Typy Como vs Juventus Turyn
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Como | 43 % | 2.32 | 2.64 | 42 % | +0,6 pp |
| Xremis | 27 % | 3.64 | 4.15 | 27 % | 0,0 pp |
| 2wygra Juventus Turyn | 30 % | 3.39 | 3.86 | 30 % | −0,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XComo lub remis | 72 % | 1.40 | 1.59 | – | – |
| X2Juventus Turyn lub remis | 56 % | 1.79 | 2.04 | – | – |
| 12bez remisu | 73 % | 1.38 | 1.57 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 73 % | 1.37 | 1.56 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 27 % | 3.72 | 4.23 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 47 % | 2.12 | 2.41 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 53 % | 1.89 | 2.16 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 26 % | 3.92 | 4.45 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 74 % | 1.34 | 1.53 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 52 % | 1.92 | 2.19 | – | – |
| BTTS nienie | 48 % | 2.08 | 2.37 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Como ZZZZP
| 08.11 | ita.1 | @ | 0:2 | P |
| 04.11 | Liga Mistrzów | @ | 9:1 | Z |
| 01.11 | Serie A | 1:0 | Z | |
| 27.10 | Serie A | @ | 3:1 | Z |
| 24.10 | Serie A | 2:0 | Z |
Juventus Turyn ZPZZR
| 08.11 | ita.1 | @ | 2:2 | R |
| 05.11 | Liga Europy | @ | 2:1 | Z |
| 01.11 | Serie A | 2:0 | Z | |
| 28.10 | Serie A | @ | 0:2 | P |
| 25.10 | Serie A | @ | 2:0 | Z |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Como | Juventus Turyn |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:4 | 8:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/3 67 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/3 0 % | 1/3 33 % |
| Ostatnie 10 meczów | Como | Juventus Turyn |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:11 | 15:12 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/6 67 % | 4/6 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/6 50 % | 1/6 17 % |
| Ostatnie 15 meczów | Como | Juventus Turyn |
|---|---|---|
| Wygrane | 10/15 67 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 6/15 40 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 37:16 | 26:16 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Como | Juventus Turyn |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,40 | 1,50 |
| Gole stracone | 1,10 | 1,20 |
| xG | 1,84 | 1,19 |
| xG rywali | 1,17 | 0,68 |
| Strzały | 18,8 | 14,7 |
| Strzały rywali | 12,5 | 10,3 |
| Strzały celne | 5,8 | 4,5 |
| Rzuty rożne | 6,5 | 7,2 |
| Rzuty rożne rywali | 5,0 | 4,7 |
| Żółte kartki | 1,7 | 1,0 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Como vs Juventus Turyn
- Como wygrał
- 2
- Remisy
- 0
- Juventus Turyn wygrał
- 2
- Obie strzelą
- 1 z 4
- Gole na mecz
- 2,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Serie A | 0:2 | ||
| 19.10.2025 | Serie A | 2:0 | ||
| 07.02.2025 | Serie A | 1:2 | ||
| 19.08.2024 | Serie A | 3:0 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Serie A
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 24:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 26:13 | 25 | ZZZZP | |
| 3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 28:10 | 24 | RZRZZ | |
| 4 | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 | RZZZZ | |
| 5 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:12 | 21 | RZZPZ | |
| 6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:14 | 20 | PZRZZ | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | 17 | RPZPZ | |
| 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:13 | 14 | ZPRZP | |
| 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:13 | 14 | ZPZZZ | |
| 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:16 | 13 | ZZZPP | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:14 | 13 | ZPZZZ | |
| 12 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:15 | 13 | RPPPP | |
| 13 | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:20 | 11 | ZPRRP | |
| 14 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:21 | 9 | PZPPP | |
| 15 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:15 | 8 | PPPRZ | |
| 16 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:26 | 8 | RPPPP | |
| 18 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17:24 | 7 | PZPPP | |
| 19 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11:23 | 5 | PPPRP | |
| 20 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:20 | 3 | PZPPP |

