Typy Heart of Midlothian vs AS Monaco
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse obejmujące wszystkie rynki
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Heart | 20 % | 4.94 | 5.62 |
| Xremis | 20 % | 5.01 | 5.70 |
| 2wygra AS Monaco | 60 % | 1.67 | 1.90 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XHeart lub remis | 40 % | 2.49 | 2.83 |
| X2AS Monaco lub remis | 80 % | 1.25 | 1.43 |
| 12bez remisu | 80 % | 1.25 | 1.42 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 89 % | 1.13 | 1.29 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 11 % | 8.75 | 9.95 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 71 % | 1.41 | 1.60 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 29 % | 3.46 | 3.94 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 50 % | 1.99 | 2.27 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 50 % | 2.01 | 2.28 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 67 % | 1.49 | 1.70 |
| BTTS nienie | 33 % | 3.02 | 3.44 |
Model opiera się na rozkładzie Poissona, uwzględnia korektę na niskie wyniki, a dopasowany został do 10 076 meczów.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Heart of Midlothian PPZRP
| 05.11 | Liga Konferencji | @ | 1:3 | P |
| 28.10 | Premiership | Rangers Glasgow | 2:2 | R |
| 25.10 | Premiership | @ Motherwell | 2:0 | Z |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 0:2 | P |
| 18.10 | Premiership | @ | 1:7 | P |
AS Monaco PZRPZ
| 05.11 | Liga Konferencji | 2:0 | Z | |
| 01.11 | Ligue 1 | @ | 1:3 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | 1:1 | R | |
| 22.10 | Liga Konferencji | 3:0 | Z | |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 0:1 | P |
Trendy w meczach: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Heart of Midlothian | AS Monaco |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:14 | 7:5 |
| Ostatnie 10 meczów | Heart of Midlothian | AS Monaco |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 16:19 | 16:11 |
| Ostatnie 15 meczów | Heart of Midlothian | AS Monaco |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 9/15 60 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 12/15 80 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 15/15 100 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 26:26 | 30:19 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Heart of Midlothian | AS Monaco |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,60 | 1,60 |
| Gole stracone | 1,90 | 1,10 |
Każdą drużynę liczymy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań w lidze. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, najczęściej około 60 minut przed meczem. Typ przeliczamy wtedy ponownie.
Liga Konferencji: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 9 | ZZZ | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 | ZRZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | RZZ | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 | ZRZ | |
| 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 | ZZR | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | PZZ | |
| 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 | ZZP | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 | ZPZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 | PRZ | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 | ZPR | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 | PZR | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | 4 | ZPR | |
| 19 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 | RRR | |
| 20 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 3 | PPZ | |
| 21 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PZP | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 | PRR | |
| 24 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 | PRR | |
| 25 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 | RRP | |
| 26 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 | RRP | |
| 27 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | 2 | RPR | |
| 28 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | 1 | PRP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 | PRP | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | RPP | |
| 34 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | 1 | RPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 | PPP |
Pozostałe typy: Liga Konferencji, 26.11, czwartek
- Typy Kairat Almaty vs Mjällby AIF16:30
- Typy Kauno Zalgiris vs Riga FC18:45
- Typy SK Brann vs AGF18:45
- Typy Pafos vs FC Midtjylland18:45
- Typy Egnatia vs Lincoln Red Imps18:45
- Typy Jablonec vs FC Lugano18:45
- Typy Iberia 1999 vs Getafe18:45
- Typy Brighton vs CSU Craiova18:45
- Typy Ajax Amsterdam vs FC Thun18:45
- Typy Inter D'Escaldes vs F.C. København21:00
- Typy SC Freiburg vs FC Twente21:00
- Typy Braga vs KuPS Kuopio21:00
- Typy CSKA Sofia vs Trabzonspor21:00
- Typy KAA Gent vs Crvena Zvezda21:00
- Typy Hajduk Split vs Sint-Truidense21:00
- Typy Borac Banja Luka vs Atalanta21:00
- Typy FC Nordsjælland vs Panathinaikos Ateny21:00

