Typy FC Nordsjælland vs Panathinaikos Ateny

FC Nordsjælland25. miejsce, 2 pkt
21:00czwartek, 26 listopada 2026

Panathinaikos Ateny2. miejsce, 9 pkt
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Nordsjælland | 37 % | 2.68 | 3.05 |
| Xremis | 27 % | 3.77 | 4.29 |
| 2wygra Panathinaikos | 36 % | 2.77 | 3.15 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XNordsjælland lub remis | 64 % | 1.57 | 1.78 |
| X2Panathinaikos lub remis | 63 % | 1.60 | 1.82 |
| 12bez remisu | 73 % | 1.36 | 1.55 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 77 % | 1.29 | 1.48 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 23 % | 4.40 | 5.00 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 53 % | 1.90 | 2.16 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 47 % | 2.12 | 2.41 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 30 % | 3.28 | 3.73 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 70 % | 1.44 | 1.64 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 57 % | 1.75 | 2.00 |
| BTTS nienie | 43 % | 2.33 | 2.65 |
Model bazuje na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowanie objęło 10 076 meczów.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
FC Nordsjælland RRRPP
| 05.11 | Liga Konferencji | @ | 0:2 | P |
| 01.11 | Superliga | 2:3 | P | |
| 25.10 | Superliga | @ Silkeborg IF | 1:1 | R |
| 22.10 | Liga Konferencji | 2:2 | R | |
| 18.10 | Superliga | @ Lyngby Boldklub | 3:3 | R |
Panathinaikos Ateny ZZZZZ
| 05.11 | Liga Konferencji | 2:1 | Z | |
| 01.11 | Super League (GRE) | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Super League (GRE) | @ Volos NFC | 1:0 | Z |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 5:1 | Z |
| 18.10 | Super League (GRE) | Asteras Tripoli | 5:1 | Z |
Trendy z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | FC Nordsjælland | Panathinaikos Ateny |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 5/5 100 % |
| Remisy | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:11 | 15:3 |
| Ostatnie 10 meczów | FC Nordsjælland | Panathinaikos Ateny |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/10 10 % | 9/10 90 % |
| Remisy | 6/10 60 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:18 | 24:6 |
| Ostatnie 15 meczów | FC Nordsjælland | Panathinaikos Ateny |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 13/15 87 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 1/15 7 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 1/15 7 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:23 | 35:11 |
Średnie wartości statystyk z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | FC Nordsjælland | Panathinaikos Ateny |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,40 | 2,40 |
| Gole stracone | 1,80 | 0,60 |
Osobno dla każdej drużyny, na bazie 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Składy
Potwierdzone składy pokazujemy, gdy ogłaszają je kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
Liga Konferencji w tabeli
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 9 | ZZZ | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 | ZRZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | RZZ | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 | ZRZ | |
| 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 | ZZR | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | PZZ | |
| 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 | ZZP | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 | ZPZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 | PRZ | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 | ZPR | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 | PZR | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | 4 | ZPR | |
| 19 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 | RRR | |
| 20 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 3 | PPZ | |
| 21 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PZP | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 | PRR | |
| 24 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 | PRR | |
| 25 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 | RRP | |
| 26 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 | RRP | |
| 27 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | 2 | RPR | |
| 28 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | 1 | PRP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 | PRP | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | RPP | |
| 34 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | 1 | RPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 | PPP |
Pozostałe typy dla Ligi Konferencji, czwartek 26.11
- Typy Kairat Almaty vs Mjällby AIF16:30
- Typy Kauno Zalgiris vs Riga FC18:45
- Typy SK Brann vs AGF18:45
- Typy Pafos vs FC Midtjylland18:45
- Typy Egnatia vs Lincoln Red Imps18:45
- Typy Heart of Midlothian vs AS Monaco18:45
- Typy Jablonec vs FC Lugano18:45
- Typy Iberia 1999 vs Getafe18:45
- Typy Brighton vs CSU Craiova18:45
- Typy Ajax Amsterdam vs FC Thun18:45
- Typy Inter D'Escaldes vs F.C. København21:00
- Typy SC Freiburg vs FC Twente21:00
- Typy Braga vs KuPS Kuopio21:00
- Typy CSKA Sofia vs Trabzonspor21:00
- Typy KAA Gent vs Crvena Zvezda21:00
- Typy Hajduk Split vs Sint-Truidense21:00
- Typy Borac Banja Luka vs Atalanta21:00