Typy Egnatia vs Lincoln Red Imps

Egnatia26. miejsce, 2 pkt
18:45czwartek, 26 listopada 2026

Lincoln Red Imps22. miejsce, 3 pkt
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse obejmujące wszystkie rynki
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Egnatia | 57 % | 1.76 | 2.01 |
| Xremis | 24 % | 4.20 | 4.78 |
| 2wygra Lincoln | 20 % | 5.12 | 5.83 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XEgnatia lub remis | 80 % | 1.24 | 1.42 |
| X2Lincoln lub remis | 43 % | 2.31 | 2.63 |
| 12bez remisu | 76 % | 1.31 | 1.50 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 78 % | 1.29 | 1.47 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 22 % | 4.50 | 5.11 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 54 % | 1.87 | 2.13 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 46 % | 2.15 | 2.45 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 31 % | 3.20 | 3.64 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 69 % | 1.45 | 1.66 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 53 % | 1.88 | 2.14 |
| BTTS nienie | 47 % | 2.14 | 2.43 |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Został dopasowany do 10 076 meczów.
Forma: w każdych rozgrywkach ostatnie 5 spotkań
Egnatia RPRRP
| 05.11 | Liga Konferencji | @ | 0:2 | P |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 1:1 | R |
| 15.10 | Liga Konferencji | 1:1 | R | |
| 27.08 | el. LE | @ | 1:2 | P |
| 20.08 | el. LE | 0:0 | R |
Lincoln Red Imps PZPPZ
| 05.11 | Liga Konferencji | 1:0 | Z | |
| 22.10 | Liga Konferencji | 1:4 | P | |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 1:2 | P |
| 27.08 | el. LK | @ Larne | 3:0 | Z |
| 20.08 | el. LK | Larne | 0:2 | P |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Egnatia | Lincoln Red Imps |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 3:6 | 6:8 |
| Ostatnie 10 meczów | Egnatia | Lincoln Red Imps |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:16 | 8:14 |
Uśrednione statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Egnatia | Lincoln Red Imps |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,00 | 0,80 |
| Gole stracone | 1,60 | 1,40 |
Każdą drużynę bierzemy osobno, korzystając z 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach zamieszczamy tylko dla lig, które je publikują.
Składy
Prezentujemy potwierdzone składy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed tym spotkaniem. Gdy tak się stanie, przeliczamy typ ponownie.
Liga Konferencji w tabeli
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 9 | ZZZ | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 | ZRZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | RZZ | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 | ZRZ | |
| 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 | ZZR | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | PZZ | |
| 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 | ZZP | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 | ZPZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 | PRZ | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 | ZPR | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 | PZR | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | 4 | ZPR | |
| 19 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 | RRR | |
| 20 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 3 | PPZ | |
| 21 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PZP | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 | PRR | |
| 24 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 | PRR | |
| 25 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 | RRP | |
| 26 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 | RRP | |
| 27 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | 2 | RPR | |
| 28 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | 1 | PRP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 | PRP | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | RPP | |
| 34 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | 1 | RPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 | PPP |
Liga Konferencji, czwartek 26.11: pozostałe typy
- Typy Kairat Almaty vs Mjällby AIF16:30
- Typy Kauno Zalgiris vs Riga FC18:45
- Typy SK Brann vs AGF18:45
- Typy Pafos vs FC Midtjylland18:45
- Typy Heart of Midlothian vs AS Monaco18:45
- Typy Jablonec vs FC Lugano18:45
- Typy Iberia 1999 vs Getafe18:45
- Typy Brighton vs CSU Craiova18:45
- Typy Ajax Amsterdam vs FC Thun18:45
- Typy Inter D'Escaldes vs F.C. København21:00
- Typy SC Freiburg vs FC Twente21:00
- Typy Braga vs KuPS Kuopio21:00
- Typy CSKA Sofia vs Trabzonspor21:00
- Typy KAA Gent vs Crvena Zvezda21:00
- Typy Hajduk Split vs Sint-Truidense21:00
- Typy Borac Banja Luka vs Atalanta21:00
- Typy FC Nordsjælland vs Panathinaikos Ateny21:00