Typy AS Monaco vs AJ Auxerre
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dotyczące wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra AS Monaco | 65 % | 1.53 | 1.75 | 67 % | −1,6 pp |
| Xremis | 20 % | 4.96 | 5.64 | 20 % | +0,4 pp |
| 2wygra AJ Auxerre | 15 % | 6.86 | 7.80 | 13 % | +1,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XAS Monaco lub remis | 83 % | 1.20 | 1.37 | – | – |
| X2AJ Auxerre lub remis | 38 % | 2.65 | 3.01 | – | – |
| 12bez remisu | 79 % | 1.27 | 1.44 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 83 % | 1.21 | 1.38 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 17 % | 5.83 | 6.63 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 61 % | 1.63 | 1.86 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 39 % | 2.58 | 2.94 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 39 % | 2.57 | 2.92 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 61 % | 1.64 | 1.87 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 57 % | 1.75 | 1.99 | – | – |
| BTTS nienie | 43 % | 2.33 | 2.65 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona, uwzględniający korektę na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Podano kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
AS Monaco PZRPZ
| 05.11 | Liga Konferencji | 2:0 | Z | |
| 01.11 | Ligue 1 | @ | 1:3 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | 1:1 | R | |
| 22.10 | Liga Konferencji | 3:0 | Z | |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 0:1 | P |
AJ Auxerre ZPZRP
| 01.11 | Ligue 1 | @ | 1:5 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | 1:1 | R | |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 3:1 | Z |
| 11.10 | Ligue 1 | @ | 1:4 | P |
| 20.09 | Ligue 1 | 2:1 | Z |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 oraz 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | AS Monaco | AJ Auxerre |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 5/5 100 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:5 | 8:12 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/3 0 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/3 67 % | 0/5 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | AS Monaco | AJ Auxerre |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 16:11 | 15:23 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/7 14 % | 7/10 70 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/7 29 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | AS Monaco | AJ Auxerre |
|---|---|---|
| Wygrane | 9/15 60 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 3/15 20 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 12/15 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 30:19 | 24:30 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/10 40 % | 10/15 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/10 30 % | 4/15 27 % |
Średnie dane z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | AS Monaco | AJ Auxerre |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,60 | 1,50 |
| Gole stracone | 1,10 | 2,30 |
| xG | 1,11 | 1,42 |
| xG rywali | 1,49 | 2,06 |
| Strzały | 12,3 | 11,1 |
| Strzały rywali | 12,6 | 14,6 |
| Strzały celne | 3,9 | 4,7 |
| Rzuty rożne | 3,6 | 4,8 |
| Rzuty rożne rywali | 3,9 | 6,3 |
| Żółte kartki | 2,0 | 1,7 |
Każdą drużynę liczymy osobno, uwzględniając 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rzutów rożnych i kartek podajemy wyłącznie w przypadku lig, które je publikują.
AS Monaco i AJ Auxerre w bezpośrednich spotkaniach
- AS Monaco wygrał
- 5
- Remisy
- 1
- AJ Auxerre wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 5 z 6
- Gole na mecz
- 4,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Ligue 1 | 2:2 | ||
| 13.09.2025 | Ligue 1 | 1:2 | ||
| 01.02.2025 | Ligue 1 | 4:2 | ||
| 14.09.2024 | Ligue 1 | 0:3 | ||
| 01.02.2023 | Ligue 1 | 3:2 | ||
| 28.12.2022 | Ligue 1 | 2:3 |
Składy
Potwierdzone składy przedstawiamy po ogłoszeniu przez kluby. Dzieje się to zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela ligi Ligue 1
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |

