Typy TSG Hoffenheim vs FC Augsburg
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra TSG Hoffenheim | 57 % | 1.74 | 1.99 | 60 % | −2,2 pp |
| Xremis | 21 % | 4.72 | 5.37 | 21 % | +0,4 pp |
| 2wygra FC Augsburg | 21 % | 4.66 | 5.31 | 20 % | +1,8 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XTSG Hoffenheim lub remis | 75 % | 1.33 | 1.51 | – | – |
| X2FC Augsburg lub remis | 47 % | 2.15 | 2.44 | – | – |
| 12bez remisu | 78 % | 1.28 | 1.46 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 87 % | 1.15 | 1.32 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 13 % | 7.49 | 8.52 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 68 % | 1.48 | 1.69 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 32 % | 3.08 | 3.51 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 46 % | 2.18 | 2.48 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 54 % | 1.85 | 2.11 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 66 % | 1.51 | 1.72 | – | – |
| BTTS nienie | 34 % | 2.96 | 3.37 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
TSG Hoffenheim ZZPRZ
| 08.11 | ger.1 | 2:1 | Z | |
| 05.11 | Liga Europy | @ | 1:1 | R |
| 31.10 | Bundesliga | @ | 0:2 | P |
| 25.10 | Bundesliga | 3:0 | Z | |
| 22.10 | Liga Europy | 3:0 | Z |
FC Augsburg RPRPP
| 07.11 | ger.1 | @ | 2:5 | P |
| 31.10 | Bundesliga | 1:2 | P | |
| 24.10 | Bundesliga | 1:1 | R | |
| 17.10 | Bundesliga | @ | 3:4 | P |
| 10.10 | Bundesliga | 2:2 | R |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | TSG Hoffenheim | FC Augsburg |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 5/5 100 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:4 | 9:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/2 50 % | 2/4 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/2 50 % | 1/4 25 % |
| Ostatnie 10 meczów | TSG Hoffenheim | FC Augsburg |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 9/10 90 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 16:16 | 20:24 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 6/9 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 1/9 11 % |
| Ostatnie 15 meczów | TSG Hoffenheim | FC Augsburg |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 5/15 33 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 13/15 87 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 13/15 87 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 15/15 100 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 23:27 | 31:30 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/10 80 % | 9/14 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/10 40 % | 2/14 14 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | TSG Hoffenheim | FC Augsburg |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,60 | 2,00 |
| Gole stracone | 1,60 | 2,40 |
| xG | 1,75 | 2,04 |
| xG rywali | 0,86 | 2,54 |
| Strzały | 18,0 | 16,7 |
| Strzały rywali | 12,6 | 18,3 |
| Strzały celne | 4,4 | 5,9 |
| Rzuty rożne | 5,4 | 5,7 |
| Rzuty rożne rywali | 4,6 | 5,3 |
| Żółte kartki | 1,6 | 1,3 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania TSG Hoffenheim vs FC Augsburg
- TSG Hoffenheim wygrał
- 5
- Remisy
- 4
- FC Augsburg wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 5 z 10
- Gole na mecz
- 2,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | Bundesliga | 2:2 | ||
| 29.11.2025 | Bundesliga | 3:0 | ||
| 29.03.2025 | Bundesliga | 1:1 | ||
| 10.11.2024 | Bundesliga | 0:0 | ||
| 07.04.2024 | Bundesliga | 3:1 | ||
| 11.11.2023 | Bundesliga | 1:1 | ||
| 17.02.2023 | Bundesliga | 1:0 | ||
| 27.08.2022 | Bundesliga | 1:0 | ||
| 08.01.2022 | Bundesliga | 3:1 | ||
| 14.08.2021 | Bundesliga | 0:4 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Bundesliga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |

