Typy PSV Eindhoven vs Go Ahead Eagles
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra PSV Eindhoven | 76 % | 1.31 | 1.49 |
| Xremis | 13 % | 7.45 | 8.47 |
| 2wygra Go | 10 % | 9.86 | 11.21 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XPSV Eindhoven lub remis | 90 % | 1.11 | 1.27 |
| X2Go lub remis | 24 % | 4.24 | 4.83 |
| 12bez remisu | 87 % | 1.16 | 1.32 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 93 % | 1.07 | 1.22 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 7 % | 14.73 | 16.74 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 81 % | 1.24 | 1.41 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 19 % | 5.15 | 5.86 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 63 % | 1.59 | 1.82 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 37 % | 2.69 | 3.06 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 66 % | 1.51 | 1.73 |
| BTTS nienie | 34 % | 2.94 | 3.35 |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
PSV Eindhoven ZRZPZ
| 08.11 | ned.1 | @ | 5:2 | Z |
| 04.11 | Liga Mistrzów | 1:2 | P | |
| 31.10 | Eredivisie | 7:0 | Z | |
| 25.10 | Eredivisie | 1:1 | R | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | @ | 1:0 | Z |
Go Ahead Eagles RPZPZ
| 07.11 | ned.1 | @ | 1:0 | Z |
| 31.10 | Eredivisie | @ | 0:4 | P |
| 23.10 | Eredivisie | 3:2 | Z | |
| 18.10 | Eredivisie | @ | 1:4 | P |
| 10.10 | Eredivisie | 3:3 | R |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | PSV Eindhoven | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:5 | 8:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/2 100 % | 2/4 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/2 50 % | 0/4 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | PSV Eindhoven | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:12 | 18:24 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/6 83 % | 5/9 56 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/6 33 % | 0/9 0 % |
| Ostatnie 15 meczów | PSV Eindhoven | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| Wygrane | 9/15 60 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 13/15 87 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 41:17 | 28:35 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/10 70 % | 9/14 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/10 40 % | 1/14 7 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | PSV Eindhoven | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,40 | 1,80 |
| Gole stracone | 1,20 | 2,40 |
| xG | 2,00 | 1,70 |
| xG rywali | 1,68 | 1,52 |
| Strzały | 18,0 | 14,8 |
| Strzały rywali | 12,7 | 15,6 |
| Strzały celne | 5,8 | 5,3 |
| Rzuty rożne | 6,2 | 5,7 |
| Rzuty rożne rywali | 4,3 | 4,8 |
| Żółte kartki | 1,8 | 0,8 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania PSV Eindhoven vs Go
- PSV Eindhoven wygrał
- 9
- Remisy
- 0
- Go wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 5 z 10
- Gole na mecz
- 3,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Eredivisie | 1:4 | ||
| 18.10.2025 | Eredivisie | 2:1 | ||
| 01.03.2025 | Eredivisie | 3:2 | ||
| 01.09.2024 | Eredivisie | 3:0 | ||
| 08.03.2024 | Eredivisie | 0:1 | ||
| 27.09.2023 | Eredivisie | 3:0 | ||
| 28.01.2023 | Eredivisie | 2:0 | ||
| 13.08.2022 | Eredivisie | 2:5 | ||
| 23.12.2021 | Eredivisie | 2:0 | ||
| 22.09.2021 | Eredivisie | 1:2 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Eredivisie
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 25 | ZZZRR | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 24 | RRZZZ | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 23 | PZPRZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 23 | ZRPZZ | |
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 20 | ZPRPP | |
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 19 | ZRRZR | |
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 18 | ZPZZZ | |
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 15 | ZZPRP | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 15 | RZRZZ | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | 14 | RRPZP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | 12 | PRZPZ | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | 12 | PZZRP | |
| 13 | 11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | 11 | RRRRP | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | 11 | PPZRZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | 11 | RPPPP | |
| 16 | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | 9 | PRPPZ | |
| 17 | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | 6 | RRZPP | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | 2 | PPPPP |

