Typy Toulouse vs Strasbourg
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ na mecz: Toulouse vs Strasbourg
Model wskazuje 44 % szans na wygraną Toulouse, przy przewidywanych golach 1,54 oraz 1,40. W 10 ostatnich spotkaniach Toulouse wygrał 2 razy, a bilans bramek wynosi 12:13. Strasbourg wygrał 4 razy, a bilans to 22:23. Rynek wskazuje 46 %, więc nie ma przewagi. Wybieramy typ o najwyższym prawdopodobieństwie, z kursem od 1.40 aż do 3.50.
- Bilans 8 ostatnich spotkań: 3 zwycięstwa Toulouse, 2 remisy i 3 zwycięstwa Strasbourg.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 5 razy na 8, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 5 razy; przeciętnie padało 2,4 gola.
- Toulouse, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 8:6.
- Strasbourg, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 8:11.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 2:1 (9 %), 1:2 (8 %). Oczekiwane gole: 1,54 do 1,40.
1 wygra Toulouse
- Szansa wg modelu
- 44,2 %
- Kurs uczciwy
- 2.26
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.58
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 46,3 %
- Przewaga
- −2,1 pp
- Najlepszy kurs
- 2.10

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 184,80 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.06 | 3.65 | 3.20 | |
| 2.05 | 3.75 | 3.45 | |
| 2.10 | 3.50 | 3.25 | |
| 2.07 | 3.60 | 3.20 | |
| średnia rynkowa | 2.07 | 3.63 | 3.27 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.26 | 3.93 | 3.29 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −3,4 pp | −1,2 pp | +1,4 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.60 | 2.35 | |
| 1.58 | 2.37 | |
| średnia rynkowa | 1.59 | 2.36 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.78 | 2.29 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,3 pp | +1,6 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.49 | 2.38 | |
| 1.50 | 2.47 | |
| 1.52 | 2.50 | |
| 1.51 | 2.47 | |
| średnia rynkowa | 1.50 | 2.46 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.68 | 2.48 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,1 pp | +0,3 pp |
| Bukmacher | Toulouse −0,5 | Strasbourg +0,5 |
|---|---|---|
| 2.04 | 1.73 | |
| 2.10 | 1.75 | |
| 2.05 | 1.74 | |
| średnia rynkowa | 2.06 | 1.74 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Toulouse | 44 % | 2.26 | 2.58 | 46 % | −2,1 pp |
| Xremis | 25 % | 3.93 | 4.47 | 25 % | +0,1 pp |
| 2wygra Strasbourg | 30 % | 3.29 | 3.75 | 28 % | +2,0 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XToulouse lub remis | 66 % | 1.52 | 1.73 | – | – |
| X2Strasbourg lub remis | 60 % | 1.67 | 1.91 | – | – |
| 12bez remisu | 74 % | 1.35 | 1.53 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 80 % | 1.26 | 1.43 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 20 % | 4.92 | 5.60 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 56 % | 1.78 | 2.03 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 44 % | 2.29 | 2.60 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 34 % | 2.95 | 3.36 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 66 % | 1.51 | 1.72 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 60 % | 1.68 | 1.91 | – | – |
| BTTS nienie | 40 % | 2.48 | 2.82 | – | – |
Model bazuje na rozkładzie Poissona i uwzględnia korektę na niskie wyniki. Dopasowanie obejmuje 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Toulouse ZRZRP
| 01.11 | Ligue 1 | @ | 0:2 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | 0:0 | R | |
| 16.10 | Ligue 1 | @ | 3:0 | Z |
| 10.10 | Ligue 1 | @ | 2:2 | R |
| 19.09 | Ligue 1 | 3:2 | Z |
Strasbourg PPPPZ
| 01.11 | Ligue 1 | 5:1 | Z | |
| 25.10 | Ligue 1 | @ | 0:3 | P |
| 17.10 | Ligue 1 | 1:3 | P | |
| 11.10 | Ligue 1 | @ | 1:2 | P |
| 19.09 | Ligue 1 | @ | 1:2 | P |
Trendy w meczach: z ostatnich 5, 10 i 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Toulouse | Strasbourg |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:6 | 8:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | Toulouse | Strasbourg |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 5/10 50 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 9/10 90 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 0/10 0 % |
| Bez strzelonego gola | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 12:13 | 22:23 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Ostatnie 15 meczów | Toulouse | Strasbourg |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 5/15 33 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 12/15 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 13/15 87 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 15/15 100 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 0/15 0 % |
| Bez strzelonego gola | 6/15 40 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:24 | 29:32 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/15 33 % | 5/15 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/15 27 % | 1/15 7 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Toulouse | Strasbourg |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,20 | 2,20 |
| Gole stracone | 1,30 | 2,30 |
| xG | 1,87 | 1,32 |
| xG rywali | 1,29 | 1,79 |
| Strzały | 11,8 | 13,2 |
| Strzały rywali | 12,5 | 15,8 |
| Strzały celne | 4,3 | 5,2 |
| Rzuty rożne | 3,8 | 2,8 |
| Rzuty rożne rywali | 3,9 | 4,6 |
| Żółte kartki | 1,8 | 1,5 |
Każdą drużynę analizujemy oddzielnie, sięgając do 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Toulouse kontra Strasbourg w bezpośrednich spotkaniach
- Toulouse wygrał
- 3
- Remisy
- 2
- Strasbourg wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 5 z 8
- Gole na mecz
- 2,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Ligue 1 | 1:2 | ||
| 06.12.2025 | Ligue 1 | 1:0 | ||
| 16.03.2025 | Ligue 1 | 2:1 | ||
| 12.01.2025 | Ligue 1 | 1:2 | ||
| 07.04.2024 | Ligue 1 | 0:0 | ||
| 27.08.2023 | Ligue 1 | 2:0 | ||
| 29.01.2023 | Ligue 1 | 1:2 | ||
| 23.10.2022 | Ligue 1 | 2:2 |
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy je zwykle około 60 minut przed meczem. W takiej sytuacji ponownie przeliczamy typ.
Tabela rozgrywek Ligue 1
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |

