Typy Le Havre AC vs Strasbourg
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Le Havre AC | 31 % | 3.26 | 3.71 | 32 % | −1,5 pp |
| Xremis | 25 % | 3.97 | 4.52 | 25 % | −0,1 pp |
| 2wygra Strasbourg | 44 % | 2.27 | 2.58 | 43 % | +1,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XLe Havre AC lub remis | 53 % | 1.89 | 2.16 | – | – |
| X2Strasbourg lub remis | 72 % | 1.39 | 1.58 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.33 | 1.52 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 80 % | 1.25 | 1.43 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 20 % | 4.98 | 5.66 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 57 % | 1.77 | 2.01 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 43 % | 2.30 | 2.62 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 34 % | 2.92 | 3.33 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 66 % | 1.52 | 1.73 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 59 % | 1.70 | 1.93 | – | – |
| BTTS nienie | 41 % | 2.44 | 2.77 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Le Havre AC PPPPP
| 08.11 | fra.1 | 0:2 | P | |
| 30.10 | Ligue 1 | 1:5 | P | |
| 25.10 | Ligue 1 | @ | 3:4 | P |
| 18.10 | Ligue 1 | 1:3 | P | |
| 10.10 | Ligue 1 | @ | 0:1 | P |
Strasbourg PPPZP
| 06.11 | fra.1 | @ | 1:3 | P |
| 01.11 | Ligue 1 | 5:1 | Z | |
| 25.10 | Ligue 1 | @ | 0:3 | P |
| 17.10 | Ligue 1 | 1:3 | P | |
| 11.10 | Ligue 1 | @ | 1:2 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Le Havre AC | Strasbourg |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:15 | 8:12 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/4 25 % | 0/4 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/4 0 % | 0/4 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Le Havre AC | Strasbourg |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 8/10 80 % | 6/10 60 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 9/10 90 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:22 | 18:22 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/9 67 % | 1/9 11 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/9 11 % | 1/9 11 % |
| Ostatnie 15 meczów | Le Havre AC | Strasbourg |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/15 7 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 13/15 87 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/15 40 % | 13/15 87 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 15/15 100 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 0/15 0 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:29 | 30:32 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/14 57 % | 4/14 29 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/14 21 % | 1/14 7 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Le Havre AC | Strasbourg |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,90 | 1,80 |
| Gole stracone | 2,20 | 2,20 |
| xG | 1,64 | 1,32 |
| xG rywali | 1,93 | 1,79 |
| Strzały | 16,2 | 13,0 |
| Strzały rywali | 13,0 | 15,2 |
| Strzały celne | 5,0 | 5,0 |
| Rzuty rożne | 5,3 | 2,7 |
| Rzuty rożne rywali | 4,6 | 4,4 |
| Żółte kartki | 1,6 | 1,6 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Le Havre AC vs Strasbourg
- Le Havre AC wygrał
- 3
- Remisy
- 0
- Strasbourg wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 4 z 6
- Gole na mecz
- 3,2
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | Ligue 1 | 2:1 | ||
| 14.09.2025 | Ligue 1 | 1:0 | ||
| 17.05.2025 | Ligue 1 | 2:3 | ||
| 15.12.2024 | Ligue 1 | 0:3 | ||
| 04.05.2024 | Ligue 1 | 3:1 | ||
| 10.12.2023 | Ligue 1 | 2:1 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Ligue 1
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |
Pozostałe typy: Ligue 1, sobota 28.11
- Typy Angers vs Lens17:15
- Typy PSG vs Lorient20:45
- Typy Nice vs Troyes20:45
- Typy Le Mans vs Lille20:45

