Typy Werder Bremen vs Borussia Mönchengladbach

Werder Bremen5. miejsce, 15 pkt
20:30piątek, 27 listopada 2026

Borussia Mönchengladbach18. miejsce, 4 pkt
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Werder Bremen | 50 % | 2.01 | 2.29 | 50 % | −0,1 pp |
| Xremis | 24 % | 4.18 | 4.76 | 24 % | +0,2 pp |
| 2wygra Borussia | 26 % | 3.80 | 4.33 | 26 % | −0,1 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XWerder Bremen lub remis | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| X2Borussia lub remis | 50 % | 1.98 | 2.26 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.51 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 81 % | 1.24 | 1.41 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 19 % | 5.24 | 5.96 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 58 % | 1.72 | 1.96 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 42 % | 2.39 | 2.72 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 36 % | 2.80 | 3.18 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 64 % | 1.56 | 1.77 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 60 % | 1.68 | 1.91 | – | – |
| BTTS nienie | 40 % | 2.48 | 2.82 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Werder Bremen RRZZP
| 07.11 | ger.1 | @ | 0:1 | P |
| 31.10 | Bundesliga | 2:0 | Z | |
| 24.10 | Bundesliga | @ | 3:2 | Z |
| 17.10 | Bundesliga | 2:2 | R | |
| 09.10 | Bundesliga | @ | 2:2 | R |
Borussia Mönchengladbach PPZRP
| 06.11 | ger.1 | @ | 1:3 | P |
| 31.10 | Bundesliga | 0:0 | R | |
| 23.10 | Bundesliga | @ | 3:2 | Z |
| 18.10 | Bundesliga | 1:2 | P | |
| 11.10 | Bundesliga | @ | 1:2 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Werder Bremen | Borussia Mönchengladbach |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:7 | 6:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/4 75 % | 3/4 75 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/4 0 % | 3/4 75 % |
| Ostatnie 10 meczów | Werder Bremen | Borussia Mönchengladbach |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 7/10 70 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 9/10 90 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:17 | 16:25 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/9 56 % | 7/9 78 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/9 0 % | 6/9 67 % |
| Ostatnie 15 meczów | Werder Bremen | Borussia Mönchengladbach |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 9/15 60 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 8/15 53 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 23:26 | 19:30 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 10/14 71 % | 9/14 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/14 14 % | 8/14 57 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Werder Bremen | Borussia Mönchengladbach |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,70 | 1,60 |
| Gole stracone | 1,70 | 2,50 |
| xG | 1,71 | 1,56 |
| xG rywali | 1,57 | 2,17 |
| Strzały | 14,1 | 14,2 |
| Strzały rywali | 15,9 | 16,3 |
| Strzały celne | 6,2 | 4,8 |
| Rzuty rożne | 4,4 | 5,2 |
| Rzuty rożne rywali | 5,6 | 6,1 |
| Żółte kartki | 1,2 | 3,2 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Werder Bremen vs Borussia
- Werder Bremen wygrał
- 2
- Remisy
- 4
- Borussia wygrał
- 2
- Obie strzelą
- 7 z 8
- Gole na mecz
- 4,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | Bundesliga | 1:1 | ||
| 14.09.2025 | Bundesliga | 0:4 | ||
| 15.03.2025 | Bundesliga | 2:4 | ||
| 03.11.2024 | Bundesliga | 4:1 | ||
| 04.05.2024 | Bundesliga | 2:2 | ||
| 15.12.2023 | Bundesliga | 2:2 | ||
| 17.03.2023 | Bundesliga | 2:2 | ||
| 01.10.2022 | Bundesliga | 5:1 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Bundesliga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |