Typy Celta Vigo vs Levante
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz wybór: Celta Vigo kontra Levante
Przewidywane gole to 1,72 przy 1,11, a model daje typowi „wygra Celta Vigo” 52 % szans. W 10 ostatnich spotkaniach Celta Vigo odnotowała 3 zwycięstwa i bilans bramek 12:11. Levante: 2 zwycięstwa, bilans bramek 16:18. Rynek daje 52 %, więc przewagi nie ma. Wybieramy najbardziej prawdopodobny typ, którego kurs mieści się między 1.40 a 3.50.
- Bilans 4 ostatnich spotkań: 2 zwycięstwa Celta Vigo, 1 remis i 1 zwycięstwo Levante.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 3 razy na 4, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 2 razy; przeciętnie padało 3,0 gola.
- Celta Vigo, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 5:7.
- Levante, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 8:9.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 2:1 (10 %), 1:0 (10 %). Oczekiwane gole: 1,72 do 1,11.
1 wygra Celta Vigo
- Szansa wg modelu
- 51,9 %
- Kurs uczciwy
- 1.93
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.19
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 52,3 %
- Przewaga
- −0,4 pp
- Najlepszy kurs
- 1.85
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 162,80 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.60 | 4.10 | |
| 1.85 | 3.95 | 4.10 | |
| 1.85 | 3.50 | 4.20 | |
| 1.80 | 3.65 | 4.20 | |
| średnia rynkowa | 1.82 | 3.67 | 4.15 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.93 | 4.03 | 4.30 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,1 pp | −0,5 pp | −0,5 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.88 | 1.90 | |
| 1.87 | 1.92 | |
| średnia rynkowa | 1.88 | 1.91 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.86 | 2.16 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,5 pp | −5,8 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.73 | 1.90 | |
| 1.82 | 1.95 | |
| 1.80 | 1.98 | |
| 1.80 | 1.97 | |
| średnia rynkowa | 1.79 | 1.95 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.80 | 2.25 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,5 pp | −6,0 pp |
| Bukmacher | Celta Vigo −0,5 | Levante +0,5 |
|---|---|---|
| 1.79 | 1.95 | |
| 1.85 | 1.98 | |
| 1.77 | 2.00 | |
| średnia rynkowa | 1.80 | 1.98 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Wszystkie rynki: szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Celta Vigo | 52 % | 1.93 | 2.19 | 52 % | −0,4 pp |
| Xremis | 25 % | 4.03 | 4.58 | 25 % | +0,1 pp |
| 2wygra Levante | 23 % | 4.30 | 4.89 | 23 % | +0,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XCelta Vigo lub remis | 76 % | 1.31 | 1.50 | – | – |
| X2Levante lub remis | 49 % | 2.05 | 2.34 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.33 | 1.52 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 78 % | 1.28 | 1.46 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 22 % | 4.53 | 5.15 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 54 % | 1.86 | 2.12 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 46 % | 2.16 | 2.46 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 31 % | 3.18 | 3.62 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 69 % | 1.46 | 1.66 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 55 % | 1.80 | 2.05 | – | – |
| BTTS nienie | 45 % | 2.25 | 2.56 | – | – |
Do 10 076 meczów dopasowano model oparty na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Marża nie została doliczona do kursów rynkowych.
Ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach: forma drużyn
Celta Vigo ZZRPP
| 05.11 | Liga Europy | 1:2 | P | |
| 31.10 | La Liga | @ | 0:3 | P |
| 25.10 | La Liga | 0:0 | R | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 2:1 | Z |
| 18.10 | La Liga | 2:1 | Z |
Levante RRZPP
| 31.10 | La Liga | 0:2 | P | |
| 25.10 | La Liga | @ | 1:2 | P |
| 21.10 | La Liga | 3:1 | Z | |
| 16.10 | La Liga | @ | 1:1 | R |
| 12.10 | La Liga | 3:3 | R |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów: trendy meczowe
| Ostatnie 5 meczów | Celta Vigo | Levante |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:7 | 8:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/3 0 % | 1/5 20 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/3 0 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | Celta Vigo | Levante |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 12:11 | 16:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/6 0 % | 4/10 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/6 17 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | Celta Vigo | Levante |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 7/15 47 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/15 67 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 7/15 47 % | 4/15 27 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:16 | 25:27 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/11 18 % | 7/15 47 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/11 36 % | 2/15 13 % |
10 ostatnich meczów: średnie statystyki
| Średnio na mecz | Celta Vigo | Levante |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,20 | 1,60 |
| Gole stracone | 1,10 | 1,80 |
| xG | 1,26 | 1,46 |
| xG rywali | 0,85 | 1,95 |
| Strzały | 11,0 | 12,9 |
| Strzały rywali | 14,2 | 15,5 |
| Strzały celne | 3,5 | 4,7 |
| Rzuty rożne | 2,0 | 3,8 |
| Rzuty rożne rywali | 4,2 | 5,4 |
| Żółte kartki | 1,7 | 1,5 |
Dane każdej drużyny obliczamy osobno, korzystając z 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rzutów rożnych i kartek podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Celta Vigo vs Levante: bezpośrednie spotkania
- Celta Vigo wygrał
- 2
- Remisy
- 1
- Levante wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 3 z 4
- Gole na mecz
- 3,0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | La Liga | 2:3 | ||
| 02.11.2025 | La Liga | 1:2 | ||
| 21.02.2022 | La Liga | 1:1 | ||
| 21.09.2021 | La Liga | 0:2 |
Składy
Potwierdzone składy podajemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. Typ przeliczamy w tej sytuacji ponownie.
La Liga: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |
La Liga, niedziela 08.11: pozostałe typy
- Typy Elche vs Real Betis14:00 · 2 43 %
- Typy Real Sociedad vs Rayo Vallecano16:15 · 1 54 %
- Typy Villarreal vs Getafe18:30 · 1 64 %
- Typy Atlético Madryt vs FC Barcelona21:00 · 2 48 %

