Typy SC Cambuur vs Sparta Rotterdam
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra SC Cambuur | 53 % | 1.88 | 2.14 |
| Xremis | 21 % | 4.83 | 5.50 |
| 2wygra Sparta | 26 % | 3.82 | 4.34 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XSC Cambuur lub remis | 74 % | 1.36 | 1.54 |
| X2Sparta lub remis | 47 % | 2.13 | 2.43 |
| 12bez remisu | 79 % | 1.26 | 1.44 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 90 % | 1.11 | 1.26 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 10 % | 10.29 | 11.70 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 74 % | 1.35 | 1.53 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 26 % | 3.90 | 4.43 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 54 % | 1.84 | 2.10 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 46 % | 2.18 | 2.49 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 72 % | 1.39 | 1.59 |
| BTTS nienie | 28 % | 3.56 | 4.05 |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
SC Cambuur ZRZZP
| 08.11 | ned.1 | 2:5 | P | |
| 31.10 | Eredivisie | 4:0 | Z | |
| 24.10 | Eredivisie | @ | 6:1 | Z |
| 18.10 | Eredivisie | 2:2 | R | |
| 11.10 | Eredivisie | @ | 1:0 | Z |
Sparta Rotterdam RZPZP
| 07.11 | ned.1 | @ | 1:3 | P |
| 01.11 | Eredivisie | @ | 3:2 | Z |
| 25.10 | Eredivisie | 1:2 | P | |
| 17.10 | Eredivisie | 3:2 | Z | |
| 10.10 | Eredivisie | @ | 3:3 | R |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | SC Cambuur | Sparta Rotterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:8 | 11:12 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/4 50 % | 1/4 25 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/4 50 % | 1/4 25 % |
| Ostatnie 10 meczów | SC Cambuur | Sparta Rotterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 9/10 90 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 10/10 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 0/10 0 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:20 | 18:27 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/9 33 % | 5/9 56 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/9 56 % | 1/9 11 % |
| Ostatnie 15 meczów | SC Cambuur | Sparta Rotterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 8/15 53 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 12/15 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 12/15 80 % | 14/15 93 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 0/15 0 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 30:33 | 25:38 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/14 43 % | 9/14 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/14 36 % | 2/14 14 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | SC Cambuur | Sparta Rotterdam |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,40 | 1,80 |
| Gole stracone | 2,00 | 2,70 |
| xG | 1,31 | 1,92 |
| xG rywali | 1,50 | 1,75 |
| Strzały | 12,3 | 13,9 |
| Strzały rywali | 13,2 | 18,1 |
| Strzały celne | 5,3 | 5,1 |
| Rzuty rożne | 3,7 | 5,9 |
| Rzuty rożne rywali | 5,9 | 5,6 |
| Żółte kartki | 1,9 | 1,7 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania SC Cambuur vs Sparta
- SC Cambuur wygrał
- 1
- Remisy
- 1
- Sparta wygrał
- 2
- Obie strzelą
- 2 z 4
- Gole na mecz
- 3,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 21.05.2023 | Eredivisie | 4:1 | ||
| 21.01.2023 | Eredivisie | 0:3 | ||
| 16.01.2022 | Eredivisie | 1:1 | ||
| 26.09.2021 | Eredivisie | 0:4 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Eredivisie
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 25 | ZZZRR | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 24 | RRZZZ | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 23 | PZPRZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 23 | ZRPZZ | |
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 20 | ZPRPP | |
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 19 | ZRRZR | |
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 18 | ZPZZZ | |
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 15 | ZZPRP | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 15 | RZRZZ | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | 14 | RRPZP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | 12 | PRZPZ | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | 12 | PZZRP | |
| 13 | 11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | 11 | RRRRP | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | 11 | PPZRZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | 11 | RPPPP | |
| 16 | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | 9 | PRPPZ | |
| 17 | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | 6 | RRZPP | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | 2 | PPPPP |

