6 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.80 | 2.00 | |
| 1.80 | 2.00 | |
| średnia rynkowa | 1.80 | 2.00 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.01 | 1.99 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −5,8 pp | +0,3 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.96 | 1.69 | |
| 1.98 | 1.80 | |
| 2.02 | 1.77 | |
| 2.00 | 1.76 | |
| średnia rynkowa | 1.99 | 1.75 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.09 | 1.92 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −1,6 pp | −3,4 pp |
| Bukmacher | Villarreal −0,5 | Getafe +0,5 |
|---|---|---|
| 1.41 | 2.75 | |
| 1.45 | 2.75 | |
| 1.43 | 2.72 | |
| średnia rynkowa | 1.43 | 2.74 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse obejmujące wszystkie rynki
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Villarreal | 64 % | 1.57 | 1.79 | 65 % | −1,7 pp |
| Xremis | 22 % | 4.58 | 5.21 | 21 % | +0,8 pp |
| 2wygra Getafe | 14 % | 6.96 | 7.92 | 14 % | +0,9 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XVillarreal lub remis | 84 % | 1.19 | 1.36 | – | – |
| X2Getafe lub remis | 39 % | 2.54 | 2.89 | – | – |
| 12bez remisu | 77 % | 1.31 | 1.49 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 75 % | 1.33 | 1.52 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 25 % | 4.00 | 4.55 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 50 % | 2.01 | 2.29 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 50 % | 1.99 | 2.27 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 28 % | 3.60 | 4.10 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 72 % | 1.38 | 1.58 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 48 % | 2.09 | 2.38 | – | – |
| BTTS nienie | 52 % | 1.92 | 2.18 | – | – |
W modelu zastosowano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki. Model dopasowano do 10 076 meczów. Marża nie jest wliczona w kursy rynkowe.
Ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach: forma
Villarreal RPZPP
| 03.11 | Liga Mistrzów | 0:6 | P | |
| 30.10 | La Liga | 0:1 | P | |
| 24.10 | La Liga | @ | 2:1 | Z |
| 20.10 | Liga Mistrzów | @ | 3:4 | P |
| 17.10 | La Liga | 0:0 | R |
Getafe RPPZP
| 05.11 | Liga Konferencji | 0:1 | P | |
| 01.11 | La Liga | 3:1 | Z | |
| 25.10 | La Liga | @ | 0:4 | P |
| 22.10 | Liga Konferencji | 2:5 | P | |
| 19.10 | La Liga | 1:1 | R |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów: trendy meczowe
| Ostatnie 5 meczów | Villarreal | Getafe |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:12 | 6:12 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/3 100 % | 1/3 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/3 100 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | Villarreal | Getafe |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 4/10 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:18 | 9:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/7 86 % | 4/7 57 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/7 57 % | 4/7 57 % |
| Ostatnie 15 meczów | Villarreal | Getafe |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 8/15 53 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 6/15 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 10/15 67 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 2/15 13 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 23:29 | 15:23 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/11 73 % | 5/10 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/11 55 % | 6/10 60 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Villarreal | Getafe |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 0,90 |
| Gole stracone | 1,80 | 1,80 |
| xG | 2,12 | 0,69 |
| xG rywali | 1,10 | 1,21 |
| Strzały | 17,0 | 11,0 |
| Strzały rywali | 9,9 | 15,7 |
| Strzały celne | 5,7 | 3,4 |
| Rzuty rożne | 7,3 | 3,9 |
| Rzuty rożne rywali | 4,6 | 5,9 |
| Żółte kartki | 1,7 | 3,1 |
Statystyki każdej drużyny liczymy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rzutach rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Villarreal vs Getafe: bezpośrednie spotkania
- Villarreal wygrał
- 5
- Remisy
- 4
- Getafe wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 6 z 10
- Gole na mecz
- 1,9
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | La Liga | 2:1 | ||
| 06.12.2025 | La Liga | 2:0 | ||
| 30.03.2025 | La Liga | 1:2 | ||
| 20.10.2024 | La Liga | 1:1 | ||
| 16.02.2024 | La Liga | 1:1 | ||
| 30.09.2023 | La Liga | 0:0 | ||
| 27.02.2023 | La Liga | 2:1 | ||
| 28.08.2022 | La Liga | 0:0 | ||
| 16.04.2022 | La Liga | 1:2 | ||
| 07.11.2021 | La Liga | 1:0 |
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby pokazujemy wersje potwierdzone. Informacja pojawia się zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy jeszcze raz w takiej sytuacji.
La Liga: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |
La Liga, niedziela 08.11: pozostałe typy
- Typy Elche vs Real Betis14:00 · 2 43 %
- Typy Real Sociedad vs Rayo Vallecano16:15 · 1 54 %
- Typy Celta Vigo vs Levante18:30 · 1 52 %
- Typy Atlético Madryt vs FC Barcelona21:00 · 2 48 %

