Typy FC Barcelona vs Villarreal
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dla każdego z rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra FC Barcelona | 77 % | 1.30 | 1.48 | 78 % | −0,6 pp |
| Xremis | 13 % | 7.85 | 8.92 | 12 % | +0,3 pp |
| 2wygra Villarreal | 10 % | 9.89 | 11.24 | 10 % | +0,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XFC Barcelona lub remis | 89 % | 1.12 | 1.28 | – | – |
| X2Villarreal lub remis | 24 % | 4.18 | 4.75 | – | – |
| 12bez remisu | 87 % | 1.15 | 1.32 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 94 % | 1.06 | 1.21 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 6 % | 17.01 | 19.33 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 83 % | 1.21 | 1.38 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 17 % | 5.77 | 6.56 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 66 % | 1.52 | 1.73 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 34 % | 2.92 | 3.33 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 69 % | 1.46 | 1.66 | – | – |
| BTTS nienie | 31 % | 3.19 | 3.64 | – | – |
Model oparto na rozkładzie Poissona z poprawką uwzględniającą niskie wyniki. Dopasowanie objęło 10 076 meczów.
Forma drużyn w każdych rozgrywkach: ostatnie 5 spotkań
FC Barcelona ZPPZZ
| 03.11 | Liga Mistrzów | 3:0 | Z | |
| 31.10 | La Liga | 6:1 | Z | |
| 25.10 | La Liga | 1:2 | P | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | @ | 2:4 | P |
| 17.10 | La Liga | @ | 5:2 | Z |
Villarreal RPZPP
| 03.11 | Liga Mistrzów | 0:6 | P | |
| 30.10 | La Liga | 0:1 | P | |
| 24.10 | La Liga | @ | 2:1 | Z |
| 20.10 | Liga Mistrzów | @ | 3:4 | P |
| 17.10 | La Liga | 0:0 | R |
Meczowe trendy na podstawie 5, 10 oraz 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | FC Barcelona | Villarreal |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:9 | 5:12 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 3/3 100 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/3 100 % | 3/3 100 % |
| Ostatnie 10 meczów | FC Barcelona | Villarreal |
|---|---|---|
| Wygrane | 8/10 80 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 0/10 0 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/10 100 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 38:15 | 15:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/7 43 % | 6/7 86 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/7 71 % | 4/7 57 % |
| Ostatnie 15 meczów | FC Barcelona | Villarreal |
|---|---|---|
| Wygrane | 13/15 87 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 0/15 0 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 2/15 13 % | 8/15 53 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 14/15 93 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 15/15 100 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 1/15 7 % |
| Bez strzelonego gola | 0/15 0 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 60:18 | 23:29 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/11 45 % | 8/11 73 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/11 45 % | 6/11 55 % |
Dane średnie z ostatnich 10 spotkań
| Średnio na mecz | FC Barcelona | Villarreal |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 3,80 | 1,50 |
| Gole stracone | 1,50 | 1,80 |
| xG | 3,15 | 2,12 |
| xG rywali | 1,28 | 1,10 |
| Strzały | 19,7 | 17,0 |
| Strzały rywali | 7,4 | 9,9 |
| Strzały celne | 7,6 | 5,7 |
| Rzuty rożne | 7,0 | 7,3 |
| Rzuty rożne rywali | 2,4 | 4,6 |
| Żółte kartki | 1,9 | 1,7 |
Dane każdej drużyny liczymy osobno na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Starcia bezpośrednie: FC Barcelona vs Villarreal
- FC Barcelona wygrał
- 7
- Remisy
- 0
- Villarreal wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 6 z 10
- Gole na mecz
- 4,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | La Liga | 4:1 | ||
| 21.12.2025 | La Liga | 0:2 | ||
| 18.05.2025 | La Liga | 2:3 | ||
| 22.09.2024 | La Liga | 1:5 | ||
| 27.01.2024 | La Liga | 3:5 | ||
| 27.08.2023 | La Liga | 3:4 | ||
| 12.02.2023 | La Liga | 0:1 | ||
| 20.10.2022 | La Liga | 3:0 | ||
| 22.05.2022 | La Liga | 0:2 | ||
| 27.11.2021 | La Liga | 1:3 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy ponownie.
La Liga: tabela klubów
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |

