Typy Celta Vigo vs Villarreal
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Celta Vigo | 38 % | 2.63 | 3.00 |
| Xremis | 26 % | 3.91 | 4.45 |
| 2wygra Villarreal | 36 % | 2.75 | 3.13 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XCelta Vigo lub remis | 64 % | 1.57 | 1.79 |
| X2Villarreal lub remis | 62 % | 1.61 | 1.84 |
| 12bez remisu | 74 % | 1.34 | 1.53 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 80 % | 1.25 | 1.42 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 20 % | 5.03 | 5.72 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 57 % | 1.76 | 2.00 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 43 % | 2.32 | 2.64 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 34 % | 2.90 | 3.30 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 66 % | 1.53 | 1.74 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 60 % | 1.66 | 1.89 |
| BTTS nienie | 40 % | 2.52 | 2.87 |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Celta Vigo ZRPPR
| 08.11 | esp.1 | 0:0 | R | |
| 05.11 | Liga Europy | 1:2 | P | |
| 31.10 | La Liga | @ | 0:3 | P |
| 25.10 | La Liga | 0:0 | R | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 2:1 | Z |
Villarreal PZPPZ
| 08.11 | esp.1 | 2:0 | Z | |
| 03.11 | Liga Mistrzów | 0:6 | P | |
| 30.10 | La Liga | 0:1 | P | |
| 24.10 | La Liga | @ | 2:1 | Z |
| 20.10 | Liga Mistrzów | @ | 3:4 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Celta Vigo | Villarreal |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 3:6 | 7:12 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/2 0 % | 2/2 100 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/2 0 % | 2/2 100 % |
| Ostatnie 10 meczów | Celta Vigo | Villarreal |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 5/10 50 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:10 | 16:16 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/5 0 % | 5/6 83 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/5 20 % | 4/6 67 % |
| Ostatnie 15 meczów | Celta Vigo | Villarreal |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 8/15 53 % |
| Obie strzelą | 7/15 47 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/15 67 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Bez strzelonego gola | 7/15 47 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:16 | 23:27 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/10 20 % | 7/10 70 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Celta Vigo | Villarreal |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 1,60 |
| Gole stracone | 1,00 | 1,60 |
| xG | 1,13 | 2,16 |
| xG rywali | 0,94 | 0,69 |
| Strzały | 9,8 | 17,5 |
| Strzały rywali | 14,6 | 7,2 |
| Strzały celne | 3,2 | 5,3 |
| Rzuty rożne | 2,2 | 7,3 |
| Rzuty rożne rywali | 4,0 | 4,7 |
| Żółte kartki | 1,8 | 1,8 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Celta Vigo vs Villarreal
- Celta Vigo wygrał
- 2
- Remisy
- 3
- Villarreal wygrał
- 5
- Obie strzelą
- 8 z 10
- Gole na mecz
- 3,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | La Liga | 2:1 | ||
| 31.08.2025 | La Liga | 1:1 | ||
| 23.04.2025 | La Liga | 3:0 | ||
| 26.08.2024 | La Liga | 4:3 | ||
| 05.05.2024 | La Liga | 3:2 | ||
| 20.12.2023 | La Liga | 3:2 | ||
| 30.04.2023 | La Liga | 3:1 | ||
| 13.01.2023 | La Liga | 1:1 | ||
| 12.03.2022 | La Liga | 1:0 | ||
| 20.11.2021 | La Liga | 1:1 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela La Liga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |

