Nasz typ na mecz: AS Roma vs Sassuolo
Zdaniem modelu AS Roma ma 69 % szans na zwycięstwo; przewidywana liczba bramek wynosi 2,41 wobec 0,96. Bilans z 10 ostatnich spotkań wygląda tak: AS Roma, zwycięstwa 5, bramki 27:16; Sassuolo, zwycięstwa 2, bramki 16:26.
- Bilans 8 ostatnich spotkań: 5 zwycięstw AS Roma, 2 remisy i 1 zwycięstwo Sassuolo.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 5 razy na 8, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 4 razy; przeciętnie padało 2,9 gola.
- AS Roma zdobywa bramkę w 7 spotkaniach z rzędu.
- Sassuolo, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 7:17.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 2:0 (10 %), 2:1 (10 %), 1:1 (8 %). Oczekiwane gole: 2,41 do 0,96.
1 wygra AS Roma
- Szansa wg modelu
- 68,9 %
- Kurs uczciwy
- 1.45
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.66
- Najlepszy kurs
- 1.30
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 114,40 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.29 | 5.80 | 7.90 | |
| 1.30 | 6.25 | 9.25 | |
| 1.30 | 5.75 | 8.50 | |
| 1.30 | 5.85 | 7.50 | |
| średnia rynkowa | 1.30 | 5.91 | 8.29 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.41 | 5.80 | 8.35 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,1 pp | +1,2 pp | +1,2 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.36 | 3.05 | |
| 1.37 | 3.10 | |
| średnia rynkowa | 1.36 | 3.08 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.53 | 2.89 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −7,6 pp | +2,3 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.63 | 2.09 | |
| 1.70 | 2.12 | |
| 1.67 | 2.15 | |
| 1.66 | 2.15 | |
| średnia rynkowa | 1.67 | 2.13 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.77 | 2.31 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,2 pp | −3,1 pp |
| Bukmacher | AS Roma −0,5 | Sassuolo +0,5 |
|---|---|---|
| 1.29 | 3.40 | |
| 1.30 | 3.50 | |
| 1.29 | 3.45 | |
| średnia rynkowa | 1.29 | 3.45 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra AS Roma | 71 % | 1.41 | 1.61 | 72 % | −1,0 pp |
| Xremis | 17 % | 5.80 | 6.60 | 17 % | +0,5 pp |
| 2wygra Sassuolo | 12 % | 8.35 | 9.49 | 11 % | +0,5 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XAS Roma lub remis | 87 % | 1.15 | 1.31 | – | – |
| X2Sassuolo lub remis | 31 % | 3.21 | 3.65 | – | – |
| 12bez remisu | 82 % | 1.22 | 1.39 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 85 % | 1.17 | 1.34 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 15 % | 6.83 | 7.76 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 65 % | 1.53 | 1.74 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 35 % | 2.89 | 3.29 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 43 % | 2.30 | 2.62 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 57 % | 1.77 | 2.01 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 57 % | 1.77 | 2.01 | – | – |
| BTTS nienie | 43 % | 2.31 | 2.63 | – | – |
Model bazuje na rozkładzie Poissona, uwzględnia korektę na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
AS Roma ZRZZP
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 2:3 | P |
| 31.10 | Serie A | @ | 5:2 | Z |
| 27.10 | Serie A | 4:2 | Z | |
| 24.10 | Serie A | @ | 3:3 | R |
| 20.10 | Liga Mistrzów | 4:0 | Z |
Sassuolo RPPPP
| 02.11 | Serie A | 2:4 | P | |
| 27.10 | Serie A | 2:6 | P | |
| 24.10 | Serie A | @ | 0:2 | P |
| 16.10 | Serie A | @ | 2:4 | P |
| 11.10 | Serie A | 1:1 | R |
Trendy w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | AS Roma | Sassuolo |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:10 | 7:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/3 100 % | 1/5 20 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/3 33 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 10 meczów | AS Roma | Sassuolo |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 6/10 60 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 9/10 90 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 27:16 | 16:26 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/7 43 % | 4/10 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/7 57 % | 3/10 30 % |
| Ostatnie 15 meczów | AS Roma | Sassuolo |
|---|---|---|
| Wygrane | 9/15 60 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 2/15 13 % | 9/15 60 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 7/15 47 % | 2/15 13 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 40:18 | 21:32 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/11 45 % | 7/15 47 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/11 36 % | 6/15 40 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | AS Roma | Sassuolo |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,70 | 1,60 |
| Gole stracone | 1,60 | 2,60 |
| xG | 1,93 | 1,39 |
| xG rywali | 1,70 | 1,80 |
| Strzały | 16,3 | 13,3 |
| Strzały rywali | 14,4 | 15,6 |
| Strzały celne | 5,3 | 4,8 |
| Rzuty rożne | 5,9 | 4,1 |
| Rzuty rożne rywali | 4,1 | 5,4 |
| Żółte kartki | 2,1 | 1,4 |
Statystyki każdej drużyny liczymy osobno z 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach pokazujemy tylko dla lig, które takie dane publikują.
Bezpośrednie starcia AS Roma i Sassuolo
- AS Roma wygrał
- 5
- Remisy
- 2
- Sassuolo wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 5 z 8
- Gole na mecz
- 2,9
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Serie A | 2:0 | ||
| 26.10.2025 | Serie A | 0:1 | ||
| 17.03.2024 | Serie A | 1:0 | ||
| 03.12.2023 | Serie A | 1:2 | ||
| 12.03.2023 | Serie A | 3:4 | ||
| 09.11.2022 | Serie A | 1:1 | ||
| 13.02.2022 | Serie A | 2:2 | ||
| 12.09.2021 | Serie A | 2:1 |
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby przedstawiamy potwierdzone składy, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy ponownie.
Tabela ligowa Serie A
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 24:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 26:13 | 25 | ZZZZP | |
| 3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 28:10 | 24 | RZRZZ | |
| 4 | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 | RZZZZ | |
| 5 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:12 | 21 | RZZPZ | |
| 6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:14 | 20 | PZRZZ | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | 17 | RPZPZ | |
| 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:13 | 14 | ZPRZP | |
| 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:13 | 14 | ZPZZZ | |
| 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:16 | 13 | ZZZPP | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:14 | 13 | ZPZZZ | |
| 12 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:15 | 13 | RPPPP | |
| 13 | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:20 | 11 | ZPRRP | |
| 14 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:21 | 9 | PZPPP | |
| 15 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:15 | 8 | PPPRZ | |
| 16 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:26 | 8 | RPPPP | |
| 18 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17:24 | 7 | PZPPP | |
| 19 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11:23 | 5 | PPPRP | |
| 20 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:20 | 3 | PZPPP |
Pozostałe typy na sobotę 07.11 w Serie A
- Typy Cagliari vs Frosinone15:00 · 2 42 %
- Typy Torino vs Lecce15:00 · −2.5 54 %
- Typy Parma vs Bologna18:00 · 2 48 %

