Typy Udinese vs Fiorentina
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Udinese | 29 % | 3.45 | 3.93 | 27 % | +2,3 pp |
| Xremis | 27 % | 3.75 | 4.27 | 27 % | 0,0 pp |
| 2wygra Fiorentina | 44 % | 2.25 | 2.57 | 47 % | −2,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XUdinese lub remis | 60 % | 1.67 | 1.90 | – | – |
| X2Fiorentina lub remis | 67 % | 1.50 | 1.71 | – | – |
| 12bez remisu | 73 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 77 % | 1.30 | 1.49 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 23 % | 4.28 | 4.87 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 52 % | 1.93 | 2.20 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 48 % | 2.08 | 2.37 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 30 % | 3.37 | 3.83 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 70 % | 1.42 | 1.62 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 56 % | 1.78 | 2.02 | – | – |
| BTTS nienie | 44 % | 2.29 | 2.60 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Udinese PPRPP
Fiorentina PPRZR
| 08.11 | ita.1 | 2:2 | R | |
| 02.11 | Serie A | @ | 4:2 | Z |
| 29.10 | Serie A | 2:2 | R | |
| 25.10 | Serie A | @ | 1:2 | P |
| 18.10 | Serie A | 1:3 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Udinese | Fiorentina |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 5/5 100 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 3:12 | 10:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/4 25 % | 2/4 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/4 0 % | 3/4 75 % |
| Ostatnie 10 meczów | Udinese | Fiorentina |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 8/10 80 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 9/10 90 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 9/10 90 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:24 | 17:21 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/9 44 % | 3/9 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/9 11 % | 5/9 56 % |
| Ostatnie 15 meczów | Udinese | Fiorentina |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 10/15 67 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 7/15 47 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 2/15 13 % |
| Bez strzelonego gola | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Gole strzelone : stracone | 16:27 | 20:30 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/14 50 % | 3/14 21 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/14 7 % | 5/14 36 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Udinese | Fiorentina |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 1,70 |
| Gole stracone | 2,40 | 2,10 |
| xG | 1,07 | 1,71 |
| xG rywali | 2,35 | 1,31 |
| Strzały | 14,4 | 15,9 |
| Strzały rywali | 15,1 | 12,2 |
| Strzały celne | 4,6 | 5,1 |
| Rzuty rożne | 4,9 | 5,1 |
| Rzuty rożne rywali | 4,6 | 4,2 |
| Żółte kartki | 1,6 | 2,3 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Udinese vs Fiorentina
- Udinese wygrał
- 4
- Remisy
- 1
- Fiorentina wygrał
- 5
- Obie strzelą
- 4 z 10
- Gole na mecz
- 3,1
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 02.03.2026 | Serie A | 3:0 | ||
| 21.12.2025 | Serie A | 5:1 | ||
| 25.05.2025 | Serie A | 2:3 | ||
| 23.12.2024 | Serie A | 1:2 | ||
| 14.01.2024 | Serie A | 2:2 | ||
| 24.09.2023 | Serie A | 0:2 | ||
| 14.05.2023 | Serie A | 2:0 | ||
| 31.08.2022 | Serie A | 1:0 | ||
| 27.04.2022 | Serie A | 0:4 | ||
| 26.09.2021 | Serie A | 0:1 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Serie A
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 24:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 26:13 | 25 | ZZZZP | |
| 3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 28:10 | 24 | RZRZZ | |
| 4 | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 | RZZZZ | |
| 5 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:12 | 21 | RZZPZ | |
| 6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:14 | 20 | PZRZZ | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | 17 | RPZPZ | |
| 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:13 | 14 | ZPRZP | |
| 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:13 | 14 | ZPZZZ | |
| 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:16 | 13 | ZZZPP | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:14 | 13 | ZPZZZ | |
| 12 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:15 | 13 | RPPPP | |
| 13 | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:20 | 11 | ZPRRP | |
| 14 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:21 | 9 | PZPPP | |
| 15 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:15 | 8 | PPPRZ | |
| 16 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:26 | 8 | RPPPP | |
| 18 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17:24 | 7 | PZPPP | |
| 19 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11:23 | 5 | PPPRP | |
| 20 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:20 | 3 | PZPPP |

