Typy SC Freiburg vs 1. FC Union Berlin
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
SC Freiburg kontra Union Berlin w naszym typie
Według modelu SC Freiburg ma 60 % szans na zwycięstwo, a przewidywana liczba goli wynosi 1,89 wobec 1,05. SC Freiburg ma na koncie 6 zwycięstw w 10 ostatnich spotkaniach. Bilans bramek to 18:14; 1. FC Union Berlin odnotowuje 3 zwycięstwa, a bilans bramek wynosi 14:20. Rynkowa szansa wynosi 62 %, więc nie ma przewagi. Typ o największym prawdopodobieństwie wskazujemy przy kursie od 1.40 do 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 1 zwycięstwo SC Freiburg, 4 remisy i 5 zwycięstw 1. FC Union Berlin.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 5 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 5 razy; przeciętnie padało 2,3 gola.
- SC Freiburg, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 5:9.
- 1. FC Union Berlin, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 3:9.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 2:1 (10 %), 1:0 (9 %). Oczekiwane gole: 1,89 do 1,05.
1 wygra SC Freiburg
- Szansa wg modelu
- 59,8 %
- Kurs uczciwy
- 1.67
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.91
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 61,5 %
- Przewaga
- −1,8 pp
- Najlepszy kurs
- 1.50
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 132,00 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.48 | 4.45 | 5.70 | |
| 1.50 | 4.65 | 6.25 | |
| 1.50 | 4.40 | 5.75 | |
| 1.50 | 4.45 | 5.60 | |
| średnia rynkowa | 1.50 | 4.49 | 5.83 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.67 | 4.48 | 5.59 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,9 pp | +0,8 pp | +1,9 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.62 | 2.30 | |
| 1.61 | 2.30 | |
| średnia rynkowa | 1.61 | 2.30 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.77 | 2.29 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −5,3 pp | +0,1 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.70 | 1.94 | |
| 1.75 | 2.05 | |
| 1.75 | 2.02 | |
| 1.74 | 2.05 | |
| średnia rynkowa | 1.74 | 2.02 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.79 | 2.26 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −1,4 pp | −4,6 pp |
| Bukmacher | SC Freiburg −0,5 | Union Berlin +0,5 |
|---|---|---|
| 1.48 | 2.55 | |
| 1.50 | 2.60 | |
| 1.48 | 2.55 | |
| średnia rynkowa | 1.49 | 2.57 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Dla wszystkich rynków: szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra SC Freiburg | 60 % | 1.67 | 1.91 | 62 % | −1,8 pp |
| Xremis | 22 % | 4.48 | 5.09 | 22 % | +0,5 pp |
| 2wygra Union Berlin | 18 % | 5.59 | 6.35 | 17 % | +1,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XSC Freiburg lub remis | 80 % | 1.25 | 1.43 | – | – |
| X2Union Berlin lub remis | 44 % | 2.30 | 2.61 | – | – |
| 12bez remisu | 77 % | 1.30 | 1.49 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 80 % | 1.25 | 1.43 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 20 % | 4.94 | 5.62 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 56 % | 1.77 | 2.02 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 44 % | 2.29 | 2.61 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 34 % | 2.94 | 3.35 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 66 % | 1.52 | 1.73 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 56 % | 1.79 | 2.04 | – | – |
| BTTS nienie | 44 % | 2.26 | 2.58 | – | – |
Model uwzględnia rozkład Poissona oraz korektę na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Kursy rynkowe prezentujemy bez marży.
Forma: 5 ostatnich meczów w każdych rozgrywkach
SC Freiburg PPPZZ
| 05.11 | Liga Konferencji | @ | 1:0 | Z |
| 31.10 | Bundesliga | @ | 2:1 | Z |
| 25.10 | Bundesliga | 1:3 | P | |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 0:3 | P |
| 18.10 | Bundesliga | @ | 1:2 | P |
1. FC Union Berlin PZRRR
| 01.11 | Bundesliga | 1:1 | R | |
| 24.10 | Bundesliga | @ | 1:1 | R |
| 17.10 | Bundesliga | 0:0 | R | |
| 10.10 | Bundesliga | 1:0 | Z | |
| 18.09 | Bundesliga | @ | 0:7 | P |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | SC Freiburg | 1. FC Union Berlin |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:9 | 3:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/3 0 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 10 meczów | SC Freiburg | 1. FC Union Berlin |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/10 60 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:14 | 14:20 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/7 14 % | 6/10 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/7 29 % | 3/10 30 % |
| Ostatnie 15 meczów | SC Freiburg | 1. FC Union Berlin |
|---|---|---|
| Wygrane | 10/15 67 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 1/15 7 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 13/15 87 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 35:21 | 20:31 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/10 20 % | 8/15 53 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 4/15 27 % |
Uśrednione statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | SC Freiburg | 1. FC Union Berlin |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,80 | 1,40 |
| Gole stracone | 1,40 | 2,00 |
| xG | 1,64 | 1,05 |
| xG rywali | 1,31 | 1,91 |
| Strzały | 14,9 | 12,1 |
| Strzały rywali | 11,1 | 15,8 |
| Strzały celne | 4,7 | 4,7 |
| Rzuty rożne | 4,6 | 3,9 |
| Rzuty rożne rywali | 3,3 | 6,2 |
| Żółte kartki | 2,0 | 2,6 |
Drużyny liczymy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Rożne, strzały i kartki uwzględniamy tylko w ligach, które je publikują.
Bezpośrednie starcia: SC Freiburg vs Union Berlin
- SC Freiburg wygrał
- 1
- Remisy
- 4
- Union Berlin wygrał
- 5
- Obie strzelą
- 5 z 10
- Gole na mecz
- 2,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Bundesliga | 0:1 | ||
| 01.11.2025 | Bundesliga | 0:0 | ||
| 30.03.2025 | Bundesliga | 1:2 | ||
| 08.11.2024 | Bundesliga | 0:0 | ||
| 18.05.2024 | Bundesliga | 2:1 | ||
| 13.01.2024 | Bundesliga | 0:0 | ||
| 13.05.2023 | Bundesliga | 4:2 | ||
| 13.11.2022 | Bundesliga | 4:1 | ||
| 07.05.2022 | Bundesliga | 1:4 | ||
| 15.12.2021 | Bundesliga | 0:0 |
Składy
Po ogłoszeniu przez kluby prezentujemy potwierdzone składy. Zwykle robimy to około 60 minut przed spotkaniem. W tej sytuacji ponownie przeliczamy typ.
Tabela ligi Bundesliga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |
Pozostałe typy z Bundesligi: niedziela 08.11
- Typy FC Cologne vs Bayer Leverkusen15:30 · 2 53 %
- Typy TSG Hoffenheim vs Schalke 0419:30 · 1 55 %

