Typy Inter Mediolan vs Genoa
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Inter Mediolan | 73 % | 1.37 | 1.56 | 74 % | −1,4 pp |
| Xremis | 17 % | 5.89 | 6.70 | 16 % | +0,8 pp |
| 2wygra Genoa | 10 % | 10.05 | 11.43 | 9 % | +0,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XInter Mediolan lub remis | 89 % | 1.13 | 1.28 | – | – |
| X2Genoa lub remis | 30 % | 3.38 | 3.85 | – | – |
| 12bez remisu | 82 % | 1.23 | 1.40 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 82 % | 1.22 | 1.39 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 18 % | 5.53 | 6.29 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 60 % | 1.67 | 1.90 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 40 % | 2.49 | 2.84 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 37 % | 2.67 | 3.04 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 63 % | 1.60 | 1.82 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 50 % | 1.99 | 2.27 | – | – |
| BTTS nienie | 50 % | 2.01 | 2.29 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Inter Mediolan ZZPZZ
| 08.11 | ita.1 | 2:0 | Z | |
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 3:0 | Z |
| 31.10 | Serie A | @ | 1:3 | P |
| 28.10 | Serie A | @ | 2:0 | Z |
| 25.10 | Serie A | 2:1 | Z |
Genoa PZZZP
| 08.11 | ita.1 | 1:2 | P | |
| 01.11 | Serie A | @ | 2:1 | Z |
| 28.10 | Serie A | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Serie A | 1:0 | Z | |
| 17.10 | Serie A | @ | 0:2 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Inter Mediolan | Genoa |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 10:4 | 6:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 2/4 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/3 0 % | 1/4 25 % |
| Ostatnie 10 meczów | Inter Mediolan | Genoa |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/10 70 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 22:11 | 11:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/6 17 % | 3/9 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/6 33 % | 4/9 44 % |
| Ostatnie 15 meczów | Inter Mediolan | Genoa |
|---|---|---|
| Wygrane | 11/15 73 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 1/15 7 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 3/15 20 % | 8/15 53 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 6/15 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 10/15 67 % |
| Czyste konto | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 0/15 0 % | 6/15 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 36:19 | 12:19 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/10 40 % | 4/14 29 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 5/14 36 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Inter Mediolan | Genoa |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,20 | 1,10 |
| Gole stracone | 1,10 | 1,40 |
| xG | 2,52 | 0,95 |
| xG rywali | 0,93 | 1,37 |
| Strzały | 20,0 | 11,2 |
| Strzały rywali | 10,7 | 16,4 |
| Strzały celne | 6,7 | 3,0 |
| Rzuty rożne | 5,7 | 4,1 |
| Rzuty rożne rywali | 2,3 | 5,9 |
| Żółte kartki | 1,5 | 2,2 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Inter Mediolan vs Genoa
- Inter Mediolan wygrał
- 5
- Remisy
- 3
- Genoa wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 4 z 8
- Gole na mecz
- 2,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | Serie A | 2:0 | ||
| 14.12.2025 | Serie A | 1:2 | ||
| 22.02.2025 | Serie A | 1:0 | ||
| 17.08.2024 | Serie A | 2:2 | ||
| 04.03.2024 | Serie A | 2:1 | ||
| 29.12.2023 | Serie A | 1:1 | ||
| 25.02.2022 | Serie A | 0:0 | ||
| 21.08.2021 | Serie A | 4:0 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Serie A
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 24:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 26:13 | 25 | ZZZZP | |
| 3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 28:10 | 24 | RZRZZ | |
| 4 | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 | RZZZZ | |
| 5 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:12 | 21 | RZZPZ | |
| 6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:14 | 20 | PZRZZ | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | 17 | RPZPZ | |
| 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:13 | 14 | ZPRZP | |
| 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:13 | 14 | ZPZZZ | |
| 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:16 | 13 | ZZZPP | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:14 | 13 | ZPZZZ | |
| 12 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:15 | 13 | RPPPP | |
| 13 | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:20 | 11 | ZPRRP | |
| 14 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:21 | 9 | PZPPP | |
| 15 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:15 | 8 | PPPRZ | |
| 16 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:26 | 8 | RPPPP | |
| 18 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17:24 | 7 | PZPPP | |
| 19 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11:23 | 5 | PPPRP | |
| 20 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:20 | 3 | PZPPP |

