Typy Valencia CF vs Osasuna
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Valencia CF | 43 % | 2.31 | 2.63 |
| Xremis | 28 % | 3.53 | 4.02 |
| 2wygra Osasuna | 28 % | 3.53 | 4.01 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XValencia CF lub remis | 72 % | 1.40 | 1.59 |
| X2Osasuna lub remis | 57 % | 1.76 | 2.01 |
| 12bez remisu | 72 % | 1.39 | 1.59 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 70 % | 1.42 | 1.62 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 30 % | 3.39 | 3.85 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 44 % | 2.28 | 2.60 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 56 % | 1.78 | 2.03 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 23 % | 4.39 | 4.99 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 77 % | 1.30 | 1.48 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 49 % | 2.02 | 2.30 |
| BTTS nienie | 51 % | 1.98 | 2.25 |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Valencia CF RRPZP
| 07.11 | esp.1 | 0:3 | P | |
| 01.11 | La Liga | @ | 1:0 | Z |
| 24.10 | La Liga | 1:2 | P | |
| 17.10 | La Liga | 0:0 | R | |
| 11.10 | La Liga | @ | 2:2 | R |
Osasuna PZPPR
| 07.11 | esp.1 | 1:1 | R | |
| 02.11 | La Liga | @ | 1:2 | P |
| 26.10 | La Liga | @ | 0:2 | P |
| 18.10 | La Liga | 2:0 | Z | |
| 11.10 | La Liga | @ | 2:5 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Valencia CF | Osasuna |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 4:7 | 6:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/4 50 % | 4/4 100 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/4 100 % | 2/4 50 % |
| Ostatnie 10 meczów | Valencia CF | Osasuna |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 6/10 60 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:19 | 10:22 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/9 56 % | 4/9 44 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/9 56 % | 5/9 56 % |
| Ostatnie 15 meczów | Valencia CF | Osasuna |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 9/15 60 % |
| Obie strzelą | 7/15 47 % | 8/15 53 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/15 60 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 6/15 40 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 16:25 | 14:28 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/14 50 % | 7/14 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/14 43 % | 6/14 43 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Valencia CF | Osasuna |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,80 | 1,00 |
| Gole stracone | 1,90 | 2,20 |
| xG | 1,06 | 1,42 |
| xG rywali | 1,64 | 1,66 |
| Strzały | 10,0 | 10,3 |
| Strzały rywali | 16,6 | 15,4 |
| Strzały celne | 3,0 | 3,4 |
| Rzuty rożne | 3,9 | 2,9 |
| Rzuty rożne rywali | 5,7 | 5,6 |
| Żółte kartki | 2,6 | 3,0 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Valencia CF vs Osasuna
- Valencia CF wygrał
- 5
- Remisy
- 2
- Osasuna wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 5 z 10
- Gole na mecz
- 2,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | La Liga | 1:0 | ||
| 24.08.2025 | La Liga | 1:0 | ||
| 02.03.2025 | La Liga | 3:3 | ||
| 24.09.2024 | La Liga | 0:0 | ||
| 15.04.2024 | La Liga | 0:1 | ||
| 27.08.2023 | La Liga | 1:2 | ||
| 11.03.2023 | La Liga | 1:0 | ||
| 07.10.2022 | La Liga | 1:2 | ||
| 16.04.2022 | La Liga | 1:2 | ||
| 12.09.2021 | La Liga | 1:4 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela La Liga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 | ZZZPZ | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 | PZZZZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 | RZPRZ | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 | ZZZZP | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 17 | PRPZP | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 15 | RRPZZ | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 14 | RPRPZ | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 12 | ZPRZP | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 12 | ZRZRP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | 12 | RPPRP | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ZRRPZ | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | 12 | ZPRPZ | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | 11 | PRPPZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | 11 | RPZPP | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | 11 | PRPZP | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | 10 | ZRRZP | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | 10 | RRZPP | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | 9 | PRRPZ | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | 5 | PRPRP |

