Typy Willem II vs PEC Zwolle
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Willem II vs PEC Zwolle: nasz typ
Model daje PEC Zwolle 42 % szans na zwycięstwo, a przewidywane gole to 1,37 wobec 1,73. W 10 ostatnich spotkaniach PEC Zwolle odnotował 3 zwycięstwa i bilans bramek 12:21, a Willem II wygrał 0 razy przy bilansie 9:35. Rynkowa szansa to 41 %, czyli przewagi nie ma. Sięgamy po typ najbardziej prawdopodobny, z kursem w granicach od 1.40 do 3.50.
- Bilans 4 ostatnich spotkań: 2 zwycięstwa Willem II, 0 remisów i 2 zwycięstwa PEC Zwolle.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 1 raz na 4, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 1 raz; przeciętnie padało 1,8 gola.
- Willem II, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 4:20.
- PEC Zwolle, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 6:6.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 1:2 (9 %), 2:1 (7 %). Oczekiwane gole: 1,37 do 1,73.
2 wygra PEC Zwolle
- Szansa wg modelu
- 42,3 %
- Kurs uczciwy
- 2.37
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.69
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 40,6 %
- Przewaga
- +1,7 pp
- Najlepszy kurs
- 2.30

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 202,40 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.74 | 3.35 | 2.23 | |
| 2.80 | 3.85 | 2.27 | |
| 2.80 | 3.50 | 2.30 | |
| 2.85 | 3.60 | 2.27 | |
| średnia rynkowa | 2.80 | 3.58 | 2.27 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 3.03 | 4.04 | 2.37 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,1 pp | −1,2 pp | −1,2 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.57 | 2.35 | |
| 1.57 | 2.40 | |
| średnia rynkowa | 1.57 | 2.38 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.67 | 2.49 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −3,9 pp | −1,4 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.49 | 2.50 | |
| 1.50 | 2.50 | |
| 1.50 | 2.55 | |
| 1.48 | 2.50 | |
| średnia rynkowa | 1.49 | 2.51 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.62 | 2.62 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −4,8 pp | −1,0 pp |
| Bukmacher | Willem II −0,5 | PEC Zwolle +0,5 |
|---|---|---|
| 2.70 | 1.40 | |
| 2.80 | 1.43 | |
| 2.67 | 1.40 | |
| średnia rynkowa | 2.72 | 1.41 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Willem II | 33 % | 3.03 | 3.45 | 35 % | −1,6 pp |
| Xremis | 25 % | 4.04 | 4.59 | 25 % | −0,1 pp |
| 2wygra PEC Zwolle | 42 % | 2.37 | 2.69 | 41 % | +1,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XWillem II lub remis | 55 % | 1.83 | 2.09 | – | – |
| X2PEC Zwolle lub remis | 70 % | 1.43 | 1.63 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.33 | 1.51 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 82 % | 1.22 | 1.39 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 18 % | 5.55 | 6.31 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 60 % | 1.67 | 1.91 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 40 % | 2.49 | 2.83 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 37 % | 2.67 | 3.04 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 63 % | 1.60 | 1.82 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 62 % | 1.62 | 1.84 | – | – |
| BTTS nienie | 38 % | 2.62 | 2.98 | – | – |
Model, który wykorzystuje rozkład Poissona i stosuje korektę na niskie wyniki, został dopasowany do 10 076 meczów. Marża nie jest uwzględniona w kursach rynkowych.
Forma: w każdych rozgrywkach, 5 ostatnich spotkań
Willem II PPPPP
| 31.10 | Eredivisie | @ | 0:7 | P |
| 24.10 | Eredivisie | 1:6 | P | |
| 17.10 | Eredivisie | @ | 2:3 | P |
| 11.10 | Eredivisie | @ | 1:3 | P |
| 19.09 | Eredivisie | 0:1 | P |
PEC Zwolle PPZRZ
| 01.11 | Eredivisie | 1:0 | Z | |
| 24.10 | Eredivisie | @ | 1:1 | R |
| 18.10 | Eredivisie | 4:1 | Z | |
| 11.10 | Eredivisie | 0:1 | P | |
| 18.09 | Eredivisie | @ | 0:3 | P |
Trendy meczowe w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | Willem II | PEC Zwolle |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 5/5 100 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 4:20 | 6:6 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 10 meczów | Willem II | PEC Zwolle |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 8/10 80 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:35 | 12:21 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/10 70 % | 7/10 70 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | Willem II | PEC Zwolle |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/15 0 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 11/15 73 % | 9/15 60 % |
| Obie strzelą | 12/15 80 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 8/15 53 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 0/15 0 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:45 | 16:34 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 9/15 60 % | 10/15 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/15 7 % | 3/15 20 % |
Uśrednione statystyki z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Willem II | PEC Zwolle |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,90 | 1,20 |
| Gole stracone | 3,50 | 2,10 |
| xG | 1,15 | 1,10 |
| xG rywali | 2,26 | 1,75 |
| Strzały | 10,7 | 13,4 |
| Strzały rywali | 20,4 | 18,3 |
| Strzały celne | 2,7 | 4,7 |
| Rzuty rożne | 4,7 | 4,7 |
| Rzuty rożne rywali | 6,8 | 6,4 |
| Żółte kartki | 1,5 | 1,5 |
Obliczenia dla każdej drużyny osobno opierają się na 10 ostatnich spotkaniach ligowych. Strzały, rożne i kartki uwzględniamy wyłącznie tam, gdzie liga je publikuje.
Willem II vs PEC Zwolle: bezpośrednie spotkania
- Willem II wygrał
- 2
- Remisy
- 0
- PEC Zwolle wygrał
- 2
- Obie strzelą
- 1 z 4
- Gole na mecz
- 1,8
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 14.05.2025 | Eredivisie | 1:2 | ||
| 13.12.2024 | Eredivisie | 0:1 | ||
| 14.01.2022 | Eredivisie | 2:0 | ||
| 28.08.2021 | Eredivisie | 1:0 |
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy je jako potwierdzone; zwykle dzieje się to około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela ligi Eredivisie
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 25 | ZZZRR | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 24 | RRZZZ | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 23 | PZPRZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 23 | ZRPZZ | |
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 20 | ZPRPP | |
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 19 | ZRRZR | |
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 18 | ZPZZZ | |
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 15 | ZZPRP | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 15 | RZRZZ | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | 14 | RRPZP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | 12 | PRZPZ | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | 12 | PZZRP | |
| 13 | 11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | 11 | RRRRP | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | 11 | PPZRZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | 11 | RPPPP | |
| 16 | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | 9 | PRPPZ | |
| 17 | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | 6 | RRZPP | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | 2 | PPPPP |

