Typ, który wybieramy: Lens vs Como
Zgodnie z modelem Como ma 46 % szans na zwycięstwo, a przewidywane gole wynoszą 1,22 wobec 1,54. W 10 ostatnich spotkaniach Como zdobył 7 zwycięstw, a bilans bramek wynosi 21:10. Lens zanotował 4 zwycięstwa przy bilansie 13:16. Rynkowa szansa wynosi 48 %, więc przewagi nie ma. Wybieramy typ o najwyższym prawdopodobieństwie, z kursem od 1.40 aż do 3.50.
- Lens, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 5:8.
- Como: seria 5 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (13 %), 0:1 (9 %), 1:2 (9 %). Oczekiwane gole: 1,22 do 1,54.
2 wygra Como
- Szansa wg modelu
- 46,5 %
- Kurs uczciwy
- 2.15
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.45
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 47,8 %
- Przewaga
- −1,3 pp
- Wynik
- 1:9
- Rozliczenie
- ✓ trafiony
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Wszystkie rynki i ich szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Lens | 28 % | 3.62 | 4.12 | 27 % | +1,1 pp |
| Xremis | 25 % | 3.98 | 4.52 | 25 % | +0,7 pp |
| 2wygra Como | 47 % | 2.12 | 2.41 | 49 % | −1,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XLens lub remis | 56 % | 1.79 | 2.03 | – | – |
| X2Como lub remis | 70 % | 1.42 | 1.62 | – | – |
| 12bez remisu | 74 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 77 % | 1.30 | 1.49 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 23 % | 4.30 | 4.89 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 52 % | 1.92 | 2.19 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 48 % | 2.08 | 2.37 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 30 % | 3.35 | 3.81 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 70 % | 1.43 | 1.62 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 56 % | 1.79 | 2.04 | – | – |
| BTTS nienie | 44 % | 2.27 | 2.58 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki; dopasowano go do 10 076 meczów. Podano kursy rynkowe bez marży.
Po spotkaniu
Gole: Tasos Douvikas 7′ (Como); Tasos Douvikas 32′ (Como); Nico Paz 40′ (Como); Lucas Da Cunha 47′ (Como); Marc-Oliver Kempf 53′ (Como); Tasos Douvikas 57′ (Como); Mattia Liberali 62′ (Como); Ruben Aguilar 65′ (Lens); Martin Baturina 69′ (Como); Matteo Papaccioli 90+1′ (Como)
| Statystyka | Lens | Como |
|---|---|---|
| Posiadanie piłki | 42.7 % | 57.3 % |
| Strzały | 11 | 18 |
| Strzały celne | 3 | 12 |
| Rzuty rożne | 5 | 5 |
| Żółte kartki | 2 | 0 |
| Faule | 12 | 11 |
Forma: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
Lens PZPZP
Como ZZZZZ
| 01.11 | Serie A | 1:0 | Z | |
| 27.10 | Serie A | @ | 3:1 | Z |
| 24.10 | Serie A | 2:0 | Z | |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 4:1 | Z | |
| 18.10 | Serie A | @ | 3:1 | Z |
Trendy z ostatnich 5, 10 i 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Lens | Como |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 5/5 100 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:8 | 13:3 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/3 67 % | 3/4 75 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/3 33 % | 1/4 25 % |
| Ostatnie 10 meczów | Lens | Como |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 7/10 70 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 13:16 | 21:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/7 71 % | 5/7 71 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/7 43 % | 3/7 43 % |
| Ostatnie 15 meczów | Lens | Como |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/15 47 % | 11/15 73 % |
| Remisy | 1/15 7 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 2/15 13 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:22 | 33:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/12 67 % | 7/12 58 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/12 33 % | 4/12 33 % |
Uśrednione statystyki z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Lens | Como |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,30 | 2,10 |
| Gole stracone | 1,60 | 1,00 |
| xG | 1,14 | 2,04 |
| xG rywali | 1,41 | 1,18 |
| Strzały | 12,4 | 20,3 |
| Strzały rywali | 10,7 | 12,4 |
| Strzały celne | 4,6 | 6,0 |
| Rzuty rożne | 6,3 | 7,1 |
| Rzuty rożne rywali | 3,7 | 4,9 |
| Żółte kartki | 2,1 | 1,6 |
Drużyny liczymy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy tylko dla lig publikujących te statystyki.
Składy
Lens 3-4-2-1
- 40Robin Risser
- 6Samson Baidoo
- 32Kyllian Antonio
- 2Ruben Aguilar
- 21Amadou Haidara
- 27Michaël Cuisance
- 14Matthieu Udol
- 22Michal Skoras
- 29Franjo Ivanovic
- 9Thorgan Hazard
- 10Florian Thauvin
Como 4-2-3-1
- 1Jean Butez
- 2Marc-Oliver Kempf
- 4Jacobo Ramón
- 3Álex Valle
- 27Yan Couto
- 10Nico Paz
- 6Luis Milla
- 5Máximo Perrone
- 9Tasos Douvikas
- 8Maxence Caqueret
- 7Lucas Da Cunha
Tabela rozgrywek Liga Mistrzów
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20:5 | 12 | ZZZZ | |
| 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:7 | 12 | ZZZZ | |
| 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 10 | ZZRZ | |
| 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 19:6 | 9 | ZPZZ | |
| 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:6 | 9 | ZZPZ | |
| 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:6 | 9 | ZZZP | |
| 7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 9 | ZPZZ | |
| 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:10 | 9 | ZZZP | |
| 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 9 | PZZZ | |
| 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 9 | ZZPZ | |
| 11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 9 | ZZZP | |
| 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 9 | ZPZZ | |
| 13 | 4 | 2 | 2 | 0 | 12:5 | 8 | ZRRZ | |
| 14 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 7 | ZZRP | |
| 15 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 6 | PPZZ | |
| 16 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:9 | 6 | PPZZ | |
| 17 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 | ZPPZ | |
| 18 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 | PPZZ | |
| 19 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:11 | 5 | RPRZ | |
| 20 | 4 | 1 | 1 | 2 | 10:8 | 4 | RPZP | |
| 21 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 | RZPP | |
| 22 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:10 | 4 | PRPZ | |
| 23 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 | PZRP | |
| 24 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 | RPZP | |
| 25 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | 4 | PZPR | |
| 26 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 | PPPZ | |
| 27 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | 3 | PPZP | |
| 28 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:14 | 3 | PZPP | |
| 29 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 | ZPPP | |
| 30 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 | PZPP | |
| 31 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | 3 | PZPP | |
| 32 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | 3 | PZPP | |
| 33 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:16 | 3 | ZPPP | |
| 34 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:9 | 1 | PPRP | |
| 35 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 | PPPR | |
| 36 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:17 | 0 | PPPP |
Pozostałe typy na środę 04.11 w Lidze Mistrzów
- Typy Fenerbahçe vs Liverpool18:45 · 2 68 %
- Typy AEK Ateny vs Real Madryt18:45 · +2.5 64 %
- Typy FC Porto vs SSC Napoli21:00 · +2.5 53 %
- Typy Viking FK vs Sabah FK21:00 · 1 67 %
- Typy PSV Eindhoven vs Club Brugge21:00 · 1 46 %
- Typy Borussia Dortmund vs Real Betis21:00 · 1 53 %
- Typy RB Leipzig vs Manchester City21:00 · 2 63 %
- Typy Slavia Praga vs Arsenal21:00 · +2.5 65 %

