Typy FC Cologne vs Bayer Leverkusen
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
FC Cologne vs Bayer: nasz typ
Typ wg modelu: wygrywa Bayer Leverkusen z 53 % szans, przewidywana liczba bramek to 1,23 i 1,96. W 10 ostatnich spotkaniach Bayer Leverkusen odniósł 7 zwycięstw, a bilans bramek to 24:13; FC Cologne ma 2 zwycięstwa i bilans 11:20. Szansa rynkowa to 52 %, zatem przewagi nie ma. Sięgamy po najbardziej prawdopodobny typ, którego kurs wynosi od 1.40 do 3.50.
- Bilans 8 ostatnich spotkań: 2 zwycięstwa FC Cologne, 1 remis i 5 zwycięstw Bayer Leverkusen.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 4 razy na 8, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 5 razy; przeciętnie padało 2,6 gola.
- FC Cologne, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 4:5.
- Bayer Leverkusen, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 6:9.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (10 %), 1:2 (10 %), 0:2 (8 %). Oczekiwane gole: 1,23 do 1,96.
2 wygra Bayer Leverkusen
- Szansa wg modelu
- 53,0 %
- Kurs uczciwy
- 1.89
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.15
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 52,5 %
- Przewaga
- +0,5 pp
- Najlepszy kurs
- 1.80
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 158,40 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.80 | 4.10 | 1.74 | |
| 3.90 | 4.30 | 1.80 | |
| 3.90 | 3.90 | 1.80 | |
| 3.85 | 4.10 | 1.77 | |
| średnia rynkowa | 3.86 | 4.10 | 1.78 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 4.14 | 4.38 | 1.89 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −1,5 pp | −0,4 pp | −2,6 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.42 | 2.85 | |
| 1.41 | 2.87 | |
| średnia rynkowa | 1.42 | 2.86 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.62 | 2.62 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −8,6 pp | +3,4 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.38 | 2.62 | |
| 1.42 | 2.75 | |
| 1.44 | 2.75 | |
| 1.43 | 2.72 | |
| średnia rynkowa | 1.42 | 2.71 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.63 | 2.58 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −8,2 pp | +2,4 pp |
| Bukmacher | FC Cologne −0,5 | Bayer +0,5 |
|---|---|---|
| 3.65 | 1.26 | |
| 3.90 | 1.27 | |
| 3.70 | 1.26 | |
| średnia rynkowa | 3.75 | 1.26 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Wszystkie rynki i ich szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra FC Cologne | 24 % | 4.14 | 4.71 | 25 % | −0,5 pp |
| Xremis | 23 % | 4.38 | 4.98 | 23 % | 0,0 pp |
| 2wygra Bayer | 53 % | 1.89 | 2.15 | 52 % | +0,5 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XFC Cologne lub remis | 46 % | 2.17 | 2.47 | – | – |
| X2Bayer lub remis | 77 % | 1.30 | 1.48 | – | – |
| 12bez remisu | 77 % | 1.30 | 1.48 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 83 % | 1.20 | 1.37 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 17 % | 5.97 | 6.79 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 62 % | 1.62 | 1.84 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 38 % | 2.62 | 2.98 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 40 % | 2.53 | 2.88 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 60 % | 1.65 | 1.88 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 61 % | 1.63 | 1.86 | – | – |
| BTTS nienie | 39 % | 2.58 | 2.94 | – | – |
W modelu zastosowano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowanie oparto na 10 076 meczach. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
FC Cologne PZPRR
| 01.11 | Bundesliga | @ | 1:1 | R |
| 24.10 | Bundesliga | 0:0 | R | |
| 16.10 | Bundesliga | @ | 0:1 | P |
| 11.10 | Bundesliga | 2:1 | Z | |
| 19.09 | Bundesliga | @ | 1:2 | P |
Bayer Leverkusen ZZPPP
| 05.11 | Liga Europy | 0:1 | P | |
| 31.10 | Bundesliga | 2:4 | P | |
| 25.10 | Bundesliga | @ | 0:3 | P |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 2:0 | Z |
| 18.10 | Bundesliga | 2:1 | Z |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | FC Cologne | Bayer Leverkusen |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 4:5 | 6:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 1/3 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | FC Cologne | Bayer Leverkusen |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:20 | 20:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/10 80 % | 3/6 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 3/6 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | FC Cologne | Bayer Leverkusen |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 5/15 33 % |
| Obie strzelą | 13/15 87 % | 8/15 53 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:28 | 32:22 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 10/15 67 % | 7/11 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/15 33 % | 4/11 36 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | FC Cologne | Bayer Leverkusen |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 2,00 |
| Gole stracone | 2,00 | 1,40 |
| xG | 1,55 | 1,77 |
| xG rywali | 1,52 | 2,04 |
| Strzały | 15,2 | 18,2 |
| Strzały rywali | 13,8 | 14,8 |
| Strzały celne | 4,8 | 5,3 |
| Rzuty rożne | 5,9 | 7,5 |
| Rzuty rożne rywali | 5,4 | 3,8 |
| Żółte kartki | 1,9 | 2,0 |
Każdą drużynę liczymy osobno na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych, a strzały, rożne i kartki podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
FC Cologne vs Bayer: bezpośrednie spotkania
- FC Cologne wygrał
- 2
- Remisy
- 1
- Bayer wygrał
- 5
- Obie strzelą
- 4 z 8
- Gole na mecz
- 2,6
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Bundesliga | 1:2 | ||
| 13.12.2025 | Bundesliga | 2:0 | ||
| 03.03.2024 | Bundesliga | 0:2 | ||
| 08.10.2023 | Bundesliga | 3:0 | ||
| 05.05.2023 | Bundesliga | 1:2 | ||
| 09.11.2022 | Bundesliga | 1:2 | ||
| 13.03.2022 | Bundesliga | 0:1 | ||
| 24.10.2021 | Bundesliga | 2:2 |
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy, gdy kluby je ogłoszą, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela Bundesligi
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |
Pozostałe typy na niedzielę 08.11: Bundesliga
- Typy SC Freiburg vs 1. FC Union Berlin17:30 · 1 60 %
- Typy TSG Hoffenheim vs Schalke 0419:30 · 1 55 %

