Szanse dotyczące wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Nice | 17 % | 6.04 | 6.87 | 17 % | −0,1 pp |
| Xremis | 20 % | 4.93 | 5.61 | 20 % | −0,1 pp |
| 2wygra PSG | 63 % | 1.58 | 1.80 | 63 % | +0,1 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XNice lub remis | 37 % | 2.73 | 3.11 | – | – |
| X2PSG lub remis | 84 % | 1.20 | 1.36 | – | – |
| 12bez remisu | 80 % | 1.25 | 1.43 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 85 % | 1.18 | 1.35 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 15 % | 6.47 | 7.36 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 64 % | 1.56 | 1.78 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 36 % | 2.78 | 3.16 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 42 % | 2.39 | 2.72 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 58 % | 1.72 | 1.96 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 59 % | 1.70 | 1.93 | – | – |
| BTTS nienie | 41 % | 2.43 | 2.77 | – | – |
Do 10 076 meczów dopasowano model oparty na rozkładzie Poissona z korektą uwzględniającą niskie wyniki. Podane kursy rynkowe nie zawierają marży.
Forma: w każdych rozgrywkach ostatnie 5 spotkań
Nice ZZPZZ
| 30.10 | Ligue 1 | 5:2 | Z | |
| 23.10 | Ligue 1 | @ | 2:1 | Z |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 1:2 | P |
| 11.10 | Ligue 1 | 2:1 | Z | |
| 20.09 | Ligue 1 | 2:1 | Z |
PSG ZZZZZ
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 6:0 | Z |
| 30.10 | Ligue 1 | @ | 5:1 | Z |
| 26.10 | Ligue 1 | 2:0 | Z | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | 4:2 | Z | |
| 17.10 | Ligue 1 | @ | 3:1 | Z |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | Nice | PSG |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 12:7 | 20:4 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/5 80 % | 1/3 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 0/3 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Nice | PSG |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 10/10 100 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 0/10 0 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 13:12 | 36:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/10 70 % | 2/6 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 1/6 17 % |
| Ostatnie 15 meczów | Nice | PSG |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 11/15 73 % |
| Remisy | 7/15 47 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 2/15 13 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 0/15 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:17 | 44:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 9/15 60 % | 3/11 27 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/15 27 % | 1/11 9 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Nice | PSG |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,30 | 3,60 |
| Gole stracone | 1,20 | 0,90 |
| xG | 1,35 | 3,01 |
| xG rywali | 1,80 | 1,46 |
| Strzały | 13,0 | 19,7 |
| Strzały rywali | 13,1 | 13,0 |
| Strzały celne | 4,0 | 8,7 |
| Rzuty rożne | 6,1 | 4,8 |
| Rzuty rożne rywali | 3,5 | 3,7 |
| Żółte kartki | 2,4 | 0,8 |
Każdą drużynę liczymy osobno na podstawie 10 ostatnich meczów ligowych. Strzały, rożne i kartki pokazujemy wyłącznie dla tych lig, które takie dane publikują.
Nice vs PSG: bezpośrednie spotkania
- Nice wygrał
- 3
- Remisy
- 2
- PSG wygrał
- 5
- Obie strzelą
- 5 z 10
- Gole na mecz
- 2,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Ligue 1 | 0:4 | ||
| 01.11.2025 | Ligue 1 | 1:0 | ||
| 25.04.2025 | Ligue 1 | 1:3 | ||
| 06.10.2024 | Ligue 1 | 1:1 | ||
| 15.05.2024 | Ligue 1 | 1:2 | ||
| 15.09.2023 | Ligue 1 | 2:3 | ||
| 08.04.2023 | Ligue 1 | 0:2 | ||
| 01.10.2022 | Ligue 1 | 2:1 | ||
| 05.03.2022 | Ligue 1 | 1:0 | ||
| 01.12.2021 | Ligue 1 | 0:0 |
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone zestawienia, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela rozgrywek Ligue 1
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |

