Typy Real Sociedad vs Rayo Vallecano
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Real Sociedad vs Rayo Vallecano: nasz typ
Model daje Real Sociedad 54 % szans na wygraną. Przewidywane gole to 1,64 wobec 1,05. W 10 ostatnich spotkaniach Real Sociedad notuje 6 zwycięstw i bilans bramek 25:17. Rayo Vallecano: 3 zwycięstwa, bilans 15:20. Rynkowa szansa to 57 %, więc przewagi brak. Stawiamy na typ o najwyższym prawdopodobieństwie, którego kurs wynosi od 1.40 do 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 3 zwycięstwa Real Sociedad, 5 remisów i 2 zwycięstwa Rayo Vallecano.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 6 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 5 razy; przeciętnie padało 2,6 gola.
- Real Sociedad zdobywa bramkę w 9 spotkaniach z rzędu.
- Rayo Vallecano, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 7:6.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 1:0 (11 %), 2:1 (10 %). Oczekiwane gole: 1,64 do 1,05.
1 wygra Real Sociedad
- Szansa wg modelu
- 54,4 %
- Kurs uczciwy
- 1.84
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.09
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 56,5 %
- Przewaga
- −2,1 pp
- Najlepszy kurs
- 1.68

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 147,84 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.65 | 4.00 | 4.40 | |
| 1.65 | 4.30 | 4.80 | |
| 1.68 | 3.90 | 4.50 | |
| 1.67 | 4.10 | 4.45 | |
| średnia rynkowa | 1.66 | 4.08 | 4.54 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.84 | 4.17 | 4.62 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −5,1 pp | +0,7 pp | +0,8 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.56 | 2.40 | |
| 1.57 | 2.40 | |
| średnia rynkowa | 1.56 | 2.40 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.98 | 2.02 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −13,3 pp | +7,9 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.55 | 2.17 | |
| 1.60 | 2.30 | |
| 1.60 | 2.30 | |
| 1.59 | 2.27 | |
| średnia rynkowa | 1.58 | 2.26 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.89 | 2.13 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −9,5 pp | +3,5 pp |
| Bukmacher | Real Sociedad −0,5 | Rayo Vallecano +0,5 |
|---|---|---|
| 1.65 | 2.15 | |
| 1.68 | 2.20 | |
| 1.65 | 2.17 | |
| średnia rynkowa | 1.66 | 2.17 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Dla wszystkich rynków: szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Real Sociedad | 54 % | 1.84 | 2.09 | 57 % | −2,2 pp |
| Xremis | 24 % | 4.17 | 4.75 | 23 % | +1,0 pp |
| 2wygra Rayo Vallecano | 22 % | 4.62 | 5.25 | 20 % | +1,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XReal Sociedad lub remis | 76 % | 1.31 | 1.50 | – | – |
| X2Rayo Vallecano lub remis | 50 % | 2.02 | 2.30 | – | – |
| 12bez remisu | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 76 % | 1.32 | 1.51 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 24 % | 4.09 | 4.65 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 50 % | 1.98 | 2.26 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 50 % | 2.02 | 2.30 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 28 % | 3.52 | 4.01 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 72 % | 1.40 | 1.59 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 53 % | 1.89 | 2.15 | – | – |
| BTTS nienie | 47 % | 2.13 | 2.42 | – | – |
W analizie wykorzystujemy rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki. Model dopasowaliśmy do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
W każdych rozgrywkach: forma drużyn z 5 ostatnich spotkań
Real Sociedad ZZZPR
| 05.11 | Liga Europy | 1:1 | R | |
| 01.11 | La Liga | @ | 1:2 | P |
| 25.10 | La Liga | 2:1 | Z | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 6:0 | Z |
| 18.10 | La Liga | @ | 5:2 | Z |
Rayo Vallecano ZRRPZ
| 31.10 | La Liga | 3:0 | Z | |
| 24.10 | La Liga | 0:3 | P | |
| 19.10 | La Liga | @ | 1:1 | R |
| 19.09 | La Liga | @ | 1:1 | R |
| 15.09 | La Liga | 2:1 | Z |
Trendy meczowe z ostatnich 15, 10 i 5 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Real Sociedad | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:6 | 7:6 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 1/5 20 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/3 33 % | 4/5 80 % |
| Ostatnie 10 meczów | Real Sociedad | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 23:16 | 15:20 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/6 67 % | 5/10 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/6 17 % | 6/10 60 % |
| Ostatnie 15 meczów | Real Sociedad | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/15 47 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 8/15 53 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 15/15 100 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 29:24 | 23:23 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/11 73 % | 8/15 53 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/11 55 % | 8/15 53 % |
Statystyki średnie z ostatnich 10 meczów
| Średnio na mecz | Real Sociedad | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,30 | 1,50 |
| Gole stracone | 1,60 | 2,00 |
| xG | 1,70 | 1,37 |
| xG rywali | 1,75 | 1,68 |
| Strzały | 15,5 | 14,7 |
| Strzały rywali | 15,3 | 15,5 |
| Strzały celne | 5,0 | 5,0 |
| Rzuty rożne | 6,0 | 5,2 |
| Rzuty rożne rywali | 5,3 | 5,7 |
| Żółte kartki | 2,0 | 2,5 |
Drużyny liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy wyłącznie w ligach, które je publikują.
Real Sociedad vs Rayo Vallecano: bezpośrednie spotkania
- Real Sociedad wygrał
- 3
- Remisy
- 5
- Rayo Vallecano wygrał
- 2
- Obie strzelą
- 6 z 10
- Gole na mecz
- 2,6
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | La Liga | 3:3 | ||
| 05.10.2025 | La Liga | 0:1 | ||
| 16.03.2025 | La Liga | 2:2 | ||
| 18.08.2024 | La Liga | 1:2 | ||
| 27.01.2024 | La Liga | 0:0 | ||
| 29.10.2023 | La Liga | 2:2 | ||
| 22.04.2023 | La Liga | 2:1 | ||
| 21.01.2023 | La Liga | 0:2 | ||
| 01.05.2022 | La Liga | 1:1 | ||
| 22.08.2021 | La Liga | 1:0 |
Składy
Składy potwierdzone pokazujemy zwykle około 60 minut przed spotkaniem, po ogłoszeniu ich przez kluby. W takiej sytuacji ponownie przeliczamy typ.
La Liga: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |
Pozostałe typy: niedziela 08.11, La Liga
- Typy Elche vs Real Betis14:00 · 2 43 %
- Typy Villarreal vs Getafe18:30 · 1 64 %
- Typy Celta Vigo vs Levante18:30 · 1 52 %
- Typy Atlético Madryt vs FC Barcelona21:00 · 2 48 %

