Typy Atlético Madryt vs FC Barcelona
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ: mecz Atlético z FC Barcelona
Według modelu FC Barcelona ma 48 % szans na zwycięstwo; przewidywane gole 1,53 wobec 1,78. Bilans FC Barcelona z 10 ostatnich spotkań to 8 zwycięstw i 38:15 bramek. Atlético Madryt notuje 8 zwycięstw oraz bilans 18:5. Szansa rynkowa to 51 %, więc nie ma przewagi. Wybieramy najbardziej prawdopodobny typ, a jego kurs mieści się między 1.40 a 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 2 zwycięstwa Atlético Madryt, 0 remisów i 8 zwycięstw FC Barcelona.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 5 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 6 razy; przeciętnie padało 3,0 gola.
- Atlético Madryt, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 5:3.
- FC Barcelona zdobywa bramkę w 15 spotkaniach z rzędu.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (10 %), 1:2 (9 %), 2:1 (8 %). Oczekiwane gole: 1,53 do 1,78.
2 wygra FC Barcelona
- Szansa wg modelu
- 48,1 %
- Kurs uczciwy
- 2.08
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.37
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 50,7 %
- Przewaga
- −2,6 pp
- Najlepszy kurs
- 1.85

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 162,80 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.50 | 4.10 | 1.81 | |
| 3.75 | 4.40 | 1.82 | |
| 3.60 | 4.00 | 1.85 | |
| 3.55 | 4.15 | 1.83 | |
| średnia rynkowa | 3.60 | 4.16 | 1.83 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 3.46 | 4.35 | 2.08 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +2,2 pp | +0,3 pp | −5,9 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.32 | 3.30 | |
| 1.32 | 3.35 | |
| średnia rynkowa | 1.32 | 3.33 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.56 | 2.80 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −11,5 pp | +5,9 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.31 | 2.88 | |
| 1.33 | 3.15 | |
| 1.35 | 3.15 | |
| 1.34 | 3.10 | |
| średnia rynkowa | 1.33 | 3.07 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.52 | 2.91 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −8,4 pp | +2,6 pp |
| Bukmacher | Atlético −0,5 | FC Barcelona +0,5 |
|---|---|---|
| 3.40 | 1.29 | |
| 3.60 | 1.30 | |
| 3.40 | 1.29 | |
| średnia rynkowa | 3.47 | 1.29 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Atlético | 29 % | 3.46 | 3.94 | 27 % | +2,2 pp |
| Xremis | 23 % | 4.35 | 4.94 | 23 % | +0,4 pp |
| 2wygra FC Barcelona | 48 % | 2.08 | 2.37 | 51 % | −2,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XAtlético lub remis | 57 % | 1.76 | 2.01 | – | – |
| X2FC Barcelona lub remis | 67 % | 1.49 | 1.70 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.31 | 1.50 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 85 % | 1.18 | 1.35 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 15 % | 6.56 | 7.46 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 64 % | 1.56 | 1.77 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 36 % | 2.80 | 3.18 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 42 % | 2.37 | 2.70 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 58 % | 1.73 | 1.97 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 66 % | 1.52 | 1.74 | – | – |
| BTTS nienie | 34 % | 2.91 | 3.31 | – | – |
Model oparty jest na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Atlético Madryt ZRZZP
| 03.11 | Liga Mistrzów | 0:2 | P | |
| 31.10 | La Liga | @ | 2:0 | Z |
| 24.10 | La Liga | 1:0 | Z | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | @ | 1:1 | R |
| 17.10 | La Liga | @ | 1:0 | Z |
FC Barcelona ZPPZZ
| 03.11 | Liga Mistrzów | 3:0 | Z | |
| 31.10 | La Liga | 6:1 | Z | |
| 25.10 | La Liga | 1:2 | P | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | @ | 2:4 | P |
| 17.10 | La Liga | @ | 5:2 | Z |
Trendy w meczach: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Atlético Madryt | FC Barcelona |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 0/5 0 % | 5/5 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:3 | 17:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 1/3 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/3 67 % | 3/3 100 % |
| Ostatnie 10 meczów | Atlético Madryt | FC Barcelona |
|---|---|---|
| Wygrane | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 3/10 30 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 10/10 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 6/10 60 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:5 | 38:15 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/7 43 % | 3/7 43 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/7 29 % | 5/7 71 % |
| Ostatnie 15 meczów | Atlético Madryt | FC Barcelona |
|---|---|---|
| Wygrane | 10/15 67 % | 13/15 87 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 0/15 0 % |
| Porażki | 3/15 20 % | 2/15 13 % |
| Obie strzelą | 6/15 40 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 14/15 93 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 15/15 100 % |
| Czyste konto | 7/15 47 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 0/15 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 26:13 | 60:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/11 36 % | 5/11 45 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/11 36 % | 5/11 45 % |
Średnie dane z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Atlético Madryt | FC Barcelona |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,80 | 3,80 |
| Gole stracone | 0,50 | 1,50 |
| xG | 2,00 | 3,15 |
| xG rywali | 0,85 | 1,28 |
| Strzały | 18,6 | 19,7 |
| Strzały rywali | 10,3 | 7,4 |
| Strzały celne | 6,7 | 7,6 |
| Rzuty rożne | 6,0 | 7,0 |
| Rzuty rożne rywali | 3,3 | 2,4 |
| Żółte kartki | 2,3 | 1,9 |
Drużyny oceniamy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy tylko w ligach, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania: Atlético kontra FC Barcelona
- Atlético wygrał
- 2
- Remisy
- 0
- FC Barcelona wygrał
- 8
- Obie strzelą
- 5 z 10
- Gole na mecz
- 3,0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | La Liga | 1:2 | ||
| 02.12.2025 | La Liga | 3:1 | ||
| 16.03.2025 | La Liga | 2:4 | ||
| 21.12.2024 | La Liga | 1:2 | ||
| 17.03.2024 | La Liga | 0:3 | ||
| 03.12.2023 | La Liga | 1:0 | ||
| 23.04.2023 | La Liga | 1:0 | ||
| 08.01.2023 | La Liga | 0:1 | ||
| 06.02.2022 | La Liga | 4:2 | ||
| 02.10.2021 | La Liga | 2:0 |
Składy
Potwierdzone składy pokazujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. W takiej sytuacji typ przeliczamy jeszcze raz.
La Liga: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |
La Liga, niedziela 08.11: pozostałe typy
- Typy Elche vs Real Betis14:00 · 2 43 %
- Typy Real Sociedad vs Rayo Vallecano16:15 · 1 54 %
- Typy Villarreal vs Getafe18:30 · 1 64 %
- Typy Celta Vigo vs Levante18:30 · 1 52 %

