Typy AJ Auxerre vs Olympique Marsylia
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra AJ Auxerre | 23 % | 4.32 | 4.91 | 21 % | +2,4 pp |
| Xremis | 23 % | 4.28 | 4.87 | 23 % | +0,6 pp |
| 2wygra Olympique | 54 % | 1.87 | 2.13 | 57 % | −3,0 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XAJ Auxerre lub remis | 52 % | 1.92 | 2.19 | – | – |
| X2Olympique lub remis | 72 % | 1.38 | 1.58 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.51 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 81 % | 1.23 | 1.40 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 19 % | 5.37 | 6.10 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 59 % | 1.70 | 1.94 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 41 % | 2.43 | 2.76 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 36 % | 2.75 | 3.13 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 64 % | 1.57 | 1.79 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 61 % | 1.65 | 1.88 | – | – |
| BTTS nienie | 39 % | 2.54 | 2.89 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
AJ Auxerre PZRPP
| 07.11 | fra.1 | 0:1 | P | |
| 01.11 | Ligue 1 | @ | 1:5 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | 1:1 | R | |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 3:1 | Z |
| 11.10 | Ligue 1 | @ | 1:4 | P |
Olympique Marsylia PZZZZ
| 08.11 | fra.1 | @ | 2:1 | Z |
| 05.11 | Liga Europy | @ | 1:0 | Z |
| 01.11 | Ligue 1 | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Ligue 1 | 4:3 | Z | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 0:1 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | AJ Auxerre | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:12 | 9:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/4 50 % | 0/2 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/4 0 % | 0/2 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | AJ Auxerre | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 13:24 | 18:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/9 78 % | 1/5 20 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/9 11 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | AJ Auxerre | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 0/15 0 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 12/15 80 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 8/15 53 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 4/15 27 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:31 | 27:21 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 10/14 71 % | 3/10 30 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/14 29 % | 2/10 20 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | AJ Auxerre | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,30 | 1,80 |
| Gole stracone | 2,40 | 1,40 |
| xG | 1,42 | 1,76 |
| xG rywali | 2,06 | 2,67 |
| Strzały | 11,6 | 12,4 |
| Strzały rywali | 14,9 | 18,6 |
| Strzały celne | 4,8 | 4,4 |
| Rzuty rożne | 5,1 | 3,8 |
| Rzuty rożne rywali | 6,6 | 4,2 |
| Żółte kartki | 1,7 | 1,4 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania AJ Auxerre vs Olympique
- AJ Auxerre wygrał
- 2
- Remisy
- 0
- Olympique wygrał
- 4
- Obie strzelą
- 2 z 6
- Gole na mecz
- 2,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | Ligue 1 | 1:0 | ||
| 01.11.2025 | Ligue 1 | 0:1 | ||
| 22.02.2025 | Ligue 1 | 3:0 | ||
| 08.11.2024 | Ligue 1 | 1:3 | ||
| 30.04.2023 | Ligue 1 | 2:1 | ||
| 03.09.2022 | Ligue 1 | 0:2 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Ligue 1
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |

