Typy Sassuolo vs SSC Napoli
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Sassuolo | 20 % | 4.94 | 5.62 | 19 % | +1,6 pp |
| Xremis | 24 % | 4.25 | 4.83 | 23 % | +0,3 pp |
| 2wygra SSC Napoli | 56 % | 1.78 | 2.03 | 58 % | −1,9 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XSassuolo lub remis | 47 % | 2.11 | 2.41 | – | – |
| X2SSC Napoli lub remis | 77 % | 1.30 | 1.49 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.50 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 80 % | 1.25 | 1.43 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 20 % | 5.00 | 5.69 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 57 % | 1.76 | 2.01 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 43 % | 2.31 | 2.63 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 34 % | 2.91 | 3.31 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 66 % | 1.52 | 1.74 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 58 % | 1.74 | 1.98 | – | – |
| BTTS nienie | 42 % | 2.36 | 2.68 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Sassuolo PPPPP
| 07.11 | ita.1 | @ | 0:3 | P |
| 02.11 | Serie A | 2:4 | P | |
| 27.10 | Serie A | 2:6 | P | |
| 24.10 | Serie A | @ | 0:2 | P |
| 16.10 | Serie A | @ | 2:4 | P |
SSC Napoli RZPPR
| 08.11 | ita.1 | 1:1 | R | |
| 04.11 | Liga Mistrzów | @ | 1:4 | P |
| 01.11 | Serie A | @ | 0:2 | P |
| 28.10 | Serie A | @ | 4:1 | Z |
| 24.10 | Serie A | 3:3 | R |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Sassuolo | SSC Napoli |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 5/5 100 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:19 | 9:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/4 25 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/4 25 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | Sassuolo | SSC Napoli |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:27 | 18:19 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/9 44 % | 4/6 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/9 33 % | 2/6 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | Sassuolo | SSC Napoli |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 10/15 67 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 8/15 53 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 21:35 | 24:25 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/14 43 % | 7/10 70 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/14 43 % | 2/10 20 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Sassuolo | SSC Napoli |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 1,80 |
| Gole stracone | 2,70 | 1,90 |
| xG | 1,24 | 1,94 |
| xG rywali | 1,90 | 1,16 |
| Strzały | 12,3 | 16,7 |
| Strzały rywali | 15,8 | 16,2 |
| Strzały celne | 4,4 | 6,7 |
| Rzuty rożne | 4,1 | 5,2 |
| Rzuty rożne rywali | 5,6 | 5,7 |
| Żółte kartki | 1,6 | 1,0 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Sassuolo vs SSC Napoli
- Sassuolo wygrał
- 0
- Remisy
- 1
- SSC Napoli wygrał
- 7
- Obie strzelą
- 3 z 8
- Gole na mecz
- 3,6
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | Serie A | 1:0 | ||
| 23.08.2025 | Serie A | 0:2 | ||
| 28.02.2024 | Serie A | 1:6 | ||
| 27.08.2023 | Serie A | 2:0 | ||
| 17.02.2023 | Serie A | 0:2 | ||
| 29.10.2022 | Serie A | 4:0 | ||
| 30.04.2022 | Serie A | 6:1 | ||
| 01.12.2021 | Serie A | 2:2 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Serie A
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 24:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 26:13 | 25 | ZZZZP | |
| 3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 28:10 | 24 | RZRZZ | |
| 4 | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 | RZZZZ | |
| 5 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:12 | 21 | RZZPZ | |
| 6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:14 | 20 | PZRZZ | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | 17 | RPZPZ | |
| 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:13 | 14 | ZPRZP | |
| 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:13 | 14 | ZPZZZ | |
| 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:16 | 13 | ZZZPP | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:14 | 13 | ZPZZZ | |
| 12 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:15 | 13 | RPPPP | |
| 13 | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:20 | 11 | ZPRRP | |
| 14 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:21 | 9 | PZPPP | |
| 15 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:15 | 8 | PPPRZ | |
| 16 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:26 | 8 | RPPPP | |
| 18 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17:24 | 7 | PZPPP | |
| 19 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11:23 | 5 | PPPRP | |
| 20 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:20 | 3 | PZPPP |

