Typy Olympique Lyon vs AS Monaco
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Olympique Lyon | 42 % | 2.37 | 2.70 | 42 % | +0,5 pp |
| Xremis | 26 % | 3.89 | 4.42 | 26 % | −0,3 pp |
| 2wygra AS Monaco | 32 % | 3.12 | 3.55 | 32 % | −0,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XOlympique Lyon lub remis | 68 % | 1.46 | 1.67 | – | – |
| X2AS Monaco lub remis | 57 % | 1.76 | 2.00 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.34 | 1.52 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 81 % | 1.24 | 1.41 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 19 % | 5.22 | 5.94 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 58 % | 1.72 | 1.96 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 42 % | 2.38 | 2.71 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 36 % | 2.81 | 3.20 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 64 % | 1.55 | 1.77 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 61 % | 1.65 | 1.87 | – | – |
| BTTS nienie | 39 % | 2.55 | 2.90 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Olympique Lyon PPZRP
| 08.11 | fra.1 | @ | 0:2 | P |
| 05.11 | Liga Europy | @ | 1:1 | R |
| 01.11 | Ligue 1 | 2:0 | Z | |
| 26.10 | Ligue 1 | @ | 0:2 | P |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 0:3 | P |
AS Monaco ZRPZR
| 08.11 | fra.1 | @ | 1:1 | R |
| 05.11 | Liga Konferencji | 2:0 | Z | |
| 01.11 | Ligue 1 | @ | 1:3 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | 1:1 | R | |
| 22.10 | Liga Konferencji | 3:0 | Z |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Olympique Lyon | AS Monaco |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 3:8 | 8:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/2 50 % | 0/2 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/2 0 % | 1/2 50 % |
| Ostatnie 10 meczów | Olympique Lyon | AS Monaco |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:14 | 15:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/5 80 % | 1/6 17 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/5 20 % | 2/6 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | Olympique Lyon | AS Monaco |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/15 47 % | 9/15 60 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 8/15 53 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 22:18 | 27:15 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/9 78 % | 3/9 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/9 11 % | 3/9 33 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Olympique Lyon | AS Monaco |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 1,50 |
| Gole stracone | 1,40 | 1,10 |
| xG | 1,72 | 1,21 |
| xG rywali | 1,18 | 1,35 |
| Strzały | 13,2 | 13,7 |
| Strzały rywali | 13,0 | 10,8 |
| Strzały celne | 5,6 | 4,2 |
| Rzuty rożne | 3,2 | 4,2 |
| Rzuty rożne rywali | 6,8 | 3,5 |
| Żółte kartki | 1,2 | 2,2 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Olympique Lyon vs AS Monaco
- Olympique Lyon wygrał
- 5
- Remisy
- 0
- AS Monaco wygrał
- 5
- Obie strzelą
- 5 z 10
- Gole na mecz
- 2,8
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Ligue 1 | 1:2 | ||
| 03.01.2026 | Ligue 1 | 1:3 | ||
| 10.05.2025 | Ligue 1 | 2:0 | ||
| 24.08.2024 | Ligue 1 | 0:2 | ||
| 28.04.2024 | Ligue 1 | 3:2 | ||
| 15.12.2023 | Ligue 1 | 0:1 | ||
| 19.05.2023 | Ligue 1 | 3:1 | ||
| 11.09.2022 | Ligue 1 | 2:1 | ||
| 05.02.2022 | Ligue 1 | 2:0 | ||
| 16.10.2021 | Ligue 1 | 2:0 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Ligue 1
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |

