Typy Strasbourg vs Brest
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dla każdego z rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Strasbourg | 46 % | 2.20 | 2.50 | 43 % | +3,0 pp |
| Xremis | 24 % | 4.13 | 4.69 | 25 % | −0,7 pp |
| 2wygra Brest | 30 % | 3.31 | 3.76 | 33 % | −2,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XStrasbourg lub remis | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| X2Brest lub remis | 49 % | 2.05 | 2.33 | – | – |
| 12bez remisu | 77 % | 1.30 | 1.48 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 85 % | 1.18 | 1.35 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 15 % | 6.56 | 7.46 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 64 % | 1.56 | 1.77 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 36 % | 2.80 | 3.19 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 42 % | 2.37 | 2.70 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 58 % | 1.73 | 1.97 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 64 % | 1.56 | 1.78 | – | – |
| BTTS nienie | 36 % | 2.79 | 3.18 | – | – |
Po korekcie na niskie wyniki model stosuje rozkład Poissona. Został dopasowany do 10 076 meczów. Podano kursy rynkowe bez marży.
Forma oparta na 5 ostatnich spotkaniach w każdych rozgrywkach
Strasbourg PPPPZ
| 01.11 | Ligue 1 | 5:1 | Z | |
| 25.10 | Ligue 1 | @ | 0:3 | P |
| 17.10 | Ligue 1 | 1:3 | P | |
| 11.10 | Ligue 1 | @ | 1:2 | P |
| 19.09 | Ligue 1 | @ | 1:2 | P |
Brest PZRPZ
| 02.11 | Ligue 1 | @ | 2:0 | Z |
| 23.10 | Ligue 1 | 1:2 | P | |
| 17.10 | Ligue 1 | @ | 1:1 | R |
| 10.10 | Ligue 1 | 5:1 | Z | |
| 20.09 | Ligue 1 | @ | 1:2 | P |
Trendy spotkań: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Strasbourg | Brest |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:11 | 10:6 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | Strasbourg | Brest |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/10 90 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 22:23 | 17:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | Strasbourg | Brest |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 12/15 80 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 13/15 87 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 15/15 100 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 0/15 0 % | 1/15 7 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 29:32 | 22:24 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/15 33 % | 8/15 53 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/15 7 % | 3/15 20 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Strasbourg | Brest |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,20 | 1,70 |
| Gole stracone | 2,30 | 1,30 |
| xG | 1,32 | 1,98 |
| xG rywali | 1,79 | 1,30 |
| Strzały | 13,2 | 16,5 |
| Strzały rywali | 15,8 | 11,6 |
| Strzały celne | 5,2 | 5,6 |
| Rzuty rożne | 2,8 | 4,5 |
| Rzuty rożne rywali | 4,6 | 4,6 |
| Żółte kartki | 1,5 | 1,4 |
Drużyny liczymy osobno na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych; dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Strasbourg vs Brest: historia bezpośrednich spotkań
- Strasbourg wygrał
- 3
- Remisy
- 3
- Brest wygrał
- 4
- Obie strzelą
- 6 z 10
- Gole na mecz
- 2,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Ligue 1 | 1:2 | ||
| 30.11.2025 | Ligue 1 | 1:2 | ||
| 23.02.2025 | Ligue 1 | 0:0 | ||
| 30.11.2024 | Ligue 1 | 3:1 | ||
| 24.02.2024 | Ligue 1 | 0:3 | ||
| 07.12.2023 | Ligue 1 | 1:1 | ||
| 05.03.2023 | Ligue 1 | 0:1 | ||
| 04.09.2022 | Ligue 1 | 1:1 | ||
| 07.05.2022 | Ligue 1 | 0:1 | ||
| 29.08.2021 | Ligue 1 | 3:1 |
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone składy, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy w takiej sytuacji ponownie.
Ligue 1: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |

