Typy Mainz vs Bayern Monachium
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz wybór: Mainz vs Bayern
Model daje Bayern Monachium 67 % szans na zwycięstwo; przewidywane gole to 1,25 wobec 2,69. W 10 ostatnich spotkaniach Bayern Monachium odniósł 6 zwycięstw, a bilans bramek to 34:12; Mainz: 4 zwycięstwa i bilans 20:20.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 3 zwycięstwa Mainz, 1 remis i 6 zwycięstw Bayern Monachium.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 9 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 10 razy; przeciętnie padało 4,9 gola.
- Mainz zdobywa bramkę w 7 spotkaniach z rzędu.
- Bayern Monachium: seria 15 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:2 (9 %), 1:3 (8 %), 0:2 (7 %). Oczekiwane gole: 1,25 do 2,69.
2 wygra Bayern Monachium
- Szansa wg modelu
- 67,5 %
- Kurs uczciwy
- 1.48
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.69
- Najlepszy kurs
- 1.35
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 118,80 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 6.30 | 6.20 | 1.33 | |
| 6.75 | 6.75 | 1.35 | |
| 7.10 | 5.90 | 1.34 | |
| 6.50 | 6.00 | 1.33 | |
| średnia rynkowa | 6.66 | 6.21 | 1.34 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 6.54 | 6.26 | 1.45 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +1,2 pp | +1,2 pp | −5,3 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.23 | 4.10 | |
| 1.23 | 4.15 | |
| średnia rynkowa | 1.23 | 4.13 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.33 | 4.04 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,1 pp | +0,7 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.42 | 2.57 | |
| 1.45 | 2.70 | |
| 1.42 | 2.75 | |
| 1.42 | 2.75 | |
| średnia rynkowa | 1.43 | 2.69 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.50 | 3.02 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,1 pp | −3,2 pp |
| Bukmacher | Mainz +0,5 | Bayern −0,5 |
|---|---|---|
| 3.15 | 1.33 | |
| 3.25 | 1.34 | |
| 3.25 | 1.32 | |
| średnia rynkowa | 3.22 | 1.33 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Mainz | 15 % | 6.54 | 7.43 | 15 % | 0,0 pp |
| Xremis | 16 % | 6.26 | 7.12 | 15 % | +0,7 pp |
| 2wygra Bayern | 69 % | 1.45 | 1.66 | 69 % | −0,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XMainz lub remis | 33 % | 3.08 | 3.50 | – | – |
| X2Bayern lub remis | 85 % | 1.18 | 1.35 | – | – |
| 12bez remisu | 83 % | 1.21 | 1.38 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 91 % | 1.10 | 1.26 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 9 % | 10.75 | 12.22 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 75 % | 1.33 | 1.52 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 25 % | 4.04 | 4.60 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 55 % | 1.80 | 2.06 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 45 % | 2.24 | 2.55 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 67 % | 1.50 | 1.70 | – | – |
| BTTS nienie | 33 % | 3.02 | 3.43 | – | – |
Model stosuje rozkład Poissona razem z korektą na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Forma drużyn w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Mainz ZPZPP
| 30.10 | Bundesliga | @ | 1:4 | P |
| 24.10 | Bundesliga | 2:3 | P | |
| 17.10 | Bundesliga | @ | 1:0 | Z |
| 10.10 | Bundesliga | 3:4 | P | |
| 19.09 | Bundesliga | @ | 4:3 | Z |
Bayern Monachium ZRZRZ
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 2:0 | Z |
| 31.10 | Bundesliga | 2:2 | R | |
| 25.10 | Bundesliga | @ | 3:1 | Z |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 2:2 | R | |
| 17.10 | Bundesliga | 6:1 | Z |
Trendy meczowe: 5, 10 oraz 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | Mainz | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:14 | 15:6 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 0/3 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Mainz | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 0/10 0 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 9/10 90 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:20 | 34:12 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/10 50 % | 5/6 83 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 0/6 0 % |
| Ostatnie 15 meczów | Mainz | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 9/15 60 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 0/15 0 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 28:28 | 48:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 9/11 82 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/15 27 % | 1/11 9 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Mainz | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,00 | 3,40 |
| Gole stracone | 2,00 | 1,20 |
| xG | 2,08 | 3,73 |
| xG rywali | 1,51 | 1,04 |
| Strzały | 16,3 | 25,0 |
| Strzały rywali | 13,6 | 10,0 |
| Strzały celne | 5,8 | 10,3 |
| Rzuty rożne | 5,6 | 8,2 |
| Rzuty rożne rywali | 4,9 | 3,3 |
| Żółte kartki | 2,4 | 0,8 |
Wyliczenia dla każdej drużyny obejmują osobno 10 ostatnich spotkań ligowych. Rożne, strzały i kartki uwzględniamy tylko tam, gdzie liga publikuje te statystyki.
Historia bezpośrednich spotkań: Mainz vs Bayern
- Mainz wygrał
- 3
- Remisy
- 1
- Bayern wygrał
- 6
- Obie strzelą
- 9 z 10
- Gole na mecz
- 4,9
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Bundesliga | 3:4 | ||
| 14.12.2025 | Bundesliga | 2:2 | ||
| 26.04.2025 | Bundesliga | 3:0 | ||
| 14.12.2024 | Bundesliga | 2:1 | ||
| 09.03.2024 | Bundesliga | 8:1 | ||
| 21.10.2023 | Bundesliga | 1:3 | ||
| 22.04.2023 | Bundesliga | 3:1 | ||
| 29.10.2022 | Bundesliga | 6:2 | ||
| 30.04.2022 | Bundesliga | 3:1 | ||
| 11.12.2021 | Bundesliga | 2:1 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela ligi: Bundesliga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |
Pozostałe typy na sobotę 07.11: Bundesliga
- Typy SC Paderborn 07 vs Eintracht Frankfurt15:30 · 2 40 %
- Typy RB Leipzig vs FC Augsburg15:30 · 1 63 %
- Typy Borussia Dortmund vs SV Elversberg15:30 · +2.5 70 %
- Typy VfB Stuttgart vs Werder Bremen18:30 · 1 60 %

